EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Učebný text z nauky o podniku II. díl
Josef Zeman
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 17 x 24 cm, 42 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Československý finanční zpravodaj (2. 10. 1971) - noviny, 1. republika (T. G. Masaryk)
Přehnuté složky. Rozměry cca: 32 x 47 cm. Stran 12.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Henry Ford - Fakta a problémy
Karel Hoch
Pevná vazba se zlacením - pův. obálka je vevázána, rozměry: 13 x 17 cm, 183 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené se skvrnami, uvnitř je stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Reklama. Jak dělat reklamu
Jitka Vysekalová, Jan Mikeš
Grada. Praha 2007. 2., aktualizované a rozšířené vyd.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Jak s úsměvem čelit konkurenci (strategický management, konkurence)
Guy Kawasaki
Alpress, Frýdek-Místek 1997. Původní brožovaná, rozměry: 13 x 21cm, stran 266. Vydání první.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Marketing pohostinství a cestovního ruchu
Alastair M. Morrison
VICTORIA PUBLISHING, Praha 1995.
Dobrý stav. Uvnitř zatrháván text a vepsány poznámky tužkou. Kniha ve hřbetě lehce zkosená.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Obchodní komora (23.9.1924) Věstník ústředny československých obchodních a živnostenských komor v Praze... (1. republika, staré noviny)
V. Horák, Jan Drtina
Sešit, rozměry: cca 23 x 31 cm. Stránkováno průběžně.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jednoduché účetnictví pro zemědělce
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 20 x 33 cm, 93 stran
Velmi dobrý stav, obálka ahřbet jsou lehce odřené,hřbet je v dolní části mírně natržený, nevyplněno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Tajemstvi bohatych (O$travaku)
Heitzmann Production, 2012. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 113.
Stav pěkný. Nesouvisející věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Správní a finanční vztahy avignonského papežství k českým zemím ve třetí čtvrtině 14. století
Jaroslav Eršil
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 138.
Velmi dobrý stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Družstevní rádce, ročník XV., čísla 1-8/1939 (družstvo, družstva, časopis)
A. Hauf-Černík
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 31 cm, stran celkem 151
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Rakouský řád živnostenský a jiné důležité zákony, nařízení a předpisy, vztahující se ku provozování živností, k poměru pracovnímu a učňovskému a ku zřízení společenstevnímu
Vít Pavlík, Bohumil Bělík
Převazba, rozměry: 13,5 x 20 cm, stran 304
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně vyšisované desky
650Kč
Bez daně: 650Kč
Jak reorganizovat firmu (edice: Rozvoj osobnosti) (management, řízení, firma)
D. E. Hussey
Computer Press, Praha 2000. Původní brožovaná, rozměry: 17 x 23 cm, 113 stran.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Intuitivní marketing (Řízení a správa podniku, příručka)
Miloš Toman
Nakl. Management Press, Praha 2007. Původní brož, 137 stran, vydání druhé, rozměry: 15 x 21 cm. Velm..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Prémiové reservy v pojištění životním
Josef Barbora
Obchodní akademie v Uherském Hradišti, 1938.
Velmi dobrý stav, na titulní straně razítko.
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021