ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, stran 144 + obr. příloha, vydání první, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Jan Petránek, Praha 2005.
Pěkný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, stran 178, rozměr: 20 x 29 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Beta - Dobrovský, 2004. Brožovaná, stran 96, rozměry: 17 x 2 0cm
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Česká akademie pro vědy, slovesnost a umění, Praha 1937. Měkká vazba, rozměry: 19 x 27 cm, 371 stran.
Stav horší, přední část obálky chybí. Hřbet zcela chybí, knižní blok je rozlámaný na části. Uvnitř je stav velmi dobrý.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Komplet dvou svazků. Od počátků do konce středověku.
Autoři: Klement BENDA, Rudolf CHADRABA, Vlas..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Editions Leipzig 1974, photographs by Ernst Schäfer, english version by Ruth Michaelis-Jena and Patrick Murray.
Dust jacket slightly bumped and scraped, inside intact, very good condition.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Vydal Orbis, Praha 1969. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 280 stran, 80 stran obr. přílohy, druhé doplněné vydání.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešity. Strany 13-137 - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 30 cm.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřené obálky a hřbety. Chybí časopis číslo 1.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Osveta, Martin 1988.
Dobrý stav, lehce odřený přebal(viz foto).
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Nákladem Českomoravských podniků tiskařských a vydavatel, Praha 1926. Poloplátěná převazba, 394 stran. Rozměry: 16 x 23 cm
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na deskách je z boku skvrna, hřbet je v dolní části mírně natržený. Přední i zadní desky se uvolňují od vazby.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo SNKLHU, Praha 1959. Celoplátěná vazba s obálkou, 453 stran s řadou obrazových příloh. 4°.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
2. vydanie. Alfa, Bratislava 1978. 222 stran, 197 barevných obrázků, 193 perovek. Původní brož; 21 x 24 cm.
Pěkný stav (viz foto)! Slovensky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Academia Praha 1998.
Velmi dobrý stav.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Brožovaná, stran textu 77 + obrazová příloha, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, stran 274, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk





![Soupis památek historických a uměleckých (Dvůr Králové, obs. i Kuks) v okresu královédvorském (okres královédvorský) [zámky, kostely, stavby, křesťanské církevní umění, starožitnosti, obrazy] Soupis památek historických a uměleckých (Dvůr Králové, obs. i Kuks) v okresu královédvorském (okres královédvorský) [zámky, kostely, stavby, křesťanské církevní umění, starožitnosti, obrazy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/703280-soupis-pamatek-historicky-17010796291-1024x1024.jpg)
![Dějiny českého výtvarného umění I/1,2 [ROMÁNSKÉ, GOTICKÉ UMĚNÍ v Čechách, středověk GOTIKA, románská gotická ARCHITEKTURA SOCHAŘSTVÍ románský, gotický SLOH desková nástěnná knižní MALBA umělecké ŘEMESLO stavby OBRAZY Velká Morava Přemyslovci Lucemburkové] Dějiny českého výtvarného umění I/1,2 [ROMÁNSKÉ, GOTICKÉ UMĚNÍ v Čechách, středověk GOTIKA, románská gotická ARCHITEKTURA SOCHAŘSTVÍ románský, gotický SLOH desková nástěnná knižní MALBA umělecké ŘEMESLO stavby OBRAZY Velká Morava Přemyslovci Lucemburkové]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/604046-dejiny-ceskeho-vytvarneho-17019675011-1024x1024.jpeg)
![Portrét ve fotografii [černobílá fotografie, fotografování, technika focení] Portrét ve fotografii [černobílá fotografie, fotografování, technika focení]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/681031-portret-ve-fotografii-cer-16734315511-1024x1024.jpg)


![O soše - Úvod do historické technologie a teorie sochařství [sochy, plastika] O soše - Úvod do historické technologie a teorie sochařství [sochy, plastika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/705773-o-sose-uvod-do-historicke-17031030081-1024x1024.jpg)
![Vyšívame [vzory pro vyšívání, ruční práce] Vyšívame [vzory pro vyšívání, ruční práce]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_400688_1-1024x1024.jpg)
![Dějiny techniky za feudalismu [Technika v pravěku, řemesla ve středověku, Vrcholy feudální techniky, Průmyslová revoluce] Dějiny techniky za feudalismu [Technika v pravěku, řemesla ve středověku, Vrcholy feudální techniky, Průmyslová revoluce]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/706632-dejiny-techniky-za-feudal-17044562021-1024x1024.jpg)
