ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prostor - Architektura, 2001.
Velmi dobrý stav.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Mototechna, 1958. První vydání. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 69 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka i hřbet, v dolní části knihy jsou skvrnky - zřejmě od polití - vše suché, čitelné a neslepené. Hřbet je potrhaný
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Druhé vydání. Školský odbor rady Ústředního národního výboru, Praha, nedatováno. Původní brož, formá..
Dobrý stav!
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Přehnuté složky. Strany 4, rozměry: 29 x 42 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatel O. Pyšvejc, Praha 1930. Brožovaná, rozměry: 15 x 23 cm, stran 423.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka i hřbet. Hřbet je v horní části s lehkou ztrátou. Signaturní razítko.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 92 stran, 5 obr., 8 obr. tabulí a 9 příloh.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka s podpisem pův. majitele. Vyřazený knihovní exemplář.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo: Studio Macht
Velmi slušný stav, mírně natržený přebal
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Sešit, stran 31, rozměry: 15 x 21 cm. Vydání první.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, rozměry: 19 x 27 cm, stran 93.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněné a mírně vyšisované desky a hřbet. Podpis pův. majitele
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vyšlo jako 51. svazek knihovny vybrané dětské četby - Jitro. Vyšlo nákladem Ústředního učitelského n..
Původní poloplátěná vazba, desky lehce odřeny. Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo SNTL, druhé doplněné vydání, Praha 1979. Celoplátěná vazba s přebalem, 255 stran, velké množství obrazových příloh (322 vyobrazení). Rozměry: 22 x 27 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je v horní části natržená
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo jako reprint druhého vydání v nakladatelství Baroko a Fox, Beroun 1997, nakladatelství Ladislav Horáček - Paseka v Praze a Litomyšli 2002. Původní pevná vazba se zlacením a přebalem, větší 8°,
Přebal v horní části nese stopy po polití. Dobrý stav (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm, 96 stran.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal: Fragment, 2013
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Sešit. 35 stran, rozměry: 20 x 20 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, 24 stran, rozměry: 19 x 27,5 cm.
Stav dobrý, ušpiněno
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk









![Tomáš a jeho mistr. Příběh J. Gutenberga, vynálezce knihtisku (edice: Jitro. Knihovna vybr. děts. četby, sv. 51) [vynález knihtisku, Johannes Gutenberg; ilustrace Mir. Netík] Tomáš a jeho mistr. Příběh J. Gutenberga, vynálezce knihtisku (edice: Jitro. Knihovna vybr. děts. četby, sv. 51) [vynález knihtisku, Johannes Gutenberg; ilustrace Mir. Netík]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_159607_1-1024x1024.jpg)





