AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prague / Praha: Museum Kampa – The Jan and Meda Mladek Foundation / Nadace Jana a Medy Mládkových 2011.
Velmi dobrý stav. Dolní roh zadních desek a hřbetu nepatrně otlačený, uvnitř zcela v pořádku.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Moskva: Gosudarstvennoje izdatělstvo 1922, brož., 332 s., 3 tabule, 8° (17,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; desky a plátno opotřebované a zašlé, na zadní desce je nalepen štítek, předsádky s razítky a signaturou, na původní obálce a několika stránkách jsou další razítka knihoven či signatura/poz
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Praha: Státní grafická škola 1937, brož., 20 s., 8° (15 x 21 cm)
Obálka opotřebovaná a zažloutlá, na zadní straně natržená (viz foto), stránky mírně zažloutlé; dobrý stav.
10 400Kč
Bez daně: 10 400Kč
Bez daně: 10 400Kč
Brno, Index 1934, s. 139.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené. Na přídeští jsou záznamy a štítek z knihovny. Některé strany mají razítka.
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Převazba, průběžné stránkování, rozměry: 18 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na desky je nalepena část původní obálky.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag, Willi Münzenberg 1927, neváz., 16 s., 2° (30 x 44 cm)
Dobrý stav; okraje stránek opotřebované, s drobnými natrženími, občas ztmavlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Měkká vazba ,stran 109 ,rozměry 14.5 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka je lejce odřená a z boku otrřepená s mírnou ztrátou, obálka je od hřbetu utržená. Hřbet je po celé délce natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý, nerozřezáno
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Praha, Ladislav Kopřiva 1937
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Hřbet je z části natržený. Některé strany jsou uvolněné.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag, Willi Münzenberg 1927, neváz., 16 s., 2° (30 x 44 cm)
Uspokojivý stav; okraje stránek opotřebované a zažloutlé, s menšími natrženími, na přehybu obálka natržena.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Praha, SVU Mánes 1937, s. 379.
Velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Praha: Kant 2018, OLWd, celoplátěná vazba, laminovaná obálka, 788 stran s četnými ilustracemi, 4° (25 x 29 cm), jazyk: anglicky *** linen, hardback, dust jacket, 788 pages, aptly illustrated, 4to (25
nová, výborný stav
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag, Willi Münzenberg 1927, brož., 16 s., 2° (30 x 44 cm)
Uspokojivý stav; obálka a listy opotřebované, s malými natrženími na okrajích, okraje listů zažloutlé až ztmavlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Vyd. Mladá fronta, Praha 1968. Původní celoplátěná vazba s původní obálkou. Stran 136, rozměry: 20 x 21 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřená a ze spodní části podlepovaná obálka
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Prag: Der Simpl 1935, neváz., 12+[4] s., 4° (25 x 35 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, s pár nepatrnými natrženími, roh jedné stránky trochu ohmataný.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Milan: 5 Continents Editions 2016, váz., 272 s., 4° (24,5 x 30,5 cm)
Téměř jako nová.
7 280Kč
Bez daně: 7 280Kč
Bez daně: 7 280Kč
Prag: Der Simpl 1935, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Vynikající stav; obálka mírně opotřebovaná, některé stránky mírně zažloutlé.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Zobrazeny položky 2545 až 2560 z 2954 (185 stránek)
Zákazníci sk

![Pečať i revoljucija, 1922, č. 6 [umění; avantgarda; literatura; Sovětský svaz; SSSR; časopis; Печать и революция] Pečať i revoljucija, 1922, č. 6 [umění; avantgarda; literatura; Sovětský svaz; SSSR; časopis; Печать и революция]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/766044-pecat-i-revoljucija-1922--17769494091-1024x1024.jpg)
![Symbol, rébus, písmeno [design; typografie; písmo] Symbol, rébus, písmeno [design; typografie; písmo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/588227-symbol-rebus-pismeno-desi-16109771211-1024x1024.jpg)



![Svět práce 1937, roč. V. (časopis, čtrnáctideník, mj. Rub a Líc [Voskovec-Werich], 10 obrázků ze Španělska, Puškin, Konec samoděržaví, Oslavy XX. let SSSR) Svět práce 1937, roč. V. (časopis, čtrnáctideník, mj. Rub a Líc [Voskovec-Werich], 10 obrázků ze Španělska, Puškin, Konec samoděržaví, Oslavy XX. let SSSR)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/751803-svet-prace-1937-roc-v-cas-17581134171-1024x1024.jpg)


