BIBLIOFILIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Života bído, přec tě mám rád (obálka Josef Čapek)
Fráňa Šrámek
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 20 cm. 43 stran. Druhé vyd.
Stav velmi dobrý, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Motýli - Kouzlo tance
Jaromír John - podpis!
Původní brož, 8°, 12 stran.
Dobrý stav, nepatrně pomačkáno v rozích (viz foto)!
200Kč
Bez daně: 200Kč
Sen
Vladimír Holan
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 20 cm, 43 stran.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Šest ročních dob
Kálidása
Volné archy v původní obálce, stran 49, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Na březích Villette (obálka Josef Čapek)
Jules Romains; obálka Josef Čapek
Obálka Josef Čapek! Nakl. Aloisa Srdce, nedatováno [1920]. Původní brož, 8°, 101 stran. Dobrý stav (..
 
599Kč
Bez daně: 599Kč
Tiskař Josef Portman
Antonín Grimm (sestavil)
Brožovaná s přebalem, stran 102. Rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Poštovní holub (edice Plejada)
Jaroslav Seifert
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 13 x 19 cm, 75 stran, původní obálka je vevázána.
Pěkný stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Pro každého něco (XXXI. Zinkova aukce)
Bohumír Lifka, Karel Zink
Brožovaná s původní obálkou - kniha vložena do průhledného obalu, stran 59, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav dobrý, obálka lehce ušpiněná a mírně otřepená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
František Muzika - monografie (malba a grafika, kubismus, surrealismus, avantgarda) + grafika LARVA (orig. linoryt; 1966)
František Šmejkal
Vydal Odeon, Praha 1966 jako 40. svazek edice České dějiny.
Uvnitř dobrý stav, přebal potrhaný, zašpiněný a odřený.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Básník a cikorka (avantgarda)
Valja Rybička
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 21 cm, 34 stran.
Stav velmi dobrý. Knižní blok je částečně uvolněný z obálky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pohádka / Proměna / Podobizna (podpis Jakub Deml)
Jakub Deml (podpis)
Brožovaná, stran cca 20, rozměry: 20 x 30 cm.
Stav velmi dobrý, obálka jev dolní části lehce odřená. Podpis autora. Knižní blok je uvolněný z obálky
600Kč
Bez daně: 600Kč
Básně Boleslava Trojana (poezie; vydání Jičín)
Boleslav Trojan
Nákladem vlastním, Praha 1874, tisk A.Čapek.
Velmi slušný stav, obálka odřená a zašpiněná(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Almanach Kmene 1934-1935 (obálka Jaroslav Šváb)
J. Šváb (úprava ), F. Bidlo (ilustrace)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12x19 cm, 400 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Ráj ve stínu mečů (obálka Josef Čapek)
Henry De Montherlant
Brožovaná s původní obálkou, stran 104 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet v horní i dolní části natržený.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Nepřicházejí vhod (obálka Josef Čapek) - korespondence Josef Čapek - Bohuslav Reynek (1970)
Josef Čapek - Bohuslav Reynek
Bubla 5772. Volné archy v původní obálce, 8° (21 x 13,5 cm), 136 stran.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálka lehce potrhaná ve hřbetu (viz foto)!
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
 
Valentinská © 2021