EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydání první, rozměry: 15 x 21 cm, 350 stran. Původní brožovaná.
Velmi dobrý stav. Na několika místech podtrženo v textu propiskou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Kniha je bez nakl. údajů, pouze na zadní části obálky je poznámka "Vydáno pro vnitřní potřebu". Může se jednat o exilové vydání. Původní brož, 8°, 239 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Praha, Nákladem Čs. akademie zemědělské 1931, s. 119.
Dobrý stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 456.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu i zadních deskách je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Praha, Ministerstvo pošt, s. 39.
Velmi dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sešit, rozměry: 15,5 x 230 cm, 64stran.
Horší stav, obálka je odřená, ušpiněná a pomačkaná se ztrátou. Uvnitř je stav dobrý, pouze přehnuté rohy stránek. Strana 17 je počmáraná pastelkou, která se rozpila i na předchozí a následující stranu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Orientální ústav v Praze.
Dobrý stav, obálky lehce odřené a zašpiněné.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydalo SNTL - Státní nakladatelství technické literatury, Praha a nakladatelství ALFA, Bratislava, 1974. Vydání první, stran 376, 44 obrázků, 142 tabulek. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu.
Vazba ve hřbetě mírně rozlepena. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 152.
Stav velmi dobrý. Na deskách i hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář. Mírně zažloutlé stránky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydala Academia, Praha 1998. Stran 415. Původní brož
Stav velmi dobrý (viz obr.). Rozměry: 17 x 24 cm.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vyd. XProduction, Brno 2024. Pevná vazba, formát A4, 4°, 562 stran, 715 barevných vyobrazení, text v angličtině.
Výborný stav, nová kniha.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Praha, Unie 1922, s. 211-183.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Sešit, rozměry: 10 x 12 cm, stran 30.
Dobrý stav. obálka je ušpiněná a potrhaná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Soubor organisačních zásad pro obchodně-technické a právní vedení podniků. Díl VII. Praktické příkla..
Velmi dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Archiv pro dějiny průmyslu, obchodu a technické práce, Praha 1948. Stran 114. Vydání druhé Rozměr 17x22 cm. Původní brož.
Obálka odřena a zašpiněna, stav slušný ( viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Abacus Book, 2002.
Dobrý stav, obálka nepatrně odřená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk



![Hospodářské účetnictví (edice: Učebnice pro zemědělské školy, sv. 34) [příručka, zemědělství, první republika] Hospodářské účetnictví (edice: Učebnice pro zemědělské školy, sv. 34) [příručka, zemědělství, první republika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_124862_1-1024x1024.jpg)










