VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Oxford: at the Clarendon Press 1924.
Dobrý stav. Desky na rozích a hranách trochu odřené a otlačené, bývalý knihovní exemplář, papír vzhledem ke stáří trochu skvrnitý, jinak uvnitř velmi pěkně zachovalá.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Leipzig: Dieterich´sche Verlagsbuchhandlung Theodor Weicher 1907. Pův. kartonová vazba s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 110 stran, 8° (13 x 19,5 cm), psáno frakturou
Desky a titulní list lehce zašpiněné, několik uvolněných listů, jinak uvnitř v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha, dotisk 2005. Stran 49. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., IV+12 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; na přední části obálky je razítko ("Ministerstvo národní obrany").
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., IV+12 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; sponky se stopami rzi.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Mustang, Plzeň 1997. Vydání první, stran 359. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Books, Brno 1998. Edice Jota Military, svazek 33. Vydání první, stran 168 + 32 stran přílohy. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Paris: Les Éditions de Paris 1999, brož., 496+16 s., 8° (15 x 23 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, ořízka mírně zaprášená; velmi dobrý stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Verdun: [ca.1932], brožovaná, s. 11, 18° (10,5 x 16,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., 44 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; sponky se stopami rzi.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
New York, Popular library 1971, s. 679.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Prague: The Ministry of Defence of the Czech Republic - The Military History Institute Prague (Vojenský historický ústav) 2017.
Velmi pěkný stav.
1 260Kč
Bez daně: 1 260Kč
Bez daně: 1 260Kč
Vydal Svět křídel, Cheb 2019. Vydání první, stran 291. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brno, Lidové noviny 1917.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny. Přídeští a předsádka jsou zašpiněné.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., 16 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; sponky se stopami rzi.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wien: Bey Cath. Graeffer 1801, brož., [2]+VIII+475+[3] s., 8° (12,5 x 19,5 cm)
Uspokojivý stav; obálka silně opotřebovaná, se skvrnami od vody, pokryv hřbetu téměř chybí, patitul uprostřed s menší ztrátou (text mírně poškozen), na cca 50 listech je skvrna od vody (obvykle vybled
4 990Kč
Bez daně: 4 990Kč
Bez daně: 4 990Kč
Zobrazeny položky 2225 až 2240 z 2428 (152 stránek)
Zákazníci sk

![Frankreichs Schlachtschwert. Schartig zwar, doch scharf [vojenství, Francie] Frankreichs Schlachtschwert. Schartig zwar, doch scharf [vojenství, Francie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/728895-frankreichs-schlachtschwe-17308011891-1024x1024.jpg)

![Current Affairs, 1943, č. 37 (13. 2.): The Nation's Health [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; zdravotnictví] Current Affairs, 1943, č. 37 (13. 2.): The Nation's Health [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; zdravotnictví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753060-current-affairs-1943-c-37-17594920421-1024x1024.jpg)
![Current Affairs, 1943, č. 41 (10. 4.): Germany's New Order [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Německo] Current Affairs, 1943, č. 41 (10. 4.): Germany's New Order [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Německo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753066-current-affairs-1943-c-41-17594928091-1024x1024.jpg)
![Námořní válka 1939-1945 [Obsah - válečné loďstvo, druhá světová válka, lodě, ponorky] Námořní válka 1939-1945 [Obsah - válečné loďstvo, druhá světová válka, lodě, ponorky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/618118-namorni-valka-1939-1945-16422829641-1024x1024.jpg)


![L´Ossuaire de Douaumont [kostnice Douaumont; první světová válka; bitva u Verdunu; památník; průvodce] L´Ossuaire de Douaumont [kostnice Douaumont; první světová válka; bitva u Verdunu; památník; průvodce]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/678798-l-ossuaire-de-douaumont-k-16705151651-1024x1024.jpg)
![Current Affairs, 1943, č. 45 (5. 6.): Social Security [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; sociální zabezpečení] Current Affairs, 1943, č. 45 (5. 6.): Social Security [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; sociální zabezpečení]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753072-current-affairs-1943-c-45-17594938151-1024x1024.jpg)

![Námořnictvo za povstání boxerů 1900 / Vzestup a pád pevnosti Tsingtao 1914 [loďstvo, námořnictvo, Čína] Námořnictvo za povstání boxerů 1900 / Vzestup a pád pevnosti Tsingtao 1914 [loďstvo, námořnictvo, Čína]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/698587-namornictvo-za-povstani-b-16954108211-1024x1024.jpg)
![Lidové noviny 1917, roč. 25 (červenec-září) (deník, první světová válka, mj. Nové Rusko, Řecko, Boje na východě, Všeobecná politická amnestie [Kramář, Rašín, Klofáč], Krise v Německu, Kerenský diktátor, Polské porady v Krakově) Lidové noviny 1917, roč. 25 (červenec-září) (deník, první světová válka, mj. Nové Rusko, Řecko, Boje na východě, Všeobecná politická amnestie [Kramář, Rašín, Klofáč], Krise v Německu, Kerenský diktátor, Polské porady v Krakově)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/764281-lidove-noviny-1917-roc-25-17750447331-1024x1024.jpg)
![Current Affairs, 1943, č. 50 (28. 8.): You are Going to Europe [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci] Current Affairs, 1943, č. 50 (28. 8.): You are Going to Europe [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753088-current-affairs-1943-c-50-17594954381-1024x1024.jpg)
![Kurze Geschichte des kais. koenigl. Regimenter, Corps, Bataillons, sv. 2 [1801; Rakousko; rakouská císařská armáda; rakouské císařství; habsburská monarchie; jezdectvo; dělostřelectvo] Kurze Geschichte des kais. koenigl. Regimenter, Corps, Bataillons, sv. 2 [1801; Rakousko; rakouská císařská armáda; rakouské císařství; habsburská monarchie; jezdectvo; dělostřelectvo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/741246-kurze-geschichte-des-kais-17441162491-1024x1024.jpg)