PRÁVNICKÁ LITERATURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stran 357 vydání první. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Město Beroun, 2014, brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 239
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vyd. Argo a Paseka, Praha 1996 - 2003.
Výborný stav.
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Převazba, rozměry: 19,5 x 27 cm. Stran 187
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář, na předních i zadních deskách je nálepka uvnitř razítka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 90, rozměry: 11 x 15 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a otřepená.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Manus, 2001. Brožovaná, stran 111, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pevná vazba, 1309 stran, rozměr: 12 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Pevná vazba, stran 255. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pevná vazba, stran 255. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pevná vazba, stran 292. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav. Na hřbetu je nálepka, na titulním listu signaturní razítko. V zadní části je rozkládací příloha - Platová tabulka - v té je místy podtrženo pastelkou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pevná vazba, stran 168. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav. Na titulním listu je signaturní razítko.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Konvolut odborných článků ze sborníků Krakovské akademie věd. Celkem osm prací v jednom svazků, vše ..
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Brožovaná, stran 77. Rozměry: 14 x 21,5 cm
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a u hřbetu v horní i dolní části natržená. Některé složky jsou uvolněné. Mírně zažloutlé stránky, místy je v textu podtrženo tužkou
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Konvolut 10 odborných článků z vědeckých sborníků, v češtině (vše se týká dějin českého státu a..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Sešit, stran 63, rozměry: 12 x 16,5 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a lehce ušpiněná, spodní roh nese stopu po přehnutí. Na obálce i uvnitř jsou signaturní razítka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Převazba, rozměry: 19,5 x 27 cm. Stran 211
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zákazníci sk



![OTTŮV SLOVNÍK NAUČNÝ - KOMPLET 40 SVAZKŮ -NOVÉ VYDÁNÍ - VÝBORNÝ STAV - SLEVA - KRÁSNÉ VAZBY [nejrozsáhlejší výkladová encyklopedie všech oborů] OTTŮV SLOVNÍK NAUČNÝ - KOMPLET 40 SVAZKŮ -NOVÉ VYDÁNÍ - VÝBORNÝ STAV - SLEVA - KRÁSNÉ VAZBY [nejrozsáhlejší výkladová encyklopedie všech oborů]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/525605-ottuv-slovnik-naucny-komp-15210340291-1024x1024.jpg)
![Pracovní právo, ročník XIII., čísla 1-12/1934 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů] Pracovní právo, ročník XIII., čísla 1-12/1934 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/756473-pracovni-pravo-rocnik-xii-17635418391-1024x1024.jpg)









![Pracovní právo, ročník XV./1936 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů] Pracovní právo, ročník XV./1936 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/767691-pracovni-pravo-rocnik-xv--17791714401-1024x1024.jpg)