ŘEMESLA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vliv isolace větrných cest na teplotu důlního vzduchu (hornictví)
Bořivoj Černík
Sešit, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 20 + příloha.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Výšivky (příručka, dekorace, ornament, design)
Marta Mannová
Vydalo: nakl. Práca, Bratislava 1975 Stav: dobrý jazyk: slovenský Marta Mannová ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Barvení a odbarvování vlasů (kadeřnictví, móda)
František Třešnák
Převazba, stran 72 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, na hřbetu je polepka, na titulním listu jsou razítka. Stránky jsou lehce zažloutlé.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Úvod do hornictví [Z obsahu: důlní těžba, doly, dolování uhlí, lomy, kámen, kovy, horniny, nerosty, způsoby rubání, technologie těžby, ražba chodeb aj.]
Jaroslav Jičínský
První vydání. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 444 stran, množství obrazového materiálu, rozměry: 18 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený a lehce otřepený, v horní části je natržený
399Kč
Bez daně: 399Kč
Výtvarná práce. Ročník II.
Pavel Janák (red.)
Poloplátěná vazba, 320 str. s řadou tabulkových barevných i čb. příloh. Rozměry: 21 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Hřbet je v horní i dolní části lehce natržený.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Důlní prach a jeho vliv na zdraví a výkonnost dělnictva (hornictví)
Bohuslav Stočes
Měkká vazba, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 39.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Contract bridge summary
Albert H. Morehead
Vydal: A Signet Book, New York 1963 Stav: dobrý, brož. vydání, desky zašpiněné, některé stránky p..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pražský kadeřník, čísla 1-12, roč. II./1933 (móda)
Josef Šmahel (red.)
Převazba, každé číslo má cca 8 stran, rozměry: 15,5 x 23,5 cm.
Velmi dobrý stav, hřbet je v dolní části lehce natržený, na hřbetu je polepka, na titulním listu je razítko. Stránky jsou lehce zažloutlé.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Textilní obzor - roč. 38, 1940 (textil, průmysl)
Textilní ústav, Praha 1940.
Dobrý stav, sešity jsou zažloutlé a po okrajích lehce sežvýkané, tu a tam zahnědlá skvrna.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Kovodělník, ročník IV., číslo 13-24/1899 (staré noviny, odbory, levicová literatura) Časopis hájící zájmy dřevodělnictva a příbuzných odvětví
Karel Grunel
Brožované, rozměry: 19 x 27 cm, strany 167-336
Stav velmi dobrý, pouze 1 strana je v horní části se ztrátou
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vyšívání, díl 1
Marie Benešová
Sešit, rozměry: 21 x 30 cm, stran 57 - množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav, lehce odřený hřbet.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vliv vlhkosti důlních děl na teplotu vzduchu (hornictví)
Bořivoj Černík
Měkká vazba, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 43 + příloha.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pěstování kaktusů (Kaktusy, příručka)
Zdeněk Fleischer, Bohumil Schütz
Praha, SZN 1973, s. 304.
V uspokojivém stavu, knižní blok je z části rozlepen, obálka je pomačkaná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Chemie pro kadeřníky (kadeřnictví, móda)
Jenov
Převazba, stran 73, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, na hřbetu je polepka. Na titulním listu jsou razítka.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Il Museo degli argenti a Firenze
Piacenti Aschengreen, Cristina
Celopl.nakl. vazba. Firenze, Cass di Risparmio di Firenze, [1967], 239 S., 4°, 89 celostránkových, m..
 
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Dnes a zítra [Henry Ford, automobilismus, řízení, podnikání]
Henry Ford
Celoplátěná vazba, stran 380, rozměry: 13 x 17 cm
Stav pěkný
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021