ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 96, 35 obr., 24 tabulek.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zažloutlá, hřbet potrhaný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Ministerstvo zemědělství a lesního hospodářství ve Státním zemědělském nakladatelství, Praha 1958.
Zašlé, místy fleky na obálkách, jinak uvnitř dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Sešit, stran 31 - včetně vyobrazení, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 28,5 cm, stran 80 - včetně vyobrazení.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
2.rozšířené vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 456 stran s fotopřílohami.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Evropské sklo : sběratelský průvodce dějinami evropského skla / Olga Drahotová ; fot. Gabriel Urbáne..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 201 stran.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Odeon, Praha 1983. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, první vydání, 573 stran s velkým množstvím fotografií.
Pěkný stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Sešit, stran 31 - včetně vyobrazení, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
O. Jirsák, Praha 1936. Nová edice, sv. 2. Sešit, stran 38, rozměry: 12,5 x 17 cm
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm. Každé číslo stránkováno samostatně cca 8-22
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář. Mírně zažloutlé stránky
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydal Spolek faktorů knihtiskáren v republice Československé Praha 1926. 332 stran + dodatky, původní pevná vazba. Rozměr 15x19 cm.
Desky mírně odřené. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 80 stran.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná a mírně odřená obálka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nedatováno (80. léta). Desky a 22 nabídkových listů formátu A4.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Academia v Praze 2005. Formát 34x25 cm, 525 stran, česky, celoplátěná vazba s přebalem.
Velmi dobrý stav, na hřbetu chybí malá část přebalu.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Nakladatel: Gallery , 2008.
Nová kniha, zatavená v ochranné folii.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Zákazníci sk




![Kouzlo keramiky a porcelánu [Obsah: starožitnosti, porcelán, keramika, sběratelství, výroba, výrobci, značky, průmysl] Kouzlo keramiky a porcelánu [Obsah: starožitnosti, porcelán, keramika, sběratelství, výroba, výrobci, značky, průmysl]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/738448-kouzlo-keramiky-a-porcela-17411764641-1024x1024.jpg)
![Evropské sklo. Sběratelský průvodce dějinami evropského skla [Obsah: broušené sklo, leptané, řezané; benátské, holandské, rubínové, české; umělecké řemeslo, sběratelství, sklárny, sklářství] Evropské sklo. Sběratelský průvodce dějinami evropského skla [Obsah: broušené sklo, leptané, řezané; benátské, holandské, rubínové, české; umělecké řemeslo, sběratelství, sklárny, sklářství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/673644-evropske-sklo-sberatelsky-16642828831-1024x1024.jpg)

![Dějiny užitého umění [umělecké řemeslo, starověk, antika, středověk; Asie, Amerika, Afrika, Islám, Čína; křesťanské, románské, gotika, renesance, baroko; keramika, malba, dřevo, textil, sošky, nábytek, sklo, porcelán, kámen, výzdoba dekor kovy zlatnictví] Dějiny užitého umění [umělecké řemeslo, starověk, antika, středověk; Asie, Amerika, Afrika, Islám, Čína; křesťanské, románské, gotika, renesance, baroko; keramika, malba, dřevo, textil, sošky, nábytek, sklo, porcelán, kámen, výzdoba dekor kovy zlatnictví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/621800-dejiny-uziteho-umeni-moda-16455681071-1024x1024.jpg)





