KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Drážďanská Leskovecká bible - Die alttschechische Dresdener Bibel - Biblia Slavica. Ser. 1, Tschechische Bibel  Bd. 1
Vladimír Kyas ad.
Drážďanská bible. Jednosvazková faksimilová edice fotokopií rukopisu nejstaršího dochovaného českého..
Výborný stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Beskydy v zimě (podpis Fráňa Richter)
Fráňa Richter(podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 16, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav pěkný. Podpis autora.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Mississippi, velebná matka řek (edice: Symposion) (román, USA, řeka; ilustrace, graf. úprava a vazba Michael Florian; celokožená vazba  - vazba kůže)
Ben Lucien Burman; Michael Florian
Barevná linolea, grafická úprava a vazba od Michaela Floriana! Vydal Rudolf Škeřík, Praha 1941 jako ..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Rozsevačka, ročník VII., číslo 1-6, 8-30, 32-35, 37-39, 41 a 43-52/1932 (časopis, 1. republika, staré noviny)
Přehnuté složky, rozměry: 23 x 30 cm. Každý cca 12 stran
Stav velmi dobrý.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Pařížští Mohykáni I. a I. (2 svazky, Dumas)
Alexander Dumas
Nakl. J.Otto, Praha 1928. Celoplátěné vazby, stran 643 a 608. Rozměry: 18,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, hřbety jsou lehce vyšisované a mírně natržené.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Zahraniční politika 1924, díl II. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená)
J. Hájek, A. Hajn, J. Chmelař
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, strany 873- 1621
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář, mírně zažloutlé okraje stránek, na zadních deskách je nálepka
299Kč
Bez daně: 299Kč
Vojna a mír I. a II. (2 svazky)
Lev Nikolajevič Tolstoj
Vydal Odeon, Praha 1969 Celoplátěné vazby s přebaly, stran 744 a 756. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé a mírně odřené přebaly
120Kč
Bez daně: 120Kč
Česká demokracie 1917. Lidový týdeník (10 čísel novin)
Jan Hajšman (red.)
Vydavatel a odpovědný redaktor Jan Hajšman. Přehnuté složky, stran 8, rozměry: 28 x 39 cm.
Stav velmi dobrý, noviny jsou zažloutlé a mírně otřepené, se stopami po vodorovném přehnutí.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Labyrint světa a ráj srdce [LUXUSNÍ CELOKOŽENÁ VAZBA + GRAFIKA - koláže Miroslav Huptych]
Komenský, Jan Amos - COMENIUS
Bibliofilské vydání. Kniha v celokožené ruční umělecké vazbě. Obsahuje originální grafickou přílohu ..
 
37 000Kč
Bez daně: 37 000Kč
Dělnický deník, ročník IX., číslo 164/1926 (1. republika, staré noviny, komunistická literatura) - Ostrava
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca: 32,5 x 48 cm. 6 stran
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Křehké sny. Lyrika (poezie, bibliofilie; číslovaný výtisk; vazba Rajman)
Bohuš Fr. Beneš
Lyrika. Nakl. Antonína Albrechta, Praha 1943. Výtisk č. 16! Kartonová vazba se zlacením na hřbetu, 8..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Moravský přítel lidu, duben-květen (možná 1938) noviny, konvolut čísel (36 ks)
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Rozměry: 33 x 48cm, každé číslo cca 8-12 stran
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Osudy srdcí I. a II. (2 svazky) - (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Lípa, Vizovice 1993. Pevné vazby, stran 271 a 294, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zahraniční politika 1926, díl I. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená)
J. Hájek, A. Hajn, J. Chmelař
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 848
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021