ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Celoplátěná vazba, rozměry: 13,5 x 18 cm, 149 stran s kresbami a s foto.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 324.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Kleinmobel und Tapeziermobel
Barevný katalog čalouněného nábytku. Sešit formátu 27 x 38,5 c..
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Praha : Argo, 2000.
Perfektní stav, nová kniha.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm, stran 244
Stav velmi dobrý, pouze na obálce jsou skvrnky. Nerozřezáno, mírně zažloutlé stránky
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydalo Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze a Moravská galerie v Brně. Měkká vazba, 253 stran, rozměr: 20 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, přední část obálky se uvolňuje od vazby.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 20,5 x 19,5 cm, strany 163- 256 - včetně vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená - v dolní části popsaná, hřbet je v horní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba, stran 744, 242 obr., 3 přílohy, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je polepka. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Přední část desek se začíná uvolňovat od vazby. Stránky jsou le
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Státní grafická škola, Praha 1938. Brožovaná s původní obálkou, 35 stran textu, 99 převážně čb. fotografií. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydání první, stran 332. Původní poloplátěná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený. Podpis pův. majitele.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 24 cm, 478 stran, 373 obrázků.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Poloplátěná vazba. Třetí doplněné vydání, rozměry: 15 x 21 cm, stran 264, 140 obr.
Stav dobrý, desky jsou odřené a ušpiněné. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Česká matice technická, Praha 1944.
Velmi slušný stav, zašpiněná a odřená obálka, nerozřezáno. Kraje stránek lehce otřepené.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Celoplátěná vazba - obálky chybí, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 240 vyd .první
Stav velmi dobrý, pouze desky a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně zažloutlé
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 144
Velmi dobrý stav. Lehce odřená obálka, zadní část obálky je se ztrátou
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Sborník příspěvků k dějinám vazby a k metodice ochrany historických knižních vazeb, 1966 - 1970. Sev..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zákazníci sk




![Habánská fajáns 1590 - 1730 [keramika - katalog výstavy] Habánská fajáns 1590 - 1730 [keramika - katalog výstavy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/735479-habanska-fajans-1590-1730-17383600071-1024x1024.jpg)









