EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Řemeslnictvo a živnosti XVI. věku v Čechách (1526 - 1620) - řemeslo
Zikmund Winter
Měkká vazba, rozměry: 15,5 x 24 cm, 749 stran
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a otřepená. Hřbet je natržený, knižní blok lehce rozvolněný, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Matematika pro studenty VŠE
J.Klůfa
Nakl. Ekopress, Praha 2011.
Velmi dobrý stav (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Numismatický časopis, ročník XX.(1951)
G.Skalský, E.Nohejlová-Prátová (red.)
Numismatická společnost československá v Praze, 1951.
Stav dobrý, obálka zašpiněná (skvrna) a mírně odřená (viz obr.).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Příručka ke studiu národního hospodářství (učebnice, ekonomie, trhy, výroba)
Jan Stocký
Vydal Spolek posluchačů Vysoké školy inženýrského stavitelství směru vodohospodářského a kulturního ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Organisace výroby a kalkulace výrobní ceny (edice: Organisace a řízení, sv. III) [ceny, inventura, hospodářství
Emil Rimailho
Organisace a řízení, svazek III. Nakl. Orbis, Praha, 1933. Přeložili A. a A. Hochovi. Celoplátěná va..
Dobrý stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Družstevník, ročník II./1910 (družstvo, družstva)
Ferd. Jirásek (red.)
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 126. V zadní části je vevázáno: Pokyny ku vedení účetnictví ve spolcích konsumních, stran 40.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář. Mírně zažloutlé stránky.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Prémiové výpočty - Požární pojištění civilní (pojištění, tabulky)
Praha, 1938. Původní brož, lehce zašpiněná, cca 15 stran. Malý rozměr: 12 x 17 cm. ..
Dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Teleologické pojetí hospodářské vědy
Václav Chytil
Sešit, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran 43
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Účetnictví záloženské
Th. Kratochvíl
Převazba, stran 66, rozměry: 18 x 27 cm.
Stav dobrý, desky jsou lehce odřené s nálepkou. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Postátňování, profesionalizace a mecenášství...
Institut základů vzdělanosti UK, Praha 1996. Studie z dějin techniky, sv.2.
Velmi dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Pohled zaměřený do budoucnosti. Příběh firmy Procter & Gamble (historie, americká firma, čistící prostředky)
Oscar Schisgall
Příběh firmy Procter & Gamble. Management Press, 1994. Původní vazba s přebalem, 4°, 290 stran. ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zemědělský archiv, roč. 5., č. 4. 1914 (časopis, zemědělství, mj. Nemocenské pojišťování zemědělského dělnictva v Rakousku; Voda jako činitel vegetační u plodin zemědělských)
Časopis věnovaný vědě a praxi výroby zemědělské. Ročník pátý, č. 4. Praha, 1914.  ..
V dobrém stavu, knižní blok je částečně rozpadlý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Obzor národohospodářský, ročník XIX./1915. Časopis věnovaný otázkám národohospodářským a sociálněpolitickým
Jos. Gruber (red.)
Nákladem J. Otty, Praha. Převazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 536.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou nepatrně odřené, na hřbetu i zadních deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář. Přední desky se uvolňují od vazby.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Dějiny výrobních sil v české historické práci 1973
František Jílek, Jaroslava Jílková (sestavili)
Národní technické muzeum v Praze 1980. Brožovaná s přebalem, rozměry: 15,5 x 23 cm, 384 stran.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený a v dolní části mírně otřepený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Makroekonomie - cvičebnice pro základní a středně pokročilý kurz
R. Provazníková, J. Volejníková
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 301, vydání první.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021