EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevná vazba, rozměry: 11 x 17 cm, stran 16
Stav velmi dobrý, vyplněno jméno pův. majitele a do poloviny strany pět
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. 65. pole, Praha 2012.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 224 stran.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Přehnuté složky, strany 150-168. Rozměry: 22,5x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
...porozumění potřebám zákazníka. Kniha propojuje úspěšné metody s podnikatelskými procesy. Vydala P..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Převazba - na desky je nalenená část původní obálky, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 101.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené, mírně ušpiněné, v horní části jsou čísla psaná tužkou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pierot, 2013. Brožovaná, stran 69 - včetně vyobrazení, rozměry: 19,5 x 25 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožované, stran celkem 357, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav dobrý, obálky jsou lehce odřené. Časopisy byly zřejmě ve vlhku - téměř všechny stránky jsou v dolní části nepatrně zvlněné se skvrnkami - vše suché, čitelné a neslepené
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Nakl. Grada, Praha 2005. Brožovaná, stran 112, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Ministerstvo informací a osvěty 1953.
Dobrý stav (viz foto). Lehce zašpiněné desky.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, strany 282-300. Rozměry: 22,5x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nástin dějin myšlení od roku 1895 do roku 1937. Vydal S.V.U.Mánes, Praha 1937. Třicátý svazek Knih M..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 16 x 23 cm, stran 338.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, stran 34, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehcee zažloutlá. Na titulním listu je signaturní razítko.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Rotterdam 1992.
Dobrý stav, desky lehce zašpiněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Grada Publishing, Praha 2006. Brožovaná, rozměry: 16 x 21,5 cm, 128 stran.
Stav velmi dobrý
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk












![Krise pokroku. Nástin dějin myšlení od roku 1895 do roku 1937 (edice: Knihy Mánesa, sv. 30) [filozofie dějin, hospodářské dějiny, racionalismus, mj. Na prahu století, Taylor, Ford, Poválečný mythus] Krise pokroku. Nástin dějin myšlení od roku 1895 do roku 1937 (edice: Knihy Mánesa, sv. 30) [filozofie dějin, hospodářské dějiny, racionalismus, mj. Na prahu století, Taylor, Ford, Poválečný mythus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_232527_1-1024x1024.jpg)



