ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo SNTL - Státní nakladatelství technické literatury, Praha 1972. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 616 stran, 791 obrázků, 75 tabulek, první vydání.
Přebal odřený a potrhaný. Stav dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Práce, 1950. Brožovaná s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, stran 95 - 106 obr.
Dobrý stav, obálka je odřená a potrhaná s lehkou ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Měření množství a výkonnosti. SNTL, Praha 1953. Druhé, doplněné vydání. Původní poloplátěná vazba, 4..
Pěkný stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky. Strany 4, rozměry: 29 x 42 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Měkká vazba, rozměry: 17,5 x 25 cm, 350 stran, 55 číselných příkladů, 244 obrazců a 98 tabulek v textu.
Dobrý stav, obálka lehce odřená a na hřbetu natržená. Knižní blok je uvolněný z obálky. Uvnitř je stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 220 stran, 17 tabulek a 16 obr.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná, mírně zažloutlá a odřená obálka s podpisem pův. majitele. Vyřazený knihovní exemplář.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, Cesty 2001, s. 89.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin 1921.
Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm, stran 122 - včetně vyobrazení
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Národní technické muzeum, Praha 1977 (na obálce uvedeno 1976/2, na titulním listu 1976/2). Původní b..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, stran 195, rozměry: 15 x 21 cm.
Obálka odřená, hřbet natržený. Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Metafora 2013, s. 144.
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná s původní obálkou - sešitá kovovými sponkami, stran 75 - včetně vyobrazení, vydání první. Rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná a lehce pomačkaná, hřbet je v horní i dolní části natržený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Monografie o uhlí a jeho těžbě. Komplet tří svazků, včetně atlasu. Rarita. Dle anglických,..
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Brožovaná. Rozměry: 15 x 20,5 cm, stran 232, 127 obr., 13 tabulek
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka. Mírně zažloutlé stránky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 9,5 x 13 cm, 146 stran + dobová inzerce.
Velmi dobrý stav, desky jsou v dolní části lehce naražené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk





![Patrový rám v theorii a příkladech [Obsah: konstrukce železobetonových staveb a budov] Patrový rám v theorii a příkladech [Obsah: konstrukce železobetonových staveb a budov]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/717630-patrovy-ram-v-theorii-a-p-17169831931-1024x1024.jpg)









