KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dílo Josefa Mánesa, 2 sv. Národní písně. Lid československý (Josef Mánes, malířství, kresba, studie, knižní ilustrace; polokožená vazba - vazba kůže)HOL
Antonín Matějček - František Žákavec
Vydal Jan Štenc, Praha 1923 a 1928.
Velmi dobrý stav, desky nepatrně odřené (viz foto). Hřbet u I.svazku lehce odřený.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Hlasy vlastenců při radostném vítání.....
Praha, 1835. Kožená tlačená vazba, zlacení na hřbetu, listy zažloutlé,zlatá barva z titulního listu prosakuje až na str.5, 51 stran.
Dobrý stav.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Stolice dějin na pražské universitě 1.-3. (3 svazky)
Karel Kazbunda
Brožované, 228, 275 a 452 stran, rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Slovník jazyka českého 2 svazky [A-K; L-Ž] (český jazyk, čeština, slovní zásoba; polokožená vazba - vazba kůže
Pavel Váša a František Trávníček
Praha, Fr. Borový 1937, s. 1747.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Holý rok (ed. Symposion)
Boris Pilňak
Rudolf Škeřík, Praha 1928.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zahraniční politika 1928 (dva svazky) [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou VěsTník Ministerstva zahraničních věcí] (vazba kůže - polokožená)
Hájek, Hajn, Chmelař
Polokožené převazby, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 1241 + Věstník, stran 80
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazené knihovní exempláře
700Kč
Bez daně: 700Kč
Balada o jednom člověku a jeho radostech (ilustrace František Kupka)
Antonín Sova
Hejda a Tuček, Praha 1902.
Velmi dobrý stav, lehce zažloutlé stránky.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Nová skutečnost, ročník II., číslo 1, 2-3,, 4, 5, 6, 7-8 a 9/1948 (časopis, noviny)
Sešity, stránkováno průběžně - stran 100, rozměry: 21 x 31 cm
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Za domovem. Vlastivěda Čech. Kniha druhá
Bauše, Sedláček, Wenig
Zdobená plátěná vazba se zlatou ražbou, 470 str. s obr. a dvojstrannou mapou. ROzměry: 17,5 x 23 cm.
Stav horší, desky jsou lehce ušpiněné a odřené, hřbet je utržený a chybí. Na titulním listu je podpis původního majitele, několik prvních stran je uvolněno z vazby - nechybí. Mapa vzadu je volně vlož
250Kč
Bez daně: 250Kč
Komunistická revue, ročník II., číslo 1-24/1925 (komunistická literatura) - komplet
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm. Stránkováno průběžně - celkem stran 755.
Stav velmi dobrý.
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Základy devatenáctého století, díl I. a II. ( 2 svazky) - vazba kůže - polokožená
Houston Stewart Chamberlain
Polokožené převazby, rozměry: 16 x 22 cm, 503 a 446 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbety jsou lehce odřené. Hřbet I. dílu je protržený
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Ben Hur: román
Lewis Wallace
Vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1934. Celoplátěná vazba s vtlačenou ilustrací, rozměry. 18,5 x 27 cm. 579 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet. Mírně zkosený hřbet, přední desky se lehce uvolňují od vazby.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Malý slovník naučný - 2 svazky - vazba kůže HOL
B. Kočí
Nakl. B.Kočí, Praha 1925.
Dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Portrétní kresby
Dr.Desiderius
Fr.Borový, Praha 1937.
Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zahraniční politika 1927 (dva svazky) [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou VěsTník Ministerstva zahraničních věcí] (vazba kůže - polokožená)
Hájek, Hajn, Chmelař
Polokožené převazby, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 1443 + Věstník, stran 120
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazené knihovní exempláře.
700Kč
Bez daně: 700Kč
 
Valentinská © 2021