VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Warszawa: Wydawnictwo Czasopism i Ksiazek Technicznych NOT-SIGMA 1987.
Dobrý stav. Desky trochu zašpiněné a na hranách odřené, nahoře na hřbetu nepatrně natržené, stopy letadla na předsádkách, uvnitř zcela v pořádku.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wien: Selbstverlag von Hans Schürff 1918. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, 420 stran psaných frakturou, 2° (19 x 27 cm)
desky zašpiněné, listy zahnědlé, jinak v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Berlin: Verlag Offene Worte [1934], brož., 151 s., 8° (13,5 x 19 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, na hřbetu s drobnými natrženími, přední část obálky vybledlá, horní ořízka ztmavlá, sponky trochu zrezivělé, na pár stranách je několik žlutých skvrnek od stáří.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Triáda, 2016, stran 180. Brožovaná, rozměry: 15 x 19 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Dresden: Carl Reissner Verlag 1932. Nach dem Geheimdokumenten des ehem. Ministeriums für Auswärtige Angelegenheiten. Einzige vom Volkskommissariat für Auswärtige Angelegenheiten genehmigte deutsche Au
Bývalý knihovní exemplář s razítky a signaturami, desky trochu zašpiněné, exlibris na přídeští, uvnitř zcela v pořádku a pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Wien: k. k. Hof- und Staatsdruckerei 1916, pův. brož, [VI]+79 stran s četnými vyobrazeními, 4° (15 x 23 cm), jazyk: německy
desky ušpiněné a potrhané, okraje stran zohýbané a ohmatané, jinak čistá, celkově dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
New York, Simon & Schuster 1999, s. 240.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zürich: Büchergilde Gutenberg 1945, pův. celoplátěná vazba s obálkou, 415 stran s četnými ilustracemi, 4° (19 x 25,5 cm)
obálka poněkud ušpiněná a potrhaná, věnování na předsádce, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2010. Stran 189. Původní pevná vazba
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 2003. Vydání první, stran 258. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
London, Harper 2009, s. 532.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, SPN 1969-1973
V dobrém stavu. Obálky jsou lehce odřené. 3. svazek má z jedné strany oddělené desky od knižního bloku. 4. svazek má natržený hřbet.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Budapest: Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó 1987. Pův. kartonová vazba (laminovaná) s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 93 stran s četnými barevnými obr., 2° (20 x 29 cm)
Předsádka s drobnými hnědými skvrnkami, jinak ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Polokožená vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 22 x 30 cm. Stran 234 - včetně vyobrazení
Stav pěkný. Kniha je vložena do kartonového ochranného pouzdra.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
London: Harper Collins Publishers 2003, váz., XXVII+511 s., 8° (16 x 24 cm)
Ořízka trochu zažloutlá; vynikající stav.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Vintage books 1989, s. 677.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 2209 až 2224 z 2441 (153 stránek)
Zákazníci sk

![Das Verhalten der Tschechen im Weltkrieg [Češi, 1. světová válka] Das Verhalten der Tschechen im Weltkrieg [Češi, 1. světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/750829-das-verhalten-der-tschech-17572437231-1024x1024.jpg)
![Waffenlehre-Fibel [1934; zbraně; Reichswehr; Wehrmacht; děla; houfnice; pěchota; dělostřelectvo] Waffenlehre-Fibel [1934; zbraně; Reichswehr; Wehrmacht; děla; houfnice; pěchota; dělostřelectvo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727497-waffenlehre-fibel-1934-zb-17289807221-1024x1024.jpg)
![Co je spravedlivé, kvasí a stává se silou...[Sborník s úplným podtitulem Válečná cesta Ivana Matouška, důstojníka československé a francouzské kavalerie, 1939–1944] - Ivan Matoušek Co je spravedlivé, kvasí a stává se silou...[Sborník s úplným podtitulem Válečná cesta Ivana Matouška, důstojníka československé a francouzské kavalerie, 1939–1944] - Ivan Matoušek](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/708828-co-je-spravedlive-kvasi-a-17066251351-1024x1024.jpg)
![Kartenlesen und Terrainlehre. Instruktionsbuch für Reserveoffiziersschulen. 5. Teil [vojenské příručky, Rakousko-Uhersko, kartografie] Kartenlesen und Terrainlehre. Instruktionsbuch für Reserveoffiziersschulen. 5. Teil [vojenské příručky, Rakousko-Uhersko, kartografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/674548-kartenlesen-und-terrainle-16650506091-1024x1024.jpg)

![Der abenteuerliche Simplicius Simplicissimus. Mit einer Einleitung herausgegeben von Emil Ermatinger, Handätzungen von Max Hunziker [Třicetiletá válka, humor, satira] Der abenteuerliche Simplicius Simplicissimus. Mit einer Einleitung herausgegeben von Emil Ermatinger, Handätzungen von Max Hunziker [Třicetiletá válka, humor, satira]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/738251-der-abenteuerliche-simpli-17410005231-1024x1024.jpg)

![Jenom sovy a zatracení blázni létají v noci - Autobiografie bombardovacího pilota RAF [letadla, letectví, RAF, noční piloti] Jenom sovy a zatracení blázni létají v noci - Autobiografie bombardovacího pilota RAF [letadla, letectví, RAF, noční piloti]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727686-jenom-sovy-a-zatraceni-bl-17291455161-1024x1024.jpg)


![Magyar Huszárok [vojsko] Magyar Huszárok [vojsko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/738580-magyar-huszarok-vojsko-17412777251-1024x1024.jpg)

![The Peloponnesian War: Athens and Sparta in Savage Conflict 431-404 BC [peloponéská válka; Atény; staré Řecko; dějiny; historie] The Peloponnesian War: Athens and Sparta in Savage Conflict 431-404 BC [peloponéská válka; Atény; staré Řecko; dějiny; historie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/612758-the-peloponnesian-war-ath-16360400341-1024x1024.jpg)
