ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Grada, Praha 1999.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Katalog ke stejnojmenné výstavě v Provinciaal Museum Sterckshof - Zilvercentrum (15. 5. - 15. 8. 199..
420Kč
Bez daně: 420Kč
Bez daně: 420Kč
Pevná vazba, stran 93 - množství vyobrazení, rozměry: 22,5 x 27,5 cm.
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry:11 x 15 cm, 30 textu + 52 stran obrazové přílohy.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, 175 stran - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakl. Agentura Pankrác, Praha 2001. Celoplátěná vazba s přebalem, 105 stran + obrazová příloha. Rozměr 31x22 cm.
stav výborný
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
SNTL, Praha 1971. Brožovaná, rozměry: 13 x 20cm, stran 112, 135 obr.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Západočeské muzeum, Plzeň, 2024. Pevná vazba, stran 50 - množství vyobrazení, rozměry: 24,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, stran 242 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav, obálka je v horní části zahnědlá.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Rrader´s Digest Výběr, Praha 2006. Pevná vazba, vydání první, stran 352 - včetně vyobrazení, rozměry: 22 x 28 cm.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
SNTL, Praha 1954. Původní brož s přebalem, 8°, 170 stran, čb. obrázky v textu.
Pěkný stav (viz foto)!
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Osvěta, 1952. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 20,5 cm, 832 stran + 48 fotografií v obrazové příloze.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Poloplátěná vazba s obálkou. Stran 157 + obr. příloha, rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce zahnědlá.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Svojtka a Vašut, Praha 1997. Pevná vazba, rozměry: 20 x 25 cm, stran 111 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav, přídeští je počmárané propiskou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Práce, Praha 1995. Sešit, stran 40, vyd. první, rozměry: 20 x 29,5 cm
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 12,5 x 19 cm, stran 58
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené, vyřazený knihovní exemplář
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk












![Maska v současné divadelní tvorbě [přehled líčení v divadelních inscenacích] - divadlo Maska v současné divadelní tvorbě [přehled líčení v divadelních inscenacích] - divadlo](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/754170-maska-v-soucasne-divadeln-17604598881-1024x1024.jpg)



