BIBLIOFILIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 16 x 24 cm, stran cca 20.
Stav velmi dobrý, nerzřezáno.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, stran 98, rozměry: 14,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně ušpiněná obálka, první čtyři strany jsou uvolněné z vazby podpis autora
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydal Ot. Štorch Marien, Praha 1929 jako 160. svazek edice Aventinum. Původní brožovaná, rozměry: 13 x 21 cm, 92 stran. V. vydání.
Stav velmi dobrý, obálka i hřbet lehce zažloutlé, hřbet v horní části mírně natržený, některé složky uvolněné.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Volné archy v původní obálce, rozměry: 18 x 26 cm, 12 nečíslovaných stran.
Pěkný stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Složky jsou svázané nití, rozměry: 20,5 x 28 cm, stran 16.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Původní celokožená vazba s reliéfním vzorem na předních i zadních deskách, stran 79, rozměry: 8 x 13 cm..
Stav dobrý. Lehce vyšisovaný hřbet. Datace a jméno původního majitele na přídeští..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 137. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi slušný. obálka je ušpiněná a odřená, hřbet zcela chybí. Složky jsou uvolněné. Před titulním listem je věnování.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Složky jsou svázané nití a vlně vložené do obálky, rozměry: 13 x 16,5 cm, stran 16.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Titulní list, kresby v textu, obálka a vazba Karel Svolinský! Vydal Rudolf Škeřík, Praha 1939 v edic..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, 46 stran, rozměry: 14 x 14,5 cm.
Stav velmi slušný, obálka a hřbet jsou odřené, ušpiněné, flekaté a pomačkané. Některé složky jsou uvolněné. Stránky lehce zažloutlé.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Původní celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 13 x 19 cm, 342 stran.
Pěkný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Tištěno jako soukromý tisk A. Reise, Praha, nedatováno. Číslovaný výtisk, č. 291. Původní kartonová ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
S. U. V. Mánes, Praha 1934. Brožovaná s původní obálkou, 147 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je ze spodní části podlepovaná.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Listy jsou volně vložené do obálky. Rozměry: 12,5 x 31 cm.
Výborný stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Rudolf Škeřík, Praha 1926. Symposion, sv. 21. Brožovaná, rozměr: 15 x 20 cm, stran 102
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Nákladem revue Parlament 1922, s. 59.
Obálka lehce zašpiněná, nerozřezáno. Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk
















