VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berlin: Verlag Offene Worte 1941, brož., 95 s., 8° (15 x 20,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, zadní část obálky lehce nalomená, ořízka trochu zaprášená, některé stránky mají ohnuté růžky.
4 250Kč
Bez daně: 4 250Kč
Bez daně: 4 250Kč
Berlin: Reimar Hobbing 1919.
Bývalý knihovní exemplář s razítky a signaturami, desky na hranách trochu odřené, okraje stran zahnědlé, jinak uvnitř v pořádku, čistá a pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Popular library 1958, s. 382.
V dobrém stavu. Obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Warszawa: Editions Spotkania 1990, brož., 40+12 s., 8° (14 x 21,5 cm)
Obálka jen mírně opotřebovaná; vynikající stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Paul List Verlag kolem 1920. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, pův. obálkou a věnováním, 355 stran s černobílými obr., 4° (16,5 x 24 cm)
Obálka potrhaná, jinak ve velmi dobrém stavu
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
London, Harper 2007, s. 365.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2008. Vydání první, stran 286. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
New York: International Publishers 1966, brož., 191+[16] s., 8° (13,5 x 20 cm)
Velmi dobrý stav; obálka jen mírně opotřebovaná, trochu zažloutlá, na hřbetu vybledlá.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
New York, Seven Stories Press 2004, s. 247.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 2010. Vydání první, stran 267. Původní pevná vazba. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřený spodní roh desek.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
titulní list s podpisem Arnošta Malovce z Malovic, Leipzig - Berlin 1785, pův. kartonová vazba se štítkem na hřbetu, XVI+500 stran + skládané tabulky a 2 mědiryty, 8° (11,5 x 18 cm), jazyk: německy
zevně ušpiněná a odřená, jinak skvělý stav, celkově výborný
6 400Kč
Bez daně: 6 400Kč
Bez daně: 6 400Kč
Vydal Knižní klub, Praha 1999. Vydání první, stran 320. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Bratislava, Reader´s digest výber 2012, s. 192.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Stuttgart, Motorbuch Verlag 1992, 4. vydání
840Kč
Bez daně: 840Kč
Bez daně: 840Kč
Moskva: Voenizdat NKO SSSR 1941, váz., 160+160 s., 8° (17 x 25,5 cm)
Dobrý stav; na zadní desce je nalepen štítek, na předsádkách je signatura a několik razítek, na původní obálce a několika stranách jsou další signatury a razítka, několik listů s drobným natržením neb
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Warszawa: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności 1981, brož., 104 s., bohatě ilustrováno, 8° (14 x 20,5 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, ořízka, stránky a skládací mapa mírně zažloutlé, jinak dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Zobrazeny položky 2209 až 2224 z 2429 (152 stránek)
Zákazníci sk

![Panzerkampfwagenbuch [1941; lehké tanky; Wehrmacht; vojenská taktika; Panzerkampfwagen; PzKpfw; příručka] Panzerkampfwagenbuch [1941; lehké tanky; Wehrmacht; vojenská taktika; Panzerkampfwagen; PzKpfw; příručka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727496-panzerkampfwagenbuch-1941-17289800521-1024x1024.jpg)

![Wojska powietrznodesantowe USA 1940-90 [Jednostki doborowe; 4] [výsadkáři; výsadkové vojsko; americká armáda; USA] Wojska powietrznodesantowe USA 1940-90 [Jednostki doborowe; 4] [výsadkáři; výsadkové vojsko; americká armáda; USA]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/674069-wojska-powietrznodesantow-16645338151-1024x1024.jpg)
![Aufstand in der Wüste [román z 1. světové války] Aufstand in der Wüste [román z 1. světové války]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/727600-aufstand-in-der-wuste-rom-17290739801-1024x1024.jpg)


![Vietnam North [válka ve Vietnamu; Severní Vietnam; reportáž; fotografie; historie] Vietnam North [válka ve Vietnamu; Severní Vietnam; reportáž; fotografie; historie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/751588-vietnam-north-valka-ve-vi-17579398191-1024x1024.jpg)

![Muži speciálních operací - Americké síly speciálních operací od roku 1945 do 90. let 20. století [Speciální jednotky - armáda USA] Muži speciálních operací - Americké síly speciálních operací od roku 1945 do 90. let 20. století [Speciální jednotky - armáda USA]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/697058-muzi-specialnich-operaci--16938977781-1024x1024.jpg)
![Generalreglement, oder Verhaltungen für die Kaiserliche Königliche Generalität [vojenské předpisy pro c.k. generalitu, podpis] Generalreglement, oder Verhaltungen für die Kaiserliche Königliche Generalität [vojenské předpisy pro c.k. generalitu, podpis]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/612727-generalreglement-oder-ver-16360251631-1024x1024.jpg)



![Pułki Ludowego Lotnictwa Polskiego 1943-1945 [= Biblioteczka Skrzydlatej Polski; 8] Pułki Ludowego Lotnictwa Polskiego 1943-1945 [= Biblioteczka Skrzydlatej Polski; 8]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/560080-pulki-ludowego-lotnictwa--15682035621-1024x1024.jpg)