KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
V městečku [celokožená vazba; z kůže; edice Symposion; dřevoryty vyzdobil Jan Rambousek]
Charles Louis Philippe
Krásná celokožená tlačená vazba se zlacením na hřbetu, 8°, 102 strany.
Pěkný stav (viz foto)!
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Kšaft umírající matky Jednoty bratrské - Komenský (vazba kůže - polokožená)
Jan Amos Komenský - Comenius
Polokožená vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 42
Stav pěkný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Popelec: svět a kumšt (vazba kůže - polokožená, poezie)
Josef Hora
Polokožená převazba - původní obálka je vevázána, 68 stran, 12,5 x 19 cm.
Velmi dobrý stav, kniha je vložena do kartonového pouzdra.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Říše hvězd, ročník XVII., čísla 1-10/1936 (hvězdy, hvězdářství, astronomie) - časopis
kolektiv autorů
Převazba, stran celkem 243, ,rozměry: 16 x 23 cm
Stav velmi dobrý, v několika ročnících je v textu zatrháváno tužkou a pastelko
99Kč
Bez daně: 99Kč
Za svobodu I.-III. (3 svazky)
Josef Holeček
Celoplátěné vazby se zlacením. 214, 255 a 205. Rozměry: 13,5 x 16,5 cm.
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
VAR, ročník IV., čísla 81-100 /1927-1928. Pokrokový list pro veřejné otázky
Zdeněk Nejedlý (red.)
Brožované, stránkováno průběžně - celkem stran 464, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Východ i návrat. Básně
F. X. Šalda; Karel Svolinský
Vydal Jaroslav Picka, Praha, zřejmě 1957. Krásná umělecká převazba (zřejmě polopergamen či jeho zdařilá imitace), 8°, 26 nečíslovaných stran. Uloženo do původního ochranného pouzdra.
Pěkný stav (viz foto)!
800Kč
Bez daně: 800Kč
Zvonečková královna (vazba kůže - polokožená) Karolína Světlá
Karolína Světlá
Polokožená vazba, rozměry: 17,5 x 22,5 cm, stran 224
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Říše hvězd, ročník XV., čísla 1-10/1934 (hvězdy, hvězdářství, astronomie) - časopis
kolektiv autorů
Převazba, stran celkem 187, ,rozměry: 16 x 23 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Na Zemi a na Marsu (sci-fi) (originální vazba)
Kurd Lasswitz
Originální celoplátěná vazba s reliefní ilustrací na čelní desce. Rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 474.
Stav velmi dobrý.
750Kč
Bez daně: 750Kč
O zlých samotářích [originální vazba kůže - celokožená]
Ivan Olbracht
Celokožená vazba se zlacením, stran 189, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně ušpiněné desky a hřbet.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Výber z diela II. : Verše. Moje objavenie Ameriky
Vladimír Majakovskij
Slovenské vydavavatelstvo krásnej literatúry, Bratislava 1956. 10. svazek edice Sovietska tvorba. 1. vydanie.
Uvnitř velmi dobrý stav, desky lehce zašpiněné, pouzdro na hranách lehce odřené. Neautorské věnování.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Romány a povídky (Karel Hynek Mácha) - vazba kůže - polokožená
Karel Hynek Mácha
Polokožená vazba, rozměry: 11 x 15,5 cm, stran 277.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Hostišov, díl I. a II. (2 v 1, vazba kůže - polokožená)
Jan Herben
Polokožená vazba. Rozměry: 13 x 19 cm. Stran 367 a 281
Stav pěkný
180Kč
Bez daně: 180Kč
Přilby a šeříky (vazba kůže) - Stalingrad. Chléb s ocelí. Jobova noc. Pražský máj.
František Hrubín
Celokožená vazba, rozměry: 10,5 x 14,5 cm cm, 77 stran.
Stav pěkný. Nesouvisející věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021