ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo jako reprint druhého vydání v nakladatelství Baroko a Fox, Beroun 1997, nakladatelství Ladislav Horáček - Paseka v Praze a Litomyšli 2002. Původní pevná vazba se zlacením a přebalem, větší 8°,
Přebal v horní části nese stopy po polití. Dobrý stav (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm, 96 stran.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal: Fragment, 2013
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Sešit. 35 stran, rozměry: 20 x 20 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, 24 stran, rozměry: 19 x 27,5 cm.
Stav dobrý, ušpiněno
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Italsky.
Celopl. nakladatelská vazba s obálkou, ISBN: 88-403-6460-9. La Spezia, Fratelli Me..
Velmi pěkný stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Vydalo nakladatelství Informatorium, Praha 1997.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: nakl. Sfinx, Praha 1926
Slušný stav, uvolněné stránky, otřepené okraje, stránky nerozřezány.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, první vydání. Stran cca 110 - množství vyobrazení, rozměry: 30 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka, z boku s lehkou ztrátou
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Arbor vitae, Uměleckoprůmyslové museum, 2011. Původní vazba, 25 × 29 cm, 440 stran.
Nová kniha - perfektní stav!
1 699Kč
Bez daně: 1 699Kč
Bez daně: 1 699Kč
František Šimáček, Praha 1914. Brožovaná, rozměry: 13,5 x 19,5 cm, stran 174 + dobová reklama.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, mírně třepená a ušpiněná
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Dvojlist, rozměry cca 32 x 27 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm, stran 163.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala: Knihtiskárna, Orbis, Praha 1930
Velmi slušný stav, mírně ošoupaná, otřepené okraje, zašlá, nápis na přední straně obálky propiskou (v horním rohu)
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
...1880-1998. Výstava. Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha 11-1998/2-1999. Museum Berlín, 3-5/1999. Pův..
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
SNTL, Praha 1975. Původní lamino vazba, 8°, 330 stran, 144 obrázků, 40 tabulek + 4 volné přílohy. Bý..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk







![Pohledy do jihočeské minulosti [jižní Čechy, kraj České Budějovice] Pohledy do jihočeské minulosti [jižní Čechy, kraj České Budějovice]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/686647-pohledy-do-jihoceske-minu-16800193621-1024x1024.jpg)
 Dnes a zítra [Henry Ford, automobilismus, řízení, podnikání](edice: Nové cíle, sv. 200)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/henry-ford-dnes-a-zitra-vyrobky-ford-88247380-1024x1024.jpeg)







