EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Národní hospodářství pro každého
Antonín Pimper
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 16 x 23m, 344 stran. IV. vydání.
Velmi dobrý stav, hřbet je lehce odřený a místy natržený, zadní desky se začínají uvolňovat od vazby. Podpis původního majitele.
120Kč
Bez daně: 120Kč
How to Make Meetings Work
M.Doyle, D.Straus
Jove Books, New York 1982.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná a odřená, stránky lehce zažloutlé.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Monografie SSSR - Organisace práce - Sovětský svaz - 6 dílů - Obálky Jiří Fryml a Karel Teige
Jiří Kroha, Rudolf Hájek, B. Šmeral, Stuchlík, Ulrych, Schwa
Šest sešitů svázaných v původní celoplátěné vazbě. Obálky vevázány. Formát 8°, A5.
Stav výborný.
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Bezpečnost při práci
Ladislav Cígler, Jiří Wagner
Práce, Praha 1951. Původní brož, 8°, 145 stran.
Lehce zašpiněno, dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Národohospodářská politika, část I. (národní hospodářství, ekonomie, politika, první republika)
V. Mildschuch
Praha, Všehrd 1931, s. 169.
Velmi slušný stav (viz foto), desky jsou lehce odřené, v knize často podtrháváno barevnou tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Družstevník, ročník III./1911 (družstvo, družstva)
Ferd. Jirásek (red.)
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 160.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář. Mírně zažloutlé stránky.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Nauka o podniku (podnik, účetnictví, finance)
O. F. Heyd
Železný Brod, J. Jiránek 1946, s. 232.
V uspokojivém stavu, knižní blok je rozpadlý
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nové vývojové tendence v československém a světovém bankovnictví
Antonín Pimper
Sešit. Rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 30.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Výkladový slovník řízení lidských zdrojů
Jan Urban
Vydalo nakl. Aspi Publishing, Praha 2004. Brožovaná, stran 208, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Malá encyklopedie moderní ekonomie
Milan Sojka, Bronislav Konečný
Libri, Praha 2004. Páté vydání. Původní brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm. 277 stran.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Umění prodávat (příručka, management prodeje)
J. Rezek, A. Filipová
Grada Publishing, Praha 2000. Původní brož, 8°, 163 stran. Dobrý stav (viz foto)! ..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Poválečné hospodářské poměry ve Francii (Francie, hospodářství, druhá světová válka)
Kazimír Čakrt
Praha, nákladem České národohospodářské společnosti 1947, s. 14.
Dobrý stav (viz obrázek).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Družstevník, ročník XXX./1938 (družstvo, družstva) / Právní rádce, ročník III./1912 (právo)
Emanuel Škatula (red.)
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 432. + v zadní části je vevázán Právní rádce, ročník III./1912, stránkováno průběžně.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Nové  směry v obchodní politice (hospodářský nacionalismus - clearing - kompensace) [politika, ekonomie, teorie]
J. Mayer, M. Horna, A. Šourek
Brožovaná, 145 stran, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a ušpiněná, hřbet je v horní i dolní části natržený.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Dějiny výrobních sil v české historické práci 1972
František Jílek, Jaroslava Jílková (sestavili)
Národní technické muzeum v Praze 1979. Brožovaná s přebalem, rozměry: 15,5 x 23 cm, 385 stran.
Dobrý stav, přebal je odřený, ušpiněný a v horní části potrhaný. Uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Český průmysl a obchod v XVI. věku
Zikmund Winter
Brožovaná; rozměry: 16 x 24,5 cm, 681 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná. Uvnitř je stav velmi dobrý, nerozřezáno.
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021