EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Čeština v obchodním životě. Ukazatel správné češtiny v obchodním životě (se seznamem cizích slov) (lingvistika, obchod, slovník)
Jan Kaňka
Ukazatel správné češtiny v obchodním životě (se seznamem cizích slov). Nákladem Tiskových podniků ús..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sociální věstník, ročník II., číslo 1/1940 (levicová literatura, protektorát)
Josef Karlík (red.)
Sešit, rozměry: 19 x 27 cm, stran 24
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Stíny hospodaření ČSR (podpis Klement Holý)
Klement Holý (podpis)
Převazba. Stran 216, rozměry: 12,5 x 17,5 cm.
Velmi dobrý stav, podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
Frazeologická sbírka obchodních dopisů, část I. (1908)
Antonín Kostinec
Převazba, rozměry: 17,5 x 25 cm, stran 77.
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř kihy jsou razítka a čísla.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Oxfordský průvodce britskou politikou 20.století
John Ramsden
Nakladatelství Prostor, Praha 2006. Z anglického originálu. Stran 948. Brožovaná. Rozměr 16x24 cm.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zvyšování výkonnosti firmy na bázi potenciálu zlepšení
Pavel Učeň
Grada, Praha 2008. Stran 192. Rozměry: 17,5 x 25 cm. Původní pevná vazba.
Stav velmi dobrý, desky jsou mírně ušpiněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Závazný kalkulační normál pro knihtiskárny, část I.
Tiskem Mladé fronky v Praze, 1945. Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 24 x 16 cm, stran 32.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části lehce zažloutlá.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Listopis a živnostné knihy
J. O. Horna
Brožovaná, rozměry:: 13 x 17 cm, stran 120
Dobrý stav, obálka je lehce odřená, mírně ušpiněná s razítkem a nálepkou
299Kč
Bez daně: 299Kč
Teorie národního hospodářství (národní hospodářství, ekonomie, mj. poptávka, struktura trhu, státní rozpočet)
Jan Urban
ASPI, Praha 2006. Původní pevná vazba. Druhé, doplněné a rozšířené vydání, rozměry: 14 x 21 cm, 516 stran.
Stav velmi dobrý, v textu podtrháváno zvýrazňovacími fixami a vpisky propiskou.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Jak úspěšně řídit firmu
Brian Tracy
Nakladatelství Computer Press, Brno 2004.
Stav dobrý ( viz obr.), rohy knihy mírně ohnuté.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Kompendium statistického zpracování dat (kniha + CD)
Milan Meloun, Jiří Militký
Academia, Praha 2002. Původní pevná vazba, rozměry: 16,5 x 24 cm, vyd. první, 764 stran + CD jako příloha.
Pěkný stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Praktický příklad jednoduchého účetnictví pro zemědělce
Svépomoc, Praha 1948. 3., pozměněné a doplněné vyd.
Dobrý stav, na obálce a titulní straně razítko (viz náhled), lehounce odřený hřbet.
120Kč
Bez daně: 120Kč
70 let ekonomického školství v Přerově (Přerov)
kolektiv autorů
Měkká vazba s obálkou, stran 135 + obr. příloha, rozměry: 15,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Cash Flow
David Zámek
Brožovaná, stran 99, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, na hřbetu je nálepka. Mírně zažloutlé okraje stránek.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Moderní stát, ročník VII, číslo 10-11/1934. Revue pro politiku, parlamentarismus a vědy státní
Jaroslav Krejčí a kol.
Brožovaná, průběžné stránkování, 267-310, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části u hřbetu natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Plánování podnikatelských strategií (Marketing, podnikaní, řízení)
S. Vyakarnan, J. W. Leppard
Grada, Praha 1998. Brožovaná, stran 208, vydání první, rozměry: 17 x 23 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021