ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Svojtka a Vašut 1997, s. 264.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně nažloutlá.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Převazba, stran 13 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, na hřbetu je polepka, na titulním listu je razítko. Stránky jsou lehce zažloutlé.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vydalo Hornické muzeum Příbram 1977
Velmi dobrý stav
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Brožovaná, rozměry: 19 x 27 cm, 288 stran.
Obálka odřená a zašpiněná. Stav velmi dobrý.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Praha, Ikar - Euromedia group 2012, s. 158.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, stran 152 - včetně vyobrazení, rozměry: 16 x 23,5 cm.
Dobrý stav, titulní list je ze spodní části podlepovaný. Stránky jsou lehce zažloutlé.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Původní kartonová vazba, rozměry: 15 x 20 cm, 111 stran textu + 119 reprodukcí předmětů z musejní sbírky a 8 tabulek značek.
Stav dobrý, hřbet je odřený, zažloutlý se skvrnkami a v horní části potrhaný se ztrátou.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Sešit, rozměry: 14 x 18 cm, stran 32
Velmi dobrý stav, knižní blok je rozlomený
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
SNTL, Praha 1957. Celoplátěná vazba, stran 310 + volně ložená příloha, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, rozměry: 20,5 x 29 cm, stran 159 + obr. příloha.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, mírně ušpiněná se ztrátou. Na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Brno, Computer Press 2006, s. 38
Výborný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pevná vazba, stran 148 - včetně vyobrazení + obr. příloha, rozměry: 16 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, na hřbetu je polepka. Stránky jsou lehce zažloutlé, uvnitř knihy jsou razítka.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožovaná - sešitá kovovou sponou, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stránkováno průběžně
Stav velmi dobrý, průhledná obálka je lehce odřená a ušpiněná. Hřbet je mírně odřený a v horní i dolní části lehce natržený
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Praha : Jan Štenc, 1930, 125s. : [XII] obr. příl. ; menší 8°, pův. brož, podlepený hřbet, rozlepuje ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 17,5 x 22 cm, 218 stran.
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní poloplátěná vazba, 423 stran. Rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Razítko "recensní výtisk"
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zákazníci sk



![České horní právo 1/ České horní zákony [hornictví] České horní právo 1/ České horní zákony [hornictví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_132806_1-1024x1024.jpg)
![Dřevěné konstrukce krovů velkých rozpětí [obsah: střechy domů, krovy, tesařství] Dřevěné konstrukce krovů velkých rozpětí [obsah: střechy domů, krovy, tesařství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/743428-drevene-konstrukce-krovu--17470822711-1024x1024.jpg)


![Porculán [Porcelán - sběratelství, sbírky, historie výroby] Průvodce sbírkou porcelánu uměleckoprůmyslového musea v Praze Porculán [Porcelán - sběratelství, sbírky, historie výroby] Průvodce sbírkou porcelánu uměleckoprůmyslového musea v Praze](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/137783-porculan-porcelan-16130288011-1024x1024.jpg)



![Kouzelná světýlka. Malá dětská dílna [modelářství, dekorace] Kouzelná světýlka. Malá dětská dílna [modelářství, dekorace]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-03-25-14-20-04-01-1024x1024.jpg)


![Ročenka Štencova nakladatelství na rok 1930 [Z obsahu: Tvorba nakladatelství Štenc - knižní úprava, typografie, ilustrace, krásná kniha] Ročenka Štencova nakladatelství na rok 1930 [Z obsahu: Tvorba nakladatelství Štenc - knižní úprava, typografie, ilustrace, krásná kniha]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_142987_1-1024x1024.jpg)

