BIBLIOFILIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Grafické umělecké závody a nakl. V. Neubert a synové, Praha 1936.
Stav uvnitř velmi dobrý, obálka zašpiněná( viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 14, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná - v průhledném obalu, rozměry: 12,5 x 15,5 cm, stránkováno průběžně.
Velmi dobrý stav. Zadní část obálky je lehce ušpiněná
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Původní brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stran 120.
Stav velmi dobrý, uvnitř razítka,
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Novely. Vyšlo 350 číslovaných výtisků na dřevaprostém papíře, tento má č. 315. Kresbami doprová..
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Moderní revue 9, 10. Ročník XXVIII., červenec 1921. Svazek XXXVI - sešit 300. Původní brož, 8°, stra..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, A5, rozměry: 13 x 18 cm, stránkování podle titulů.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené a pomačkané.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Volné archy v původní obálce, rozměry: 15 x 23 cm, 34 stran.
Výborný stav.
4 900Kč
Bez daně: 4 900Kč
Bez daně: 4 900Kč
Vydal Petr Frank v Táboře, 1939. Šitá brožura s obálkou z barevného papíru, 15 x 20 cm, 28 stran.
Pěkný stav, mírně vybledlý hřbet; viz foto.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 136, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená. Místy je v textu zatrženo tužkou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Jako 70. svazek edice Atlantis vydal J. V. Pojer, Brno, 1947. Volné archy v obálce, 175 stran., 12°.
Obálka mírně natržená. Stav dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Měkká vazba se zlacením, stran 93, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav pěkný
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Původní brož. Čin, Praha, 1926, číslovaný exemplář N° 1045, 48 stran., 4°. Obálka: dvoubarevný linor..
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Kutnohorská bible - velkoformátová edice (faksimile původního vydání vytištěného roku 1489).
..
Perfektní. Nová kniha.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Pevná vazba, 51 stran, rozměry: 17 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné, stránky mírně zažloutlé.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Volné archy v původní obálce, rozměry: 13,5 x 21 cm, 12 stran.
Stav velmi dobrý. Podpis pův. majitele
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk








![Vyznání umělce Richarda Laudy (Jihočeská edice, I.) [Richard Lauda, malíř, malířství, kresba Hugo Boettinger] Vyznání umělce Richarda Laudy (Jihočeská edice, I.) [Richard Lauda, malíř, malířství, kresba Hugo Boettinger]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_385282_1-1024x1024.jpg)


![Slezské písně [ilustrace Vojtěch Preissig] Slezské písně [ilustrace Vojtěch Preissig]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/764492-slezske-pisne-ilustrace-v-17755404201-1024x1024.jpg)



