BIBLIOFILIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Grafické práce Františka Naskeho (podpis Naske ! ) - (nekompletní přílohy)
Alois Chvála
Ruční lis Alois Chvála, Praha 1947.
Stav - jsou to volné složky (ty ve výborném stavu). Obálka je roztržená na dva kusy (přední a zadní list), část na hřbetě je potrhaná se ztrátou.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Předměstské povídky (obálka Josef Čapek)
František Langer
Brožovaná s původní obálkou, stran 123. Rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi slušný, obálka je odřená a v dolní části natržená, hřbet je potrhaný se ztrátou, přední část obálky je utržená od hřbetu.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Švec a dívka (edice Atlantis)
Francis Jammes; dřevoryty Bohdan Lacina
Jan V. Pojer, Brno 1948 jako 74. svazek edice Atlantis.
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Rok
Jaroslav Seifert
Volné archy v původní obálce, rozměry: 13 x 18 cm, 16 stran.
Dobrý stav, nerozřezáno, obálka nepatrně na okrajích ušpiněna.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Do usínání (5x ilustrace Alois Wachsman, podpis František Halas)
František Halas (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 24 x 28 cm, 41 stran.
Stav velmi dobrý, vnější obálka je mírně zažloutlá, podpis autora.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Malostranský feuilleton (poezie, bibliofilie; ilustrace Slavoboj Tusar)
Jan Neruda
F. Topiš, Praha 1916. Dřevoryty a úprava Slavoboj Tuzar. Původní brož, 8°, 45 stran. Dobrý stav (viz..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ať žije život (obálka a 14 ilustrací Josef Čapek)
Stanislav K. Neumann
Vydal Fr. Borový, Praha 1920. Edice Června, sv. VIII. Brožovaná, v původní obálce, rozměry: 11,5 x 17,5 cm, 247 stran.
Stav nepříliš dobrý, obálka a hřbet jsou otřepené a potrhané. Obálka je v dolní i horní části u hřbetu natržená, hřbet je v horní i dolní části se ztrátou, stránky jsou lehce zažloutlé. Složky uvolněn
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Měsíční vitriol (obálka Josef Čapek)
Henri Béraud
Brožovaná s původní obálkou, stran 155, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená, nerozřezáno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Ohlasy (písně a říkadla, ilustrace Cyril Bouda)
K. Koval
S původními litografiemi Cyrila Boudy. Neprodejný soukromý tisk nakl. Novina, Praha 1939. Původní va..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pekař Jan Marhoul (obálka Karel Teige)
Vladislav Vančura
Brožovaná s původní obálkou, druhé vydání, stran 136, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Hřbet je v horní i dolní části se ztrátou.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Dobrá míra (novoročenka, Soukromý tisk k Novému roku 1932; graf. úprava F. J. Müller)
Vladislav Vančura
Vydalo: nakl. Sfinx Bohumila Jandy, Praha 1932
Velmi slušný stav, otřepené okraje
40Kč
Bez daně: 40Kč
De profundis (Oskar Wilde)
Oscar Wilde
K. Neumannová, Praha, 1920, (18), 4. vydání. Vyzdobil původními dřevoryty M. Klicman. Původní brož, 77 stran, 8°.
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Příběhy ryšavého Hanrahana (obálka Josef Čapek)
W. B. Yeats
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, stran 40, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce otřepené.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Stužkonoska modrá
Petr Bezruč (podpis)
Pevná vazba, rozměry: 14 x 18,5 cm. Stran 26.
Stav dobrý, desky jsou zažloutlé, hřbet je natržený, podpis autora.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Habent sua fata libelli (dřevoryty Arnošt Hrabal, vydal Jaroslav Picka)
Maurice Baring
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 14 x 22 cm, 28 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je v horní části lehce natržená
800Kč
Bez daně: 800Kč
Grafické opojení (bibliofilie, ilustrace Jan Konůpek; graf. úprava a podpis: M. Kaláb)
Bedřich Beneš Buchlovan
Účastníkům šestého večera S. Č. U. G. Hollar dne 10. prosince 1932 věnovala Průmyslová tiskárna v Praze.
Dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021