VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
„Schreib das auf Kisch!“ Das Kriegstagebuch von Egon Erwin Kisch [válečný deník Egona Erwina Kische, pražská německá literatura, reportáže, první světová válka]
Kisch, Egon Erwin
Berlin: Erich Reiss Verlag 1930, erstes bis zehntes Tausend.
Desky zašpiněné, plátno dole na hřbetu natržené, horní ořízka zašpiněná, uvnitř zcela v pořádku. Celkově vzhledem ke stáří dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Stíhací esa Luftwaffe : Jagdflieger, jejich bojové umění a taktika (letadla, letectví, 2. světová válka)
Mike Spick
38. svazek ed. Military, Jota - Military, Brno 1999. Vydání první, stran 240. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Varšavská smlouva 1969–1985
Matěj Bílý
Ústav pro studium totalitních režimů (ÚSTR) 2016. Pevná vazba, rozměry: 17.5 x 24,5 cm, stran 430
Stav výborný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Skagerrak. Der Ruhmestag der deutschen Flotte [vojenský román]
Kühlwetter, Friedrich von
Berlin: Verlag Ullfstein 1933. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a pův. obálkou, 245 stran psaných frakturou s černobílými obr., 8° (13 x 19,5 cm)
obálka lehce zašpiněná a natržená, jinak ve velmi dobrém stavu
130Kč
Bez daně: 130Kč
Ordena i medali SSSR. Fotoalbom	/ Ордена и медали СССР. Фотоальбом [faleristika, odznaky, medajle, Rusko]
Grebennikova, G. I. - Katkova, R. S. (eds.)
Moskva: Izdatelstvo "Planeta" 1982, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, pův. obálka, 232 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (17 x 26,5 cm)
obálka nepatrně odřená, jinak perfektní, celkově výborný stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bulletin de la Colonie tchèque de France, roč. 2, 1917-1918, č. 1-13 [ilustrace František Kupka; československé legie; první světová válka; krajané; exil]
Fr. Jackl (ed.) - František Kupka [François Kupka] - Vojtěch
Paris: Colonie tchèque 1917-1918, váz., 204+IV s., 8° (16 x 24 cm)
Dobrý stav; na předním přídeští je razítko a signatura, na první a poslední straně je razítko knihovny, na titulních stranách jsou čísla psaná pastelkou, malá část stránek zažloutlá, na pár stránkách
28 000Kč
Bez daně: 28 000Kč
Die k.k. Landwehr Gebirgstruppen. Geschichte, Uniformierung und Ausrüstung der österreichischen Gebirgstruppen von 1906-1918 [horské jednotky, zeměbrana, c.k. armáda, Rakousko-Uhersko, 1. světová válka, výstroj a výzbroj, uniformy, vojenství]
Hinterstoisser, Hermann - Ortner, M. Christian - Schmidl, Er
Wien: Verlag Militaria, Edition Stefan Rest 2006.
Velmi dobrý stav. Přebal na okrajích nepatrně otlačený, hrany desek mírně vybledlé, jinak v pořádku, uvnitř velmi pěkně zachovalá.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Války samurajů: Konflikty starého Japonska 1156–1877 (Samurajové, Japonsko)
Roman Kodet
Epocha (CZ) 2015. Vydání první, stran 496. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry. 15,5 x 21 cm
Výborný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Národní politika 1912 [3] ročník XXX (květen, červen) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Italsko-turecká válka, Slet slovanského sokolstva v Praze, Revoluce v Pešti, Taft a Roosevelt, České obchodní museum v Praze)
Václav Hübner (red.)
Praha, Národní politika 1912.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Hřbet je potrhaný. Vazba je mírně povolená. Na přídeští a na některých stránkách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Die Deutsche Flotte in großer Zeit [1. světová válka - námořní bitvy, Německé námořnictvo, německá armáda, vojenské loďstvo, bitevní lodě a ponorky]
Scheer, Reinhard - Stöwer, Willy (eds.)
Braunschweig - Berlin - Hamburg: Georg Westermann [po r. 1928]. Wohlfeile Ausgabe, Neunte Auflage.
Dobrý stav. Desky mírně zašpiněné a odřené, plátno dole na hřbetu natržené, vazba mezi předními deskami a předsádkou naprasklá, okraje stránek vzhledem ke stáří trochu zahnědlé, jinak uvnitř pěkně zac
999Kč
Bez daně: 999Kč
Velezrada. Zážitky pražských domobranců (podpis V. Krňanský)
V. Krňanský (podpis)
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 22 cm, stran 102
Dobrý stav, obálka je lehce odřená, hřbet odřený a potrhaný. knižní blok je uvolněný z obálky, jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Věnování a podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
Die Nationale Volksarmee der DDR [NAV; Národní lidová armáda NDR; východní Německo; vojsko; propaganda; fotografie]
Berlin: Militärverlag der DDR (VEB) 1976, neváz., 15 tabulí, 12° (10,5 x 15 cm)
Složka mírně opotřebovaná, jeden růžek u některých fotografií nepatrně naražený; vynikající stav.
500Kč
Bez daně: 500Kč
De Verdun á Douamont. Le circuit des forts. Bloc de 20 cartes noir supercap [pohlednice, První světová válka, opevněnní]
Verdun Éditions, pův. sešit s 19 (z pův.) 20 pohlednic, 12° (15 x 9 cm)
poněkud ohmataný, razítkovaný, jedna pohlednice chybí, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
130Kč
Bez daně: 130Kč
Národní politika 1915, ročník XXXIII (leden-březen) [noviny, deník, první světová válka, mj. Válka světová, Palestýna, Nový Joffreův plán?, Bitva u Varšavy, Boje u Dardanel, Boje u Soissonsu, Válka na Kavkaze, Námořní válka)
Václav Hübner (red.)
Praha, Národní politika 1915.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné a odřené. Na přídeští a na některých stránkách jsou razítka z knihovny. Některé stránky mají vystřihnuty inzerce.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Vozataj
Arthur Cotterell
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2006. Vydání první, stran 383. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021