VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Moskva: Voenizdat NKO SSSR 1940, váz., 160+160+160 s., 8° (17 x 25,5 cm)
Dobrý stav; na zadní desce je nalepen štítek, na předsádkách je signatura a několik razítek, na původní obálce a poslední straně je další razítko, na cca 20 stránkách je hustě podtrháváno perem nebo p
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2009. Stran 278. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Praha, J. Otto 1915.
V dobrém stavu. Některé stránky mají vystřižené fotografie.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2005. Vydání první, stran 416. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Moskva: 1940, váz., [496] s., 8° (17 x 25 cm)
Dobrý stav; na zadní desce je nalepen štítek, na předsádkách je signatura a několik razítek, na původní obálce a pár stranách jsou razítka knihovny, několik stránek s nemnoha zatrženími a poznámkami p
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Wien: Minerva 1893, váz., 524 stran [647-1172], 5+6 příloh, 8° (17 x 25,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a trochu vybledlé, většina barevných tabulí i průhledných ochranných listů se žlutými skvrnami od stáří, jedna rozměrná rozkládací příloha s větším natržením (viz foto),
6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Moskva: Molodaja Gvardija Edinoi Rossii / Young Guard of United Russia 2015, váz., 187 s., 4° (22,5 x 29,5 cm)
Desky mírně opotřebované; velmi dobrý stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Warszawa: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności 1981, brož., 168+2 s., bohatě ilustrováno, 8° (14 x 20,5 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, ořízka a stránky mírně zažloutlé, jinak dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2007. Stran 255. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Národní politika 1905.
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., IV+12 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; na obálce a jedné straně je razítko ("Ministerstvo národní obrany").
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Berlin: Ost Europa-Verlag 1931. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a podpisem, XIII+346 stran, 8° (15 x 21 cm)
Zadní deska trochu zašpiněná, jinak ve velmi dobrém stavu
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Praha: Nakladatelství Zádruha 1946, brož., 158 s., 8° (21 x 24 cm)
Obálka opotřebovaná a silně zažloutlá, s nahnědlými skvrnkami, první a poslední stránky rovněž silněji zažloutlé a opotřebované, se skvrnkami, ořízka a stránky zažloutlé, několik stránek má mírně ohnu
28 000Kč
Bez daně: 28 000Kč
Bez daně: 28 000Kč
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., IV+12 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; sponky se stopami rzi.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Svět křídel, Cheb 1997. Vydání první, stran 173. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 1980. Vydání první, stran 319. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 2209 až 2224 z 2448 (153 stránek)
Zákazníci sk

![Jak císař pán nechodil pěšky [dopravní prostředky v období vlády Františka Josefa I. v 19. století - kočáry, železnice, automobily, bicykly apod.] Jak císař pán nechodil pěšky [dopravní prostředky v období vlády Františka Josefa I. v 19. století - kočáry, železnice, automobily, bicykly apod.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/675580-jak-cisar-pan-nechodil-pe-16662088891-1024x1024.jpg)


![Veteran's Diary: The Authentic Story of the War = Dněvnik veterana. Nepridumannaja istorija vojny / Дневник ветерана. Непридуманная история войны [Sovětský svaz; druhá světová válka; Rudá armáda; veteráni; vzpomínky; historie] Veteran's Diary: The Authentic Story of the War = Dněvnik veterana. Nepridumannaja istorija vojny / Дневник ветерана. Непридуманная история войны [Sovětský svaz; druhá světová válka; Rudá armáda; veteráni; vzpomínky; historie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/616325-veteran-s-diary-the-authe-16397519871-1024x1024.jpg)
![Samoloty bombowe i szturmowe w lotnictwie polskim [= Biblioteczka Skrzydlatej Polski; 12] Samoloty bombowe i szturmowe w lotnictwie polskim [= Biblioteczka Skrzydlatej Polski; 12]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/560082-samoloty-bombowe-i-szturm-15682041621-1024x1024.jpg)

![Národní politika 1905 [2] ročník XXIII (březen-duben) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Válka rusko-japonská, Otázka rozluky a Němci, Bouřlivé hnutí na Rusi [ruská revoluce], Norsko proti Švédsku, Josef J. Strossmayer - úmrtí) Národní politika 1905 [2] ročník XXIII (březen-duben) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Válka rusko-japonská, Otázka rozluky a Němci, Bouřlivé hnutí na Rusi [ruská revoluce], Norsko proti Švédsku, Josef J. Strossmayer - úmrtí)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/762859-narodni-politika-1905-2-r-17732207101-1024x1024.jpg)
![Current Affairs, 1943, č. 35 (16. 1.): Rumour [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; fáma] Current Affairs, 1943, č. 35 (16. 1.): Rumour [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; fáma]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753057-current-affairs-1943-c-35-17594914351-1024x1024.jpg)
![Von der Wolga zum Amur. Die tschechische Legion und der russische Bürgerkrieg [Legionáři] Von der Wolga zum Amur. Die tschechische Legion und der russische Bürgerkrieg [Legionáři]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/728917-von-der-wolga-zum-amur-di-17308051981-1024x1024.jpg)
![Abeceda duševního prázdna [Zdeněk Tmej; fotografie; totální nasazení] Abeceda duševního prázdna [Zdeněk Tmej; fotografie; totální nasazení]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/678177-abeceda-dusevniho-prazdna-16697303841-1024x1024.jpg)
![Current Affairs, 1943, č. 39 (13. 3.): Spain [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Španělsko] Current Affairs, 1943, č. 39 (13. 3.): Spain [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Španělsko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753064-current-affairs-1943-c-39-17594924271-1024x1024.jpg)
![Velel jsem stíhačům - osudy letce Karla Mrázka [pilot RAF, letectvo, bitva o Anglii, 2. světová válka] Velel jsem stíhačům - osudy letce Karla Mrázka [pilot RAF, letectvo, bitva o Anglii, 2. světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740787-velel-jsem-stihacum-osudy-17436169111-1024x1024.jpg)
