KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přehnuté složky. Rozměry: 30 x 40 cm. Každé číslo cca12 stran
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Polokožená vazba - původní obálka je vevázána, stran 311, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Celokožená vazba se zlacením, 204 stran, rozměry: 17 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, desky nepatrně zašpiněné.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Kniha v dobové polokožené vazbě. Zlacená vrchní ořízka.
Vyd. Novina, Praha 1931, formát 8°, ..
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Přehnuté složky, rozměry cca:28 x 38 cm. Každé číslo 4 strany
Stav velmi dobrý.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Historický klub, Praha 1926. Krásná polokožená vazba se zlacením, 212 stran, rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Převazba, rozměry: 16 x 24 cm, stran 36 a 73-332
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 23,5 x 31 cm. Každý cca 8 stran.
Velmi dobrý stav.
14 999Kč
Bez daně: 14 999Kč
Bez daně: 14 999Kč
Družstevní práce, Praha 1936. Živé knihy A., sv. 131. Polokožená vazba, rozměry: 13,5 x 19 cm, stran 243
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Polokožená vazba, rozměry: 13 x 19 cm
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Polokožená vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 14 x 21,5 cm. Stran 437. Druhé vydání.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Uvnitř knihy jsou signaturní razítka, na první straně je nálepka. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Sešity - vložené do celoplátěných desek, stran celkem 241, ,rozměry: 15 x 21 cm
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Krásná vazba se zlacením a zlacenou ořízkou. Rozměry: 12 x 21 cm. Stran 88.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce zažloutlé a mírně ušpiněné.
5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 29 cm, stránkován průběžně - každý cca 8 stran
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Krásná zdobená kubistická vazba se zlacením na hřbetu, s kubistickými ornamenty na předsádkách a zlacenou ořízkou. 8°, 66 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto). Vepsáno neautorské věnování.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Polokožená vazba, rozměry: 11,5 x 18,5 cm, stran 134.
Stav pěkný. Kniha je vložena do kartonového pouzdra
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zákazníci sk





![Posledních padesát let české práce dějepisné [vazba kůže ] HOL Posledních padesát let české práce dějepisné [vazba kůže ] HOL](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/456548-poslednich-padesat-let-ce-14530123221-1024x1024.jpg)
![Dělnická osvěta, ročník XXI., číslo 1 a 3-9/1935 [Socialistická revue] - není kompletní Dělnická osvěta, ročník XXI., číslo 1 a 3-9/1935 [Socialistická revue] - není kompletní](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727527-delnicka-osveta-rocnik-xx-17289983171-1024x1024.jpg)






![Národní železničář, ročník XIV., čísla 1-6, 13, 14 a 17-24/1938 (staré noviny, 1. republika) - [železnice, lokomotiva, doprava] není kompletní Národní železničář, ročník XIV., čísla 1-6, 13, 14 a 17-24/1938 (staré noviny, 1. republika) - [železnice, lokomotiva, doprava] není kompletní](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/740688-narodni-zeleznicar-rocnik-17435718411-1024x1024.jpg)
![Všemu navzdory [původní kubistická vazba a typografie Method Kaláb; kubismus] Všemu navzdory [původní kubistická vazba a typografie Method Kaláb; kubismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/458466-vsemu-navzdory-krasna-kub-14552062611-1024x1024.jpg)
