EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Socialistická práce v SSSR (30 let SSSR)
L. V. Dobevský, K. Witz
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 22 cm, 107 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je z boku lehce otřepená. Nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Chudina městská v době předhusitské
František Graus
Převazba, vydání první, 236 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář
80Kč
Bez daně: 80Kč
Psychology at work (Psychologie práce)
Peter B.Warr
Penguin Books, 1971.
Dobrý stav, obálka lehce odřená, 1 list uvolněný z vazby.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Byznys je o lidech
Jan Urban
ASPI, Praha 2006. Brožovaná, rozměry: 15 x 21cm, vydání první, 276 stran.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vkladní knížka (spořitelna, záložna, Vojslavice, první republika)
Původní vkladní knížka Spořitelního a záložního spolku pro Vojslavice a okolí ze 20. let. 11 x 17,5 ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kurs rozpočetnictví průmyslových podniků (účetnictví)
Tiskové podniky, Praha 1949.
Velmi dobrý stav. Uvnitř tu a tam podtržený údaj v textu pastelkou nebo obyč. tužkou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Obzor národohospodářský, ročník X./1905. Časopis věnovaný otázkám národohospodářským a sociálněpolitickým
Jos. Gruber (red.)
Nákladem J. Otty, Praha. Převazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 536.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou nepatrně odřené, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Žírová služba v našem peněžnictví (banka, bankovnictví, Rakousko-Uhersko)
Adolf Král
Praha, Národní tiskárna a nakladatelství JUDr. Edvard Jan Baštýř 1911, s. 8.
Dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hospodářské dějiny (Economic History), sv. 24/2009
Jan Hájek (ed.)
Brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm, 270 stran.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Nebuď lhostejný k svému osudu...a zabezpeč se!
Československá obchodnická beseda, Praha.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vkladní knížka (spořitelna, záložna, Vojslavice, první republika)
Původní vkladní knížka Spořitelního a záložního spolku pro Vojslavice a okolí ze 20. let. 11 x 17,5 ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bilancování a účtování v ústavech pojišťovacích
Rudolf Brandfeld
Otakar Janáček, Praha 1924.
Velmi dobrý stav, na titulní straně razítka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Obzor národohospodářský, ročník XXIV./1919. Časopis věnovaný otázkám národohospodářským a sociálněpolitickým (pošk.)
Jos. Gruber (red.)
Nákl. J. Otty, Praha. Převazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 744.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Vyřazený knihovní exemplář. Kniha byla zřejmě ve vlhku - všechny stránky jsou v horní části lehce zvlněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kontrola jakosti výrobků II. Statistická kontrola jakosti (statistika, věda)
Ladislav Němec
Praha, Práce 1945, s. 116.
Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Významní čeští národohospodáři (Acta oeconomica Pragensia)
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 18 x 25 cm, stran 140.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021