EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, 245 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství a vydavatelství Městské knihy, Žehušice 2004.. Pevná vazba. Stran 293 - včetně obr., rozměry: 15 x 21,5 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha 1899 a 1900.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené a lehce zašpiněné. Stránky zažloutlé.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Academia, Praha 2015. Pevná vazba, 8°, 188 stran. Edice 21. století.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, strany 830-844. Rozměry: 22,5 x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
IV. Jahreskonferenz des Deutsch-Tschechischen Gesprächsforums am 21. und 22. September 2001 in Mlada..
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Sešit, rozměry: 14 x 21 cm, 15 stran.
Stav horší, obálka je otřepená a utržená od hřbetu, v horní části jsou čísla psaná tužkou. Celá brožura je u hřbetu na několika místech natržená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakladatelství Riopress, Praha 2002. Vydání první, stran 365. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm. EAN: 9788086221564.
Stav pěkný ( viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, vydání první, 329 stran, rozměry: 16 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Na titulním listu je razítko Ministerstva pro místní rozvoj
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Pragma, Praha, 2005. Původní vazba s obálkou, 143 stran, rozměr: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, strany 754-768. Rozměry: 22,5 x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatelství Karolinum, Praha 1996. Druhé, přepracované vydání. Původní brož, rozměr: A5, 554 stran s čb. fotografiemi
Dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, stran 620, rozměry: 15,5 x 24 cm.
Stav dobrý, lehce odřená obálka i hřbet, obálka je pomačkaná, otřepená a utržená od hřbetu. Strany 605-posl. jsou uvolněné od vazby, zadní část obálky zcela chybí.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, 42 stran se 17 přílohami.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená, v horní části jsou čísla psaná tužkou.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nákladem vlastním, 1919.
Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vyšehrad, Praha 2014, brožovaná, vydání první, 208 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk














