VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Mustang - Volvox Globator 1998, s. 311.
V dobrém stavu. Obálka je lehce zašpiněná a u hřbetu přelepena lepící páskou.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
London – New York: Hambledon and London 2005.
Velmi pěkný stav, pouze přebal nahoře na hřbetu nepatrně otlačený.
740Kč
Bez daně: 740Kč
Bez daně: 740Kč
Wien: M. Auer’s Verlagshandlung 1861, poloplátěná vazba s nalepenou přední a zadní stranou pův. obálky, [II]+266 stran, 8° (13 x 18,5 cm)
nálepka na přední desce, exlibris na předsádce, několik málo knihovních razítek a signatur, občas podtrhání tužkou, celkově ale dobrý stav
1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2011. Stran 235. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Imperial War Museum 2009, s. 64.
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Moskva: Gosudarstvennoe voennoe izdatelstvo 1931, pův. poloplátěná vazba, 313 stran s četnými ilustracemi, 8° (15,5 x 23 cm)
desky poněkud odřené a s nálepkou, několik starých razítek a signatur, stránky zahnědlé, celkově ale dobrý stav
1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Praha, Národní politika 1913
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Uvolněný hřbet je vložen do knižního bloku. Zadní strana desek je uvolněná.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vydalo nakladatelství Computer Press, Brno 2010. Vydání první, stran 95. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Санкт-Петербург: Издательство "Фарн" 1993, pův. brož, 175 stran s četnými i barevnými vyobrazeními, 4° (20 x 26 cm)
desky nepatrně odřené, jinak perfektní, celkově výborný stav
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Praha, Národní politika 1911
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští a některých stránkách jsou razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 1994. Vydání první, stran 96. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
1987, celoplátěná vazba s pův. obálkou, 195 s četnými i barevnými ilustracemi, velké 4° (22 x 30 cm)
obálka na krajích odřená a potrhaná, jinak perfektní, celkově výborný stav
1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
Tübingen/Neckar: Verlag Fritz Schlichtenmayer 1955, pův. brož., 77 stran s vyobrazeními v textu, 8° (12,5 x 20 cm)
zevně poněkud odřená a s nálepkou, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
London, HarperCollins 1993, s. 337.
V dobré stavu, některé stránky jsou natrženy.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Berlin: Militärverlag der Deutschen Demokratischen Republik (VEB) 1978, 1. Auflage. Farbtafeln von Ralf Swoboda; = Schriften des Armeemuseums der DDR und des Militärgeschichtlichen Instituts der DDR.
Desky na hřbetu poškozené - v horní části po obou stranách natržené, dolní okraj odřený, laminování v horní části hřbetu chybí, ve zbylé části je poškozené, uvnitř je ale kniha zcela v pořádku, bez ja
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
New York: Monthly Review Press 2003. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 144 Seiten, 8° (13 x 20 cm)
Jako nová
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Zobrazeny položky 2241 až 2256 z 2443 (153 stránek)
Zákazníci sk


![The Great War. Myth and Memory [První světová válka. Mýtus a paměť] The Great War. Myth and Memory [První světová válka. Mýtus a paměť]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/688087-the-great-war-myth-and-me-16819924471-1024x1024.jpg)
![Österreichischer Militär-Kalender für das Jahr 1861. Zwölfter Jahrgang [vojenský kalendář, Rakousko-Uhersko] Österreichischer Militär-Kalender für das Jahr 1861. Zwölfter Jahrgang [vojenský kalendář, Rakousko-Uhersko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/754843-osterreichischer-militar--17615795881-1024x1024.jpg)


![Artilleriia. Uchebnik dlia pekhotnykh i kavaleriiskikh shkol RKKA [= Uchebniki, rukovodstva i posobiia RKKA] ртиллерия. Учебник для пехотных и кавалерийских школ РККА [= Учебники, руководства и пособия РККА] [vojenství, Rusko, učebnice] Artilleriia. Uchebnik dlia pekhotnykh i kavaleriiskikh shkol RKKA [= Uchebniki, rukovodstva i posobiia RKKA] ртиллерия. Учебник для пехотных и кавалерийских школ РККА [= Учебники, руководства и пособия РККА] [vojenství, Rusko, učebnice]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/754899-artilleriia-uchebnik-dlia-17617338811-1024x1024.jpg)


![Нагрудные знаки русской армии [odznaky, řády, vojenství, Rusko] Нагрудные знаки русской армии [odznaky, řády, vojenství, Rusko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/690923-nagrudnye-znaki-russkoj-a-16845085501-1024x1024.jpg)
![Národní politika 1911, ročník XXVIX [1] (leden, únor) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Sčítání lidu, Události na Balkáně, Hakatismus v našem Slezsku, Ústavní krise v Anglii, Drahý mír, inzerce) Národní politika 1911, ročník XXVIX [1] (leden, únor) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Sčítání lidu, Události na Balkáně, Hakatismus v našem Slezsku, Ústavní krise v Anglii, Drahý mír, inzerce)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/733875-narodni-politika-1911-roc-17369432841-1024x1024.jpg)
![Bombardér Lancaster [letectvo, letadla, 2. světová válka] Bombardér Lancaster [letectvo, letadla, 2. světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/716045-bombarder-lancaster-letec-17151023751-1024x1024.jpg)
![Cruces y medallas 1807 / 1987. La historia de Espana en sus condecoraciones [odznaky, řády, vojenství, Španělsko] Cruces y medallas 1807 / 1987. La historia de Espana en sus condecoraciones [odznaky, řády, vojenství, Španělsko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/691071-cruces-y-medallas-1807-19-16847551781-1024x1024.jpg)
![Seemacht und Sicherheit. Eine Schicksalsfrage für alle Deutschen [námořnictvo, velmoci] Seemacht und Sicherheit. Eine Schicksalsfrage für alle Deutschen [námořnictvo, velmoci]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/755163-seemacht-und-sicherheit-e-17621816991-1024x1024.jpg)
![Uniformen europäischer Armeen [uniformy evropských armád, dějiny vojenství, militaria] Uniformen europäischer Armeen [uniformy evropských armád, dějiny vojenství, militaria]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/755349-uniformen-europaischer-ar-17623486971-1024x1024.jpg)
![Behind the Invasion of Iraq [Irák] Behind the Invasion of Iraq [Irák]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/734190-behind-the-invasion-of-ir-17371309061-1024x1024.jpg)