VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Okupacija v 133 slikah. Celje 1941-1945 ["Okupace ve 133 obrazech"; Slovinsko; Jugoslávie; druhá světová válka; fotografie]
Kregar, Tone - Žižek, Aleksander
Celje: Muzej novejše zgodovine 2006, váz., 103 s., 4° (22,5 x 26,5 cm)
Desky jen mírně opotřebované; vynikající stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Slyšte, slyšte (2. světová válka, námořnictvo)
Edwin Palmer Hoyt
Vydalo nakladatelství OLDAG, Ostrava 2000. Vydání první, stran 250. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Animals in War (Zvířata ve válce, vojenství, mj. koně - kůň, psi - pes, velbloud, slon)
Jilly Cooper
London, Imperial war museum 1983, s. 168.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Divisionen der Waffen-SS im Einsatz 1940-1945. Fotos der Kriegsberichter [vojenské jednotky zbraně SS, druhá světová válka]
Walther, Herbert
Friedberg/H. (Dorheim): Podzun-Pallas-Verlag 1993, Nachauflage.
Dobrý stav. Zadní strana přebalu zašpiněné, zadní strana desek skvrnitá, uvnitř v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Soldaten und Staatsmänner 1914-1918. Mit einem Porträt des Feldmarschalls. I. Auflage [vojenství, historie, politika, První světová válka]
Robertson, William
Berlin: Deutsche Verlagsgesellschaft für Politik und Geschichte 1927, pův. celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, barevná ořízka, XII+481 stran, 4° (18 x 24,5 cm)
zevně nepatrně odřená, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
360Kč
Bez daně: 360Kč
Vergewaltigte Menschen. Blätter aus dem Felde und der Kriegsgefangenschaft - LEGIE, 1. Světová válka
Kowalowski, J. Viktor
Wien - München: Amon Franz Göth 1926, vazba z modré koženky se zlatou ražbou a obrázkem, zlacená horní ořízka, [XVI]+360 stran s četnými barevným a čb. vyobrazeními, částečně na tabulích, 2° (24,5 x 3
mírně odřené růžky desek, jinak jako nová.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Národní politika 1915, ročník XXXIII (červenec - září) [noviny, deník, první světová válka, mj. Válka světová, M. Jan Hus, Boje o Dardanely, Velké ztráty Italů na Soči, Bída v Polsku, Srbsko a Bulharsko)
Václav Hübner (red.)
Praha, Národní politika 1915.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné. Na přídeští a na některých stránkách jsou razítka z knihovny. První strana je podlepena a některé další strany mají vyřezané inzerce.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Loďstva států účastnících se druhé světové války (lodě, námořnictvo, 2. světová válka)
Ivan Hrbek, Jaroslav Hrbek
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 1994. Vydání první, stran 232. Brožovaná, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Problem Polsko-Niemiecki w Dziejach (Polsko-historie)
Jozef Feldman
Katowice, 1946.
Dobrý stav, lehce odřené desky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Eighteenth-century Britain. 1688-1783 (Palgrave History of Britain) [18. století Velké Británie, Anglie, historie]
Jeremy Black
New York, Palgrave 2001, s. 312.
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce zašpiněná.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Skagerrak. Der Ruhmestag der deutschen Flotte [vojenský román]
Kühlwetter, Friedrich von
Berlin: Verlag Ullfstein 1933. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a pův. obálkou, 245 stran psaných frakturou s černobílými obr., 8° (13 x 19,5 cm)
obálka lehce zašpiněná a natržená, jinak ve velmi dobrém stavu
130Kč
Bez daně: 130Kč
Na imie jej bylo Lily. Z przedmowa gen. W. J. Bobinskiego O.B.E., D.S.O. [exil, Polsko, Druhá světová válka]
Tymieniecki, Bohdan
Londyn: Sklad glowny: Veritas Foundation Publications Center 1971, pův. brož., 221 stran s četnými ilustracemi, 4° (19 x 25,5 cm)
obálka na krajích nepatrně potrhaná a ušpiněná, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Die k.k. Landwehr Gebirgstruppen. Geschichte, Uniformierung und Ausrüstung der österreichischen Gebirgstruppen von 1906-1918 [horské jednotky, zeměbrana, c.k. armáda, Rakousko-Uhersko, 1. světová válka, výstroj a výzbroj, uniformy, vojenství]
Hinterstoisser, Hermann - Ortner, M. Christian - Schmidl, Er
Wien: Verlag Militaria, Edition Stefan Rest 2006.
Velmi dobrý stav. Přebal na okrajích nepatrně otlačený, hrany desek mírně vybledlé, jinak v pořádku, uvnitř velmi pěkně zachovalá.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Polish Arms. Side-Arms [polské poboční zbraně, historické zbraně, meče, šavle, palaše, bajonety, rapíry,Polsko]
Nadolski, Andrzej
Wroclaw – Warszawa – Krakow -Gdansk: Zaklad Narodowy imienia Ossolinskich – Wydawnictwo 1974.
Dobrý stav. Přebal opotřebovaný a na okrajích potrhaný, hřbet mírně vybledlý, kniha je zcela v pořádku.
750Kč
Bez daně: 750Kč
 
Valentinská © 2021