KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní celoplátěná zdobená vazba se zlacením, 468 stran, rozměry: 18 x 24,5 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené a ušpiněné. Hřbet je v zadní části po celé délce natržený. Kniha je zkosená.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm. Stránkováno průběžně - celkem stran 355 (kromě stran čísla 5)
Stav velmi dobrý.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Brožované, rozměry: 14 x 18 cm, stran 150, 139 a 139.
Stav dobrý, obálky a hřbety jsou lehce odřené a otřepené. Hřbet II dílu je natržený. Hřbet I. dílu je včetně hřbetu rozlomený. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze některé složky jsou uvolněné a stránky
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
KOMPLET 15 SVAZKŮ (A-Z) + 1 DODATEK
Formát B5, 25 cm, vazba je originální, celoplá..
5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Měkká vazba se zlacením, rozměry: 12,5 x 17,5 cm. Stran 655.
Stav velmi dobrý - kniha je vložená do kartonového pouzdra.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Dobová vazba - kůže nebo imitace kůže, zlacená celá ořízka, rozměry: 8,5 x 12 cm, 320 stran.
Stav pěkný. Kniha je vložena do papírové krabičky.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Přehnuté složky, rozměry: cca 21 x 30 cm. Stran celkem 431 - kromě chybějících čísel.
Stav velmi dobrý.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Kniha formátu A4, 4°, bibliofilské vydání. Originální polokožená vazba k přednostnímu vydání (vázal ..
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
J. Otto, Praha, nedatováno. Původní celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 13x 18,5 cm 239 stran.
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Původní vazba se zlacením a zdobením, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 773.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet v zadní části mírně natržený. Stránky zažloutlé.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehnuté složky, rozměry: 19 x 28,5 cm, stran 8 a 32-96
Stav velmi dobrý. Obálka prvního čísla je ušpiněná
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Odeon, Praha, 1978, 1980 a 1985. Původní celoplátěné vazby s obálkami, rozměry: 21,5 x 30 cm, stran 358 + 487 + 478.
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky, obálka prvního svazku po okrajích natržená.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Sešity, stran celkem 236, rozměry: 15 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Melantrich, Praha 1929. Polokožená převazba, stran 359. Rozměry: 13 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Dobová celokožená vazba s přezkou, zlacená celá ořízka, rozměry: 8 x 12,5 cm, 511 stran.
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Sešity, rozměry: cca 16 x 24 cm. Stran celkem 375
Stav velmi dobrý. Malé hnědé skvrnky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zákazníci sk




![LEXIKON MEYERS - KOMPLET 15 SVAZKŮ + 1 dodatek - VAZBY [naučný slovník, výkladová encyklopedie v němčině + mapy] Neues Konversations-lexikon LEXIKON MEYERS - KOMPLET 15 SVAZKŮ + 1 dodatek - VAZBY [naučný slovník, výkladová encyklopedie v němčině + mapy] Neues Konversations-lexikon](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/705722-lexikon-meyers-komplet-15-17031933121-1024x1024.jpg)



![Jak já to vidím [secesní vazba] Jak já to vidím [secesní vazba]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/737986-jak-ja-to-vidim-secesni-v-17407313271-1024x1024.jpg)
![Mnichovo manželství (edice: Šotkova knihovna lidových románů, sv. 3) [román] Mnichovo manželství (edice: Šotkova knihovna lidových románů, sv. 3) [román]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/105512-mnichovo-manzelstvi-16101008271-1024x1024.jpg)





