ŘEMESLA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dřevěná knížka
Vladimír Preclík
Vydal Melantrich, Praha 1988. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 323 stran, vydání první.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Fotografie pro každého
Karel Andrlík
Pevná vazba - pův. obálka je vevázána, rozměry:14 x 20 cm, 90 obrázků, 170 stran.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Věstník závodních rad a výborů, ročník II. číslo 1./1923, ročník III., číslo 4/1924, ročník IV., číslo 1/1925, ročník V., číslo 8/1926, ročník VI., číslo 2/1927
Převazba, každý cca 8 stran, rozměry: 19 x 27,5 cm.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Alte Uhen [staré hodiny, hodinářství]
Gerhard König
Leipzig
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Acta UPM XV./1980. Sborník statí na počest 60. výročí narození PhDr. Dagmar Hejdové
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, 234 stran - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Počiatky odievania na Slovensku [odívání, zbroj, kroj, středověká móda, šaty, oděvy, textil, Slovensko] [Edice Dávnoveké umenie Slovenska, sv. 19]
Václav Furmánek, Karol Piera
Tatran, Bratislava 1985. Edice Dávnoveké umenie Slovenska, sv. 19. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 142 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto). Slovensky.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Techniky grafického umění
Aleš Krejča
Artia, Praha 1981. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 203 stran, 32 barevných a 169 černobílých ilustrací, rozměr 20,5 x 30 cm.
Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Sto nápaditých vzorů vyšívání
Fortuna Liubri, 1996. Pevná vazba, stran 93 - množství vyobrazení, rozměry: 22,5 x 30 cm.
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Technika kresby [kresba]
Karel Teissig
Artia, Praha 1986. Původní celoplátěná vazba s obálkoi 190 stran se 145 reprodukcemi kreseb, rozměr:21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Fotografie na malý formát
Jaroslav Prošek
Pevná vazba s obálkou. Stran 109 + obr. příloha, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části lehce natržená a pomačkaná.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Československo, ročník I./1946, číslo 4.
Miloš Vlček (redaktor)
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, stran 72 - včetně vyobrazení + dobová reklama, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý. U sponek jsou stopy po rzi.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Technologie přípravy pokrmů (kuchařka, recepty, učebnice)
Pro III. ročník odborných učilišť a učňovských škol. Učební obor 1552 číšník - servírka. SPN, Praha ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Secese (edice -ismy 5.)
Bohumír Mráz, Marcela Mrázová, Mrázovi
Vydal Obelisk, Praha 1971. Celopl. vazba s přebalem, rozměry: 22 x 20,5 cm, 88 stran textu, 112 vyobrazení z toho 24 bar..
Stav velmi dobrý. Přebal je lehce odřený a mírně zažloutlý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Z pokladů litoměřické diecéze III. Umělecké řemeslo 13.- 19. stol. [starožitnosti, sklo, kov, výrobky uměleckého zlatnictví, pasířství, kovářství apod.] Litoměřice
Macek-Prášilová-Stehlíková (texty)
 Katalog. Brož., 159 str. 23 str. textu a tabulková barevná i č/b zobrazení s popisem. Litoměři..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Aťka fotografuje (fotografie v kostce)
Jaroslav Prošek
Poloplátěná vazba s obálkou. Stran 125 + obr. příloha, rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená, v dolní části natržená a zahnědlá. Uvnitř je stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Fotografujeme zrkadlovkou (zrcadlovkou, text slovensky)
Petr Tausk
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 292 + bar. příloha, vydání první, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, na titulním listě je autorské věnování s podpisem.
95Kč
Bez daně: 95Kč
 
Valentinská © 2021