AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Impressionist and Modern Paintings, Drawings and Sculpture (Part II) [Christie's; umění; impresionismus; avantgarda]
New York: Christie's 1996, brožovaná, 281 s., 4° (21 x 27 cm)
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Země česká, domov můj. Česká fotografie 1940 (ročenka, fotografie, mj. J. Funke, F.Illek, J. Lauschmann, A. Paul, J. Sudek, E. Wiškovský; hlubotisk)
Karel Jičínský
Praha, Svaz českých klubů fotografů amatérů s nakladatestvím Politiky 1940, s. 15
V dobrém stavu. Desky jsou zašpiněné. Horní část hřbetu je odřena.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Kidnapped! (obálka fotomontáž - Střekov)
Majerová, Marie -
Prague: Phoenix, Life Insurance Company 1934, brož., 96 s., 8° (15 x 21 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, na krajích trochu odřená; vynikající stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Librarium. Zeitschrift der Schweizerischen Bibliophilen-Gesellschaft, 48. Jahrgang, Heft II/III, 2005 [Karl Kraus; avantgarda; typografie]
Martin Bircher (red.)
Zürich: Schweizerische Bibliophilen-Gesselschaft 2005, brožovaná, 120 s., tabule, 8° (15,5 x 23,5 cm)
Jako nová.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Kamil Lhoták - Tisíc obrazů [české moderní umění, malířství]
Šteffek, Libor
Praha: Libor Šteffek vlastním nákladem, 2024.
Kniha je nová.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Gustave de Smet [= Monographies de l'art belge. La deuxième série; 14] [Belgie; malířství; umění; expresionismus]
Leo van Puyvelde
Anvers: De Sikkel 1949, pevná vazba s přebalem, 15+[28] s., 8° (18 x 25 cm)
Dobrý stav; na přední předsádce razítko, přebal opotřebovaný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Cahiers d’Art, 1. Année, 1926 [moderní umění, avantgarda, umělecké časopisy, vazba kůže - polokožená]
[Zervos, Christian (ed.)]
Paris: Éditions Cahiers d’Art 1926.
Dobrý stav. Desky mírně odřené, svazek začíná stranou 5 - chybí titulní list i obsah, první a poslední stránka trochu zahnědlé, horní roh stránek v první polovině svazku zvlněný, jinak v pořádku.
6 200Kč
Bez daně: 6 200Kč
Šlehy. List politické satiry a vtipu 1925-1927 (politika, satira, karikatura, mj. Gajda, Mussolini, Chamberlain, Sociální demokracie a volby)
Jan Zíbar (red.)
Brno : František Patočka, 1925-27
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na předsádce jsou záznamy o chybějících číslech
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Jean Milo [= Monographies de l'art belge] [Belgie; abstraktní umění; malířství; abstrakce]
Luc Haesaerts
Anvers: De Sikkel 1955, pevná vazba s přebalem, 16+[28] s., 8° (18 x 25 cm)
Dobrý stav; na přední předsádce a titulní straně razítko, přebal opotřebovaný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Cahiers d’Art, Sixieme Année, 1931 [moderní umění, avantgarda, umělecké časopisy, vazba kůže - polokožená]
Zervos, Christian (ed.)
Paris: Éditions Cahiers d’Art 1931.
Dobrý stav. Desky trochu odřené (hlavně na okrajích hřbetu), předsádky lehce zaprášené, poznámky tužkou v příspěvcích o Henrim Matissovi (mezi stranami 243-315), jinak uvnitř pěkně zachovalá.
6 950Kč
Bez daně: 6 950Kč
Illustrierte Bücher des 20. Jahrhunderts ["Ilustrované knihy 20. století"; aukční katalog; knižní ilustrace; umění]
E. W. Kornfeld
Bern: Kornfeld und Klipstein 1972, brožovaná, 86 s., 4° (19,5 x 27,5 cm)
Velmi dobrý stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Tvorba. Týdeník pro literaturu, politiku a umění, ročník 6 1931 (časopis, první republika, komunismus (časopis, první republika, komunismus, mj. J. Fučík - Demokracie vítězná; V. Nezval - Předmluva k výstavě; K. Teige - Mezinárodní deficit bytové otázky)
Julius Fučík (red.)
Praha, Karel Borecký 1931.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou nalepeny výstřižky z novin. Na předsádce jsou nalepeny části původní obálky.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Frantisek Kupka – Vasilij Kandinskij – Arnold Schönberg: Abstrakce a atonalita / Frantisek Kupka – Wassily Kandinsky – Arnold Schönberg: Abstraction and Atonality [abstraktní umění, katalog]
Meyer, Christian (ed.)
Prague / Praha: Museum Kampa – The Jan and Meda Mladek Foundation / Nadace Jana a Medy Mládkových 2011.
Velmi dobrý stav. Dolní roh zadních desek a hřbetu nepatrně otlačený, uvnitř zcela v pořádku.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Pečať i revoljucija, 1922, č. 6 [umění; avantgarda; literatura; Sovětský svaz; SSSR; časopis; Печать и революция]
Lunačarskij, Anatolij - Meščerjakov, Nikolaj - Pokrovskij, M
Moskva: Gosudarstvennoje izdatělstvo 1922, brož., 332 s., 3 tabule, 8° (17,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; desky a plátno opotřebované a zašlé, na zadní desce je nalepen štítek, předsádky s razítky a signaturou, na původní obálce a několika stránkách jsou další razítka knihoven či signatura/poz
750Kč
Bez daně: 750Kč
Symbol, rébus, písmeno [design; typografie; písmo]
Tschinkel, Augustin
Praha: Státní grafická škola 1937, brož., 20 s., 8° (15 x 21 cm)
Obálka opotřebovaná a zažloutlá, na zadní straně natržená (viz foto), stránky mírně zažloutlé; dobrý stav.
10 400Kč
Bez daně: 10 400Kč
Index. List pro kulturní politiku 1934, roč. 6 (časopis, avantgarda, mj. M. Moudrý - O Podkarpatské Rusi; Případ Jiřího Krohy; Souborná výstava A. Procházky; SSSR dnes; foto Hackenschmied, Wiškovský, Funke, Rossmann)
J. L. Fischer - Jiří Mahen - Bedřich Václavek
Brno, Index 1934, s. 139.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené. Na přídeští jsou záznamy a štítek z knihovny. Některé strany mají razítka.
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
 
Valentinská © 2021