EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Systém managementu (edice: Edice učebnic PrF MU) (učebnice, mj. plánování, rozhodování, kontrolování)
Ivan Vágner
Brožovaná, stran 432, druhé přepracované vydání, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Nová svoboda, ročník VI., číslo 5/1929 (1. republika, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Knižní blok je volně ložený do obálky, stránkováno průběžně 33-48. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Písemnosti a listy jednací (edice: Bibliotéka řemeslnická, sv. 4) [živnosti, příručka, vzory, obchodní dopisy, oznámení]
Karel Bulíř
Původní celoplátěná vazba, 224 stran, rozměry: 13 x 18 cm. Třetí vydání.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené a ušpiněné. Stránky mírně zažloutlé. Zadní desky jsou počmárané tužkou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Obzor národohospodářský, ročník XXVIII./1923. Časopis věnovaný otázkám národohospodářským a sociálněpolitickým
Jos. Gruber (red.)
Nákl. J. Otty, Praha. Převazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 466.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jednotná osnova účtů pro pilařské závody střední velikosti v Protektorátě Čechy a Morava. Einheitlicher Kontenrahmen (účetnictví, protektorát)
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 79.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená v horní části s razítkem. Hřbet je v dolní části mírně natržený. Knižní blok je uvolněný z obálky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zpravodaj komise pro dějiny závodů v ČSSR, číslo 14-15/1984 (podnik)
František Jílek a kol.
Brožovaná. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 192 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jste na mizině? Vaše chyba. Jak vyjít s penězi (psychologie, peníze)
Larry Winget
Praha, Euromedia Group - Ikar 2014, s. 149.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Udržitelný rozvoj
Petr Petržílek (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 196, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nová svoboda, ročník VII., číslo 1-25/1930. List pro informaci hospodářskou, kulturní a politickou
Rostislav Kocourek
Sešity, celkem stran 400 Rozměry: 20 x 28 cm.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Kdo byl kdo – světoví a čeští ekonomové (ekonomie, mj. Engliš, F. Hayek, J. Hicks, J. M. Keynes, V. Klaus, J. Nash, O. Šik)
Milan Sojka
Původní brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 327, vydání první.
Stav velmi pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nová svoboda, ročník VI., číslo 9/1929 (1. republika, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Knižní blok je volně ložený do obálky, stránkováno průběžně 129-144. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nové hospodářství. Studie o hospodářské revoluci XX. století (edice: Politická knihovna) [studie, ekonomika, obchod, první republika]
František Munk
Studie o hospodářské revoluci XX. století s předmluvou Václ. Verunáče. Orbis, Praha 1929. Politická ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kupecké počtářství I.
Hrubý, Václav - Pánek, Jan
pro veřejné školy obchodní a ústavy příbuzné. Vydání sedmé, upravené. Nákladem České grafické unie A..
Dobrý stav (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Slovenský priemysel 1925 (Slovenský průmysl, Slovensko) - pošk.
Měkká vazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 256 + dobová reklama.
Stav horší, obálka je utržená od hřbetu, v horní části jsou čísla. Hřbet je potrhaný a rozlámaný na části. Vyřazený knihovní exemplář. Uvnitř je stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Jak pracovat? Přednášky z roku 1898 (edice: Živá věda, sv. 18) [T. G. Masaryk, vzdělání; obálka a vazba František Tichý]
Tomáš G. Masaryk
Praha, Čin 1947, s. 82.
V dobrém stavu, obálka je lehce odřená, na předsádce je tužkou napsané věnování pův. majitele
50Kč
Bez daně: 50Kč
Sedm ztracených tajemství úspěchu - Jak překonat krizi a získat náskok před konkurencí
Joe Vitale
Vydalo Ottovo nakl. 2010. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 19 cm, 160 stran.
Pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
 
Valentinská © 2021