BIBLIOFILIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Škola žen. Robert
André Gide
Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1930. Aventinum, 21. sv. Knih dnešku. Brožovaná, v původní obálce. Rozměry: 12,5 x 19,5 cm, stran 153.
Stav velmi dobrý, obálka v horní části u hřbetu lehce natržená. Některé složky uvolněné.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Píseň písní (grafiky Jaroslav Lukavský + podpis)
S. K. Neumann
Vydal Spolek českých bibliofilů v nakl. Čs. spisovatel, Praha 1950. Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 22 x 27,5 cm, stran 30.
Dobrý stav, obálka je ušpiněná a vyšisovaná.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Rudovláska (1x grafika, erotika)
Vašárek z Rovného
Pevná vazba, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 11 - 1x grafika
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené, papír zvlněný
800Kč
Bez daně: 800Kč
Rekviem (edice: Zlatokvět, sv. 2) [poezie, podpis J. Hora, ilustrace Václav Mašek)
Josef Hora (podpis)
Vydal Fr. Borový, Praha, 1940. Brožura, 24 x 29 cm, 41 stran.
Pěkný stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Cestou [román. Edice Knihy dobrých autorů, vydala Kamila Neumannová]
Stanislaw Przybyszewski
Přeložil Karel Kamínek. Vydala Kamila Neumannová, Praha MDCCCXIII v edici Knihy dobrých autorů. Poloplátěná převazba, 103 stran.
Desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Obrácení Raymunda Lulla
Jiří Karásek ze Lvovic; vypravil Fr. Kobliha
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm. 40 stran.
Stav velmi slušný, obálka a hřbet odřené, knižní blok uvolněný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zakukala lelulinka (edice: První tisk Edice soudobé tvorby) (povídka; věnování a podpis Jaromír John; ilustrace Richard Landr)
Jaromír John - podpis!
Ilustrace Richarda Landra. Liberec, 1946. Volné archy v původní obálce, 8°, 14 stran. Vepsáno věnová..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Kniha interieurů
Adolf Veselý
Brožovaná s původní obálkou, stran 63, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Fanfarlo (typografie a obálka Karel Teige) - avantgarda
Charles Baudelaire
Brožovaná s původní obálkou, stran 125, rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Variace (poezie, bibliofilie, podpis a litografie Václav Bláha)
Robert Creeley, Básně přeložila Hana Žantovská
Vydal Václav Bláha, 1980. Volné složky v papírové obálce, malý formát 7 x 10 cm, asi 12 listů.
Velmi dobrý stav, obálka jen nepatrně opotřebovaná, vnitřek čistý; viz foto.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Seznam uměleckých prací Stanislava Lolka
Brožovaná s původní obálkou, strany nečíslovány - cca 20 + insertní část cca 22 stran, rozměry: 14,5 x 16,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou vyšisované a ušpiněné. V horní části obálky je podpis původního majitele a číslo napsané pastelkou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Marginálie 1969-1970
Karel Zink (red.)
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 79, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vlídným slovem přinucení
Původní listy svázané provázkem a vložené do obálky, rozměry: 23 x 31,5 cm, 7 stran, tištěno jednostranně.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zažloutlá a v horní části a na hřbetu otřepená.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Zpáteční lístek (obálka Karel Teige - fotomontáž)
Vítězslav Nezval
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, rozměry: 14 x 21 cm, 236 stran.
Stav velmi dobrý. Obálka a hřbet lehce odřené.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Maran a Onyra
Podle prvého vydání V. M. Krameria z roku 1791 přepsal a upravil Vincy Schwarz. Jako soukromý tisk v..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ptáci, ryby, hmyz
Michal Novotný
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 23, rozměry: 11 x 19 cm.
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021