ŘEMESLA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Elektrotechnika a schémata elektrické výzbroje motorových vozidel [kniha pro motoristy, autoelektrikáře, studenty a techniky]
Václav Černý
Nakl. Práce, Praha 1959. Měkká vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 258, vyd. první.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zašpiněná.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Design multi – všední den desingu [užité sklo, průmyslové sklo a jeho design, sklo bytového interiéru, sklářství; sklenice, láhve, izolátory apod.]
Milena Lamarová
Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha 1980. Brožovaná s obálkou, rozměry: 22,5 x 24 cm, stran 72 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
ACTA UPM VIII - C. Sborník uměleckoprůmyslové muzeum (výročí Emanuel Poche 70. let), nábytek, užité umění, porcelán
ACTA UPM VIII - C. Commentationes 1, sborník statí pracovníků Uměleckoprůmyslového muzea v Praze 197..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Design multi – všední den desingu [užité sklo, průmyslové sklo a jeho design, sklo bytového interiéru, sklářství; sklenice, láhve, izolátory apod.]
Milena Lamarová
Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha 1980.
Dobrý stav, částečně uvolněná vazba - několik listů je volných.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Můj manžel, sochař Karel Hladík (sochařství, keramika, porcelán, plastika; fotografie Tibor Honty, Josef Ehm, Jan Pohribný)
Věra Hladíková
Vyd. Gallery, Praha 2002. Pevná vazba, 8°, 221 stran, množství obr. materiálu.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Život a práce u Forda (Ford, podpis Stan. Špaček)
Stan. Špaček (podpis), J. W. Roe
Jednota přátel Masarykovy akademie práce, Praha 1927. Pevná vazba, rozměry: 16 x 23 cm, 398 stran s čb. fotografiemi a rozkládacími nákresy.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Dějiny hornictví na Chomutovsku (Chomutov)
J. Bílek, L. Jangl, J. Urban
Brožovaná s obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, stran 191 + příloha.
Stav velmi dobrý.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Památník venkovského lidu v Žumberku (lidový nábytek, Žumberk)
Jihočeské muzeum, České Budějovice 1981.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Obrazy krásy a spásy. Gotika v jihozápadních Čechách
Ottová Michaela, Jindra Jan
Vyd. Arbor vitae a Západočeská galerie v Plzni, 2013, 496 stran, formát 31 x 24 cm, 4°, vazba typu flexo (poloměkká), celobarevná, velké množství vyobrazení.
Výborný stav, nová kniha.
1 369Kč
Bez daně: 1 369Kč
Příručka pro nástěnné malířství
V. Svržek
Vydalo SNTL - Státní nakladatelství technické literatury, Praha 1961. Vydání 4., přepracované. Poloplátěná vazba, 8°, stran 280, 135 obrázků.
Desky zašpiněny a po okrajích odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zahraniční rozhlasové a televizní přijímače (technika, radio, televize, příručka, ladění)
K. Hodinár, M. Studničný
Praha, SNTL 1969. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 22 x 30 cm, stran 224, 309 obr., 27 tabulek.
Velmi dobrý stav, pouze obálka je lehce odřená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Porcelán kolem nás [značky porcelánu , technika výroby ,technologie ]
Jiří Chládek, Ilona Nová
Vydalo SNTL, 1991. Vydání první. 216 stran, 183 obrázků, 12 tabulek. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Řemeslnictvo a živnosti XVI. věku v Čechách (1526 - 1620) - řemeslo
Zikmund Winter
Převazba, rozměry: 16 x 24 cm, 749 stran
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené, bývalý knihovní exemplář - na hřbetu jsou nálepky, uvnitř knihy razítka a čísla.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Výrobní nástroje a jejich úloha ve vývoji společnosti eneolitu v Čechách (Sborník Národního muzea v Praze, 3-4/1988)
Helena Johnová (red.)
Národní muzeum v Praze v nakl. Panorama. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 133-267.
Velmi dobrý stav.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Národní technické muzeum - zpravodaj, 1976/1 (časopis, mj. Vít Obrtel, Výstava Jules Verne - sny a skutečnost, Výstava Hrací stroje)
Národní technické muzeum, Praha 1976.
Dobrý stav (viz foto), obálka lehce odřená. Vazba mírně uvolněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sedací a lehací nábytek z hlediska antropometrie a hygieny
Vladislav Kapalín
Brožovaná, rozměry: 21 x 24 cm, stran 47
Stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
 
Valentinská © 2021