EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, na deskách je v horní části napsané číslo, na hhřbetu stopa po nálepce. Vyřazený knihovní exemplíř - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Původní brožovaná, 406 stran, rozměry: 15 × 21 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, stran 325-207
Velmi dobrý stav. Hřbet je lehce odřený a protržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praktický průvodce v otázkách daňových, správních, soudních, obchodních, živnostenských, finančních ..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha, Tiskařské a vydavatelské družstvo československého obchodnictva [1947], s. 160.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nákl. J. Otty, Praha. Převazba, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran 816.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na zadních deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Česká matice technická 1920, s. 262.
Lehce potrháno a pomačkáno na okrajích (viz foto), nerozřezáno. Velmi slušný stav!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha 2001
Stav velmi dobrý viz foto.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Orientální ústav v Praze.
Dobrý stav, obálky lehce odřené a zašpiněné.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Nakl. Aleš Čeněk, Plzeň 2009. Původní brož, A5, 360 stran.
Výborný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 148.
Stav velmi dobrý. Na deskách i hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář. Lehce zažloutlé okraje stránek
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Původní spořitelní knížka ze 40. a 50. let. Původní brož, 12°, cca 20 stran, částečně vyplněno. Dobr..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Fr. A. Urbánek 1902-1903, s. 117+156.
Dobrý stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, rozměry: 10 x 12 cm, stran 47.
Velmi dobrý stav. Obálka je v horním rohu s lehkou ztrátou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pozor č.II. pro čtvrtý semestr.Československá grafická unie, Praha, 1935. Původní brož, 58 stran.&nb..
Dobrý stav (viz. obr.).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
McGraw.Hill, 1993.
Uvnitř dobrý stav, nepatrně odřený a natržený přebal.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Zákazníci sk







![Národní hospodářství, díl II. (edice: Česká matice technická, č. 103) [národohospodářství, ekonomie, první republika] Národní hospodářství, díl II. (edice: Česká matice technická, č. 103) [národohospodářství, ekonomie, první republika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_121738_1-1024x1024.jpg)






