KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Legendy o českých patronech v obrázkové knize ze XIV. století - KRÁSNÁ VAZBA PERGAMEN
A. Matějček, J. Šámal
Polopergamenová vazba. II. vydání. 167 stran, rozměry: 19,5 x 25,5 cm.
Stav velmi dobrý. Původní obálka je vevázána na konci knihy.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Dělnická tělovýchova v Praze, ročník I., čísla 1-26/1926. Obrázkový čtrnáctideník pro tělocvik, sport a hry pracujících (kompletní) - staré noviny
František Píšek (red.)
Přehnuté složky, rozměry cca 23,5 x 31 cm. Stran celkem 308
Velmi dobrý stav.
25 000Kč
Bez daně: 25 000Kč
Můj bratr Yves (edice: Knihovna Zlaté Prahy) (román; secesní vazba)
Pierre Loti
J. Otto, Praha 1893 - Knihovna "Zlaté Prahy". Původní nádherná celoplátěná vazba se zlacením, 8°, 30..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Brázda, ročník XVIII., číslo 1-20/1937 (staré noviny, 1. republika) Česká agrární společnost
Oldřich Suchý (red.)
Sešit, stran 316, rozměry: 23 x 31 cm.
Strav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bílá hora (vazba kůže - polokožená) - Hry českého jeviště
Arnošt Dvořák, Jaromír Weinberger
Polokožená vazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 24 x 18 cm, 150 stran - 8 obrazů V. Hofmana.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Pražské zahrady a paláce: dojmy, črty a nálady
Luboš Jeřábek
Praha : Hejda a Tuček, 1903.
Velmi dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Divadelní revue, ročník XIX., číslo 1.-4./2008 (komplet)
Štěpán Otčenášek a kol.
Brožované, rozměry: 21,5 x 20,5 cm, stran 115, 126, 103 a 87.
Velmi dobrý stav.
160Kč
Bez daně: 160Kč
T. G. Masaryk, hlava státu československého a Duchovní vůdce svého národa, česky/anglicky
Otokar Zahradník, Praha 1934.
Stav dobrý, desky nepatrně zašpiněné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Balada o námořníku (3x dřevoryt Richard Lander -  skupina Linie)
Jiří Wolker
Vydal Václav Petr, Praha -Bubeneč, 1928.
Velmi dobrý stav.
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Realistická stráž, ročník II., čísla 1-5, 7, 17-19 a 21/1921. Orgán realistického klubu (časopis, noviny)
František Taufer (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, každý cca 16 stran
Stav velmi dobrý, v textu je zatrháváno
399Kč
Bez daně: 399Kč
Umělecké památky Čech (soupis památek, architektura, sochařství, malířství; koženková vazba - vazba kůže)
kolektiv autorů
Nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1957. Stručný popis památek ČR . Redigoval Z.Wirth..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
České listy, ročník III., čísla 1-3 a 5-15/1962 (exil, NSR, staré noviny) - 11 sešitů
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm, každé číslo cca 6 stran
Velmi dobrý stav. Lehce otřepené
250Kč
Bez daně: 250Kč
Skok do tmy I.-IV. (4 díly ve 2 svazcích) - vazba kůže - polokožená HOL
František Xaver Svoboda
Jos. R. Vilímek, Praha 1929. Polokožené převazby, rozměry: 13 x 17,5 cm, 319, 318, 287 a 274 stran.
Stav velmi dobrý.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Staré letopisy české (vazba kůže - polokožená)
F. M. Bartoš
Polokožená vazba, rozměry: 18 x 25 cm, stran 179
Stav velmi dobrý
280Kč
Bez daně: 280Kč
 
Valentinská © 2021