ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Svépomoc 1988, s. 336.
Velmi slušný stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 18,5 cm, 47 str. s tabulkovými reprodukcemi.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Převazba, rozměry: 18,5 x 26 cm, stran celkem 80
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka, zažloutlé stránky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakl. Pallas, Bratislava 1971. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 25 x 33 cm, 109 stran, 54 čb. a 34 barevných reprodukcí.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce ušpiněný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 396, 36 tab., 269 obr.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Uměleckoprůmyslové muzeum 1973
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Vltavín, Praha 2003.
Velmi dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Brožovaná, rozměry: 18 x 25 cm, 350 stran, 55 číselných příkladů, 244 obrazců a 98 tabulek v textu.
Velmi dobrý stav, obálka lehce odřená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, vydání první, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 241 stran.
Dobrý stav, obálka je ušpiněná a v zadní části u hřbetu cca 7 cm natržená. Uvnitř je stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Měkká vazba, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 39.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo: nakl. Práca, Bratislava 1983
Stav: výborný
Margita Barišová
..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Převazba, každé číslo má cca 8 stran, rozměry: 15,5 x 23,5 cm.
Dobrý stav, desky jsou mírně odřené, na hřbetu je polepka, na titulních listech jsou razítka a někde i stopy po polepce. Stránky jsou lehce zažloutlé.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
První vydání. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 444 stran, množství obrazového materiálu, rozměry: 18 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený a lehce otřepený, v horní části je natržený
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Praha, Alois Hynek, s. 194.
Na přední desce vodní skvrny (viz foto), uvnitř velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakl. Artia, Praha 1985. Původní celoplátěná vazba se zlatou ražbou a s přebalem, A4, 230 str. s řadou barevných a č/b reprod. a obrázků.
Pěkný stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 31.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk







![Patrový rám v theorii a příkladech [Obsah: konstrukce železobetonových staveb a budov] Patrový rám v theorii a příkladech [Obsah: konstrukce železobetonových staveb a budov]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/76031-patrovy-ram-v-theorii-a-pr-16126065071-1024x1024.jpg)



![Úvod do hornictví [Z obsahu: důlní těžba, doly, dolování uhlí, lomy, kámen, kovy, horniny, nerosty, způsoby rubání, technologie těžby, ražba chodeb aj.] Úvod do hornictví [Z obsahu: důlní těžba, doly, dolování uhlí, lomy, kámen, kovy, horniny, nerosty, způsoby rubání, technologie těžby, ražba chodeb aj.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/763450-uvod-do-hornictvi-z-obsah-17742753041-1024x1024.jpg)

![Evropský porcelán [výroba ,technika výroby,továrny ,značky porcelánu ] Evropský porcelán [výroba ,technika výroby,továrny ,značky porcelánu ]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/621936-evropsky-porcelan-16456315091-1024x1024.jpg)
