VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo Naše vojsko, Praha 2009. Stran 231. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Ladislav Kunte 1915.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Hřbet je natržený. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny. Některé strany jsou uvolněné.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Pahl-Rugenstein 1988
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 112
Stav dobrý, obálka je utržená od hřbetu.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2003. Vydání první, stran 339. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Euromedia Group - edice Universum, Praha 2019. Vydání první, stran 160. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
New York: United Nations, Department of Public Information 1985.
Velmi dobrý stav. Část vnější ořízky je lehce zašpiněná zelenou barvou, horní roh předních desek mírně ohnutý, jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Bucarest: Commission International d’Histoire Militaire 1992, pův. brož., 264 stran s mapami, 4° (17 x 24 cm), příspěvky anglicky
nálepka na přední desce, nepatrně zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Riopress, Praha 1997. Stran 141. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Manchester, Crecy Publishing 2007, s. 288.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wien: Kriegshilfsbüro des k. k. Ministeriums des Innern zu Gunsten des Kriegsfürsorgeamtes des k. u. k. Kriegsministeriums …, pův. sešit, [32] stran s fotografiemi, 12° (17,5 x 12,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Praha, Mustang - Volvox Globator 1998, s. 311.
V dobrém stavu. Obálka je lehce zašpiněná a u hřbetu přelepena lepící páskou.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
London – New York: Hambledon and London 2005.
Velmi pěkný stav, pouze přebal nahoře na hřbetu nepatrně otlačený.
740Kč
Bez daně: 740Kč
Bez daně: 740Kč
Wien: M. Auer’s Verlagshandlung 1861, poloplátěná vazba s nalepenou přední a zadní stranou pův. obálky, [II]+266 stran, 8° (13 x 18,5 cm)
nálepka na přední desce, exlibris na předsádce, několik málo knihovních razítek a signatur, občas podtrhání tužkou, celkově ale dobrý stav
1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2011. Stran 235. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Imperial War Museum 2009, s. 64.
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 2241 až 2256 z 2426 (152 stránek)
Zákazníci sk







![The Blue Helmets. A Review of United Nations Peace-keeping [mírové síly OSN, modré přilby / modré barety, Organizace spojených národů, mírové mise, vojenské mise OSN] The Blue Helmets. A Review of United Nations Peace-keeping [mírové síly OSN, modré přilby / modré barety, Organizace spojených národů, mírové mise, vojenské mise OSN]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/743846-the-blue-helmets-a-review-17473895851-1024x1024.jpg)
![Revue Internationale d'Histoire Militaire. Édition Roumaine; No 77 – 1992 [vojenské dějiny, Rumunsko] Revue Internationale d'Histoire Militaire. Édition Roumaine; No 77 – 1992 [vojenské dějiny, Rumunsko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/754610-revue-internationale-d-hi-17610539191-1024x1024.jpg)


![Offizieles Kriegsbilderalbum 1914 - 1918. Fünfte Folge. VI. Heft [První světová válka, Rakousko-Uhersko, fotografie] Offizieles Kriegsbilderalbum 1914 - 1918. Fünfte Folge. VI. Heft [První světová válka, Rakousko-Uhersko, fotografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/702067-offizieles-kriegsbilderal-16993611471-1024x1024.jpg)

![The Great War. Myth and Memory [První světová válka. Mýtus a paměť] The Great War. Myth and Memory [První světová válka. Mýtus a paměť]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/688087-the-great-war-myth-and-me-16819924471-1024x1024.jpg)
![Österreichischer Militär-Kalender für das Jahr 1861. Zwölfter Jahrgang [vojenský kalendář, Rakousko-Uhersko] Österreichischer Militär-Kalender für das Jahr 1861. Zwölfter Jahrgang [vojenský kalendář, Rakousko-Uhersko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/754843-osterreichischer-militar--17615795881-1024x1024.jpg)

