ŘEMESLA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lékař pokojových rostlin (Pokojové rostliny, květiny, pěstování)
Engelbert Kötter
Praha, Cesty 2001, s. 89.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bronze Statuetten und Garäte
F.Schottmüller
Berlin 1921.
Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Stručné dějiny knihtisku. Objevy dneška [knihtisk, historie, tisk knih, Gutenberg apod.]
Marie Černá
Šolc a Šimáček, Praha 1948, brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 224 stran se 44 obrázky. Vydání první.
Stav dobrý, potrhaný, odřený hřbet a hrany
80Kč
Bez daně: 80Kč
Věra Fromlová - restaurátorské dílo (malba, obrazy, restaurování, desková malba, sochy, středověk)
Věra Frömlová
Katalog k výstavě ve Středočeské galerii v Praze, březen až duben 1980. Původní brož, nestránkováno,..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ochrana technických památek, číslo 27
kolektiv autorů
Brožovaná, stran 195, rozměry: 15 x 21 cm.
Obálka odřená, hřbet natržený. Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Přívěsky z modelovacího stříbra (hobby, stříbro, řemeslo, příručka)
Sue Heaserová
Praha, Metafora 2013, s. 144.
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Od samohybu k dnešním strojům
V. D. Zacharčenko
Brožovaná s původní obálkou - sešitá kovovými sponkami, stran 75 - včetně vyobrazení, vydání první. Rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná a lehce pomačkaná, hřbet je v horní i dolní části natržený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Výběrová bibliografie dějin českého hutnictví, 2 [hutnický průmysl, zpracování železa a kovů, železo, ocel]
S. Šteinerová, J. Kořan (eds.)
Pouze 2. díl. Vyd. Národní technické muzeum, Praha 1973. Bibliografie, prameny - svazek 5. Původn..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hydraulické mechanismy
Josef Prokeš
Brožovaná. Rozměry: 15 x 20,5 cm, stran 232, 127 obr., 13 tabulek
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka. Mírně zažloutlé stránky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Československý almanach typografický 1938
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 9,5 x 13 cm, 146 stran + dobová inzerce.
Velmi dobrý stav, desky jsou v dolní části lehce naražené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
33. Mezinárodní slévárenský sjezd (Rozpravy Národního technického muzea v Praze)
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm, stran 163
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pro šikovné ruce (Rukodělné techniky, textil, dřevo, kov, pletiva)
Jiřina Langhammerová
Praha, Práce 1975, s. 157.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Grafická práce, ročník II., 1946 (Odborný list československých grafiků)
Ed. Mikušek (redaktor)
Kompletní ročník časopisu, čísla 1-10 svázané s obálkami. Se stopami opotřebení: Některé listy jsou ..
 
900Kč
Bez daně: 900Kč
Konstrukce nábytku I : Učebnice pro 3. roč. SUPŠ
Karel Stránský a kol.
Praha : SPN, 1988, 147 stran, A4 30 cm, laminovaná pevná vazba.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Československé lidové výtvarnictví [mj. řezbářství, betlémy, perníkářství, nábytkářství, lidové hračky] - národopis
N. Melniková-Papoušková
Měkká vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 119 stran + obrazová příloha.
Dobrý stav, ale trochu poškozeno, obálka je lehce odřená, ušpiněná, otřepená a na hřbetu a ze spodní části lepená. Knižní blok je uvolněný z obálky, podpis pův. majitele. Místy je v textu zatrženo tuž
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lidové umění z Čech, Moravy a Slezska [Obsah: národopis, etnografie, folklor, lidová malba, kroj, sošky, výšivka ad.]
Jitka Staňková
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 200 stran včetně 280 barevných vyobrazení. Rozměry: 24,5 x 29 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021