VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelstvíJOTA, Brno 2001. Vydání první, stran 126. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Moravská Ostrava, Josef Duchač 1915.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Berlin: Verlag von Ullstein & Co. 1909, váz., 20+80+640+24 s., 4° (22,5 x 29 cm)
Desky zašlé, zažloutlé, zašpiněné, s mírně odřenými a naraženými rohy, ořízka zaprášená, předsádky se stopami opotřebení, stránky, tabule a další přílohy často mírně zažloutlé, občas s otisky prstů, t
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Verdun: Librairie H. Frémont & Fils 1934. Pův. kartonová vazba s titulem na přední desce, 22 stran, 12° (11 x 17 cm)
Desky lehce zašpiněné, předsádka s hnědými skvrnkami, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Moskva: Voenizdat 1941, váz., [384+288] s., 8° (17,5 x 25 cm)
Dobrý stav; desky jen mírně opotřebované, na zadních deskách je nalepen štítek, předsádky s razítky a signaturou, na některých stránkách a obálkách jsou další razítka knihoven či poznámka psaná perem
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
London: Army Bureau of Current Affairs 1944, brož., 16 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; na jedné straně je razítko ("Ministerstvo národní obrany").
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Ivo Železný, Praha 2000. Vydání první, stran 252. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Hermannstadt – Wien – Leipzig: Im Selbstverlag des Verfassers in Comission bei G. A. Seraphin, nur 3. Folge bei Carl Konegen 1898-1906. 3.-6. díl je 1. vydání, 2. díl je 2. vydání.
Desky trochu zašpiněné a na hranách odřené, vlastnická poznámka na předních deskách a titulním listu 2. dílu, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, hlavně na okrajích stránek, jinak uvnitř pěkná, bez pošk
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
London: Army Bureau of Current Affairs 1944, brož., 16 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; na jedné straně je razítko ("Ministerstvo národní obrany").
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Tiskový výbor českoslovanské strany sociálně demokratické 1917-1919.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Hřbet je natržený. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Dresden: In der Arnoldischen Buchhandlung 1816; 1816; 1815, váz., 56, 94, 35 s., 12° (11 x 17 cm)
Desky mírně opotřebované, zadní deska nerovná, zprohýbaná, na několika prvních stranách jsou stopy po vlhkosti, stránky zažloutlé, s menším počtem nahnědlých skvrnek; dobrý stav.
4 700Kč
Bez daně: 4 700Kč
Bez daně: 4 700Kč
London: Army Bureau of Current Affairs 1944, brož., 20 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 1994. Vydání první, stran 153. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Berlin und Wien: Verlag von Ullstein & Co 1920.
Rohy desek odřené, plátno na hřbetu vybledlé a lehce odřené, přední desky, přídeští a ořízka jsou skvrnité, okraje stránek zahnědlé, jinak uvnitř bez poškození, celkově vzhledem ke stáří velmi dobrý s
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
London: Army Bureau of Current Affairs 1944, brož., 16 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Antonín Svěcený 1916-1917.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny. Předsádka je lehce přehnuta.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Zobrazeny položky 2241 až 2256 z 2448 (153 stránek)
Zákazníci sk




![Notice sur le Fort de Vaux et son rôle pendant la Bataille de Verdun [průvodce, pevnost Fort de Vaux] Notice sur le Fort de Vaux et son rôle pendant la Bataille de Verdun [průvodce, pevnost Fort de Vaux]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/711876-notice-sur-le-fort-de-vau-17100565701-1024x1024.jpg)
![Current Affairs, 1944, č. 60 (15. 1.): You and the Americans [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci] Current Affairs, 1944, č. 60 (15. 1.): You and the Americans [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753300-current-affairs-1944-c-60-17597341541-1024x1024.jpg)

![Current Affairs, 1944, č. 65 (25. 3.): What is Good Food? [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; jídlo; strava] Current Affairs, 1944, č. 65 (25. 3.): What is Good Food? [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; jídlo; strava]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753312-current-affairs-1944-c-65-17597430431-1024x1024.jpg)
![Týdenní kronika válečná 1917-1919 (noviny, týdeník, první světová válka, první republlika, mj. Co se děje v Rusku? [Lenin], Stávka proti válce, Konec války na východě, Příměří a československý stát, Revoluce v Německu. Vilém padl) Týdenní kronika válečná 1917-1919 (noviny, týdeník, první světová válka, první republlika, mj. Co se děje v Rusku? [Lenin], Stávka proti válce, Konec války na východě, Příměří a československý stát, Revoluce v Německu. Vilém padl)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/764619-tydenni-kronika-valecna-1-17756329121-1024x1024.jpg)
![Current Affairs, 1944, č. 71 (17. 6.): Work for All [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; práce] Current Affairs, 1944, č. 71 (17. 6.): Work for All [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; práce]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753323-current-affairs-1944-c-71-17597450561-1024x1024.jpg)

![Current Affairs, 1944, č. 80 (21. 10.): Parisian Come-Back [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Paříž; mapa] Current Affairs, 1944, č. 80 (21. 10.): Parisian Come-Back [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Paříž; mapa]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753335-current-affairs-1944-c-80-17597484411-1024x1024.jpg)
