ŘEMESLA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Trvalá ondulace. Vodová ondulace (kadeřnictví, móda)
Pevná vazba se zlacením, stran 13 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, na hřbetu je polepka, která zasahuje do desek. Stránky jsou lehce zažloutlé.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Hornické kroje v 16. století - Soubor 10 reprodukcí dřevorytů K. Tomana (hornictví - oděvy)
Karel Toman
Soubor 10 reprodukcí dřevorytů K. Tomana. Vydal komitét symposia Hornická Příbram ve vědě a technice..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Věci a lidé, ročník VI., číslo 7-8/1954 [Z obsahu: řezbářství, textil bytového interiéru, krajka, vybavení lůžka v minulosti, ložnice, postele]
Josef Raban (red.)
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stránkováno průběžně 242-336 - množství černobílých fotografií.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vliv rychlosti vzduchu na jeho ohřetí po cestě k pracovišti (hornictví)
Bořivoj Černík, Bohuslav Stočes
Sešit, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 12.
Velmi dobrý stav, na obálce je v horní části číslo.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Kynologická příručka (Pes, Psi, výcvik psů)
Karel Nový
Vydalo: Naše vojsko, Praha 1995
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Barvení a odbarvování vlasů (Kadeřnické listy, móda)
František Třešnák
Převazba, stran 72 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, na hřbetu je polepka, desky jsou lehce odřené. Stránky jsou lehce zažloutlé.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Přehled knihtisku
Zahálka, František
Příručka pro praxi a pro studium "černého umění", Práce - vydavatelstvo ROH, Praha 1952, 600 stran, ..
 
200Kč
Bez daně: 200Kč
Lidový průvodce hornictvím (hornictví)
Ladislav Rucký
Brožovaná. Rozměry: 18 x 25 cm, 74 stran
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně vyšisovaná, v horní části je nálepka. Hřbet je mírně potrhaný, knižní blok uvolněný z obálky.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Vodivost souvrství složeného z vrstev o různé vodivosti (hornictví)
Bořivoj Černík
Sešit, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 7.
Velmi dobrý stav, lehce zažloutlá a mírně ušpiněná obálka.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Růže milují česnek. Netradiční a zábavná příručka pro zahrádkáře (zahrada, pěstování)
Louise Riotteová
Praha, Euromedia group 2001, s. 255.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Chemie pro kadeřníky (kadeřnictví, móda)
Jenov
Převazba, stran 73, rozměry: 15 x 21 cm.
Dobrý stav, desky jsou lehce odřené, na hřbetu je polepka. Na titulním listu jerazítko.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Perníkářské formy (perník, perníkářství)
kolektiv autorů
Volné archy v obálce, rozměry: 21 x 21 cm, 6 stran textu a 11 vyobrazení
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Věra Fromlová - restaurátorské dílo (malba, obrazy, restaurování, desková malba, sochy, středověk)
J. Homolka (red.)
Brožovaná, stránky nečíslované, množství reprodukcí, rozměry: 21 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Příručka pro učně a vyučence slévačské (slévárenství)
Josef Rambousek
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, stran 46
Velmi dobrý stav, lehce otřepená obálka
600Kč
Bez daně: 600Kč
Výběrová bibliografie dějin českého hutnictví 1. a 2. [hutnický průmysl, zpracování železa a kovů, železo, ocel] - 2 svazky
S. Šteinerová, J. Kořan (eds.)
Brožované s obálkami, stran celkem 382, rozměry: 16 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky. Obálka 2. dílu je v dolní části natržená.
280Kč
Bez daně: 280Kč
 
Valentinská © 2021