ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Cinárstvo na Slovensku / Eva Toranová ; fot. Mikuláš Červeňanský, Bratislava : Tatran, 1980 , 177 st..
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Brožovaná, stran 277, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav pěkný.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Kruh, Hradec Králové 1983. Vydání první, stran 144. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Fotografický materiál. Rozměr 20x14 cm.
Stav uvnitř dobrý, přebal lehce zašpiněný(viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
SPN, Praha 1952. Původní brož, 8°, 97 stran.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 20 x 24 cm, 232 stran včetně rozsáhlého obrazového materiálu.
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Celoplátěná vazba. 315 stran + část insertní cca 80 stran. Rozměry: 15,5 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Česká akademie pro vědy, slovesnost a umění, Praha 1898. Formát 4°, 26 x 19 cm, 146 stran, dobová poloplátěná převazba.
Velmi dobrý stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydalo SNTL – Nakladatelství technické literatury, Praha 1977. Původní brož, 20 x 19,5 cm, 174 stran, první vydání.
Obálka mírně odřená. Stav dobrý.
88Kč
Bez daně: 88Kč
Bez daně: 88Kč
Práce, Praha 1961. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 16,5 cm, 147 stran, 170 obr.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze, 1975. Brožovaná, rozměry: 15,5 x 24 cm, cca 200 stran.
Stav dobrý, ohnuté rohy.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 493.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená, hřbet lepený - mírně se odlepuje, stránky jsou lehce zažloutlé. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Jan Štenc, Praha 1934. Původní kartonová vazba, 217 stran textu (časté obrázky v textu) +160 fotografií na křídovém papíře.
Desky nepatrně odřeny. Stav jinak pěkný, nesouvisející věnování.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
SNTL, Praha 1958.
Velmi slušný stav, hřbet lehce uvolněn, desky zašpiněné a odřené (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydání šesté, stran 288, 159 obrázků, 8 vlepených příloh. Původní celoplátěná vazba s obálkou. Rozměry: 15 x 21 cm
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, stran 31, rozměry: 23,5 x 34 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, rozměry: 16,5 x 23 cm, stran 62 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce pomačkaná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk

![Cinárstvo na Slovensku [cínařství, cín, tepání kovů; Edice Umenie na Slovensku, sv. 4] Cinárstvo na Slovensku [cínařství, cín, tepání kovů; Edice Umenie na Slovensku, sv. 4]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/699682-cinarstvo-na-slovensku-ci-16965302151-1024x1024.jpg)





![Soupis památek historických a uměleckých (Milevsko) v okresu milevském - okres milevský [zámky, kostely, stavby, křesťanské církevní umění, starožitnosti, obrazy] Soupis památek historických a uměleckých (Milevsko) v okresu milevském - okres milevský [zámky, kostely, stavby, křesťanské církevní umění, starožitnosti, obrazy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/464237-soupis-pamatek-milevsko-o-14634145041-1024x1024.jpg)
![Starožitný nábytek (údržba a opravy) [dřevo, stoly, skříně, křesla, sekretáře, židle apod.: historie nábytkářství, zdobení, řezba, restaurování, rekonstrukce, tmely, laky, malby] Starožitný nábytek (údržba a opravy) [dřevo, stoly, skříně, křesla, sekretáře, židle apod.: historie nábytkářství, zdobení, řezba, restaurování, rekonstrukce, tmely, laky, malby]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/752149-starozitny-nabytek-udrzba-17585664391-1024x1024.jpg)







