PRÁVNICKÁ LITERATURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vyd. Argo a Paseka, Praha 1996 - 2003.
Stav velmi dobrý. Některé díly mají na hřbetech vazeb stopy opotřebení.
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Převazba, rozměry: 19,5 x 27 cm. Stran 187
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka uvnitř razítka.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Polokožená vazba, 810 stran. Rozměry: 18,5 x 24,5 cm
Stav velmi dobrý. Razítka advokátní kanceláře
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Převazba, stran celkem 392, rozměry: 16 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý. Desky a hřbet jsou lehce odřené s nálepkami. Vyřazený knihovní exemplář
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Převazba, stran celkem 376, rozměry: 16 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 15x 21 cm, stran 121
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, strany 45-84, rozměry: 20 x 28 cm
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a mírně otřepená, posl. cca 10 stran je se ztrátou
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, druhé vyd., stran 440, rozměry: 15 x 21 cm
Stav pěkný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, stran 456. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, 145 stran, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a ušpiněná, hřbet je v horní i dolní části natržený.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, stran 124, rozměry: 11,5 x 14 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce zažloutlý a v dolní části natržený. Spodní roh nese stopu po přehnutí.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
C. H. Beck, Praha 2013. Pevná vazba, stran 144, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Převazba, rozměry: 19,5 x 27 cm. Stran 187
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka uvnitř razítka.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydavatel: Sdružení pro vydání revue PROSTOR, Praha 2001. Brožovaná, 279 stran, rozměry: 12 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka lehce ušpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 19,5 x 27 cm. Stran 175
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka uvnitř razítka.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Pevná vazba, druhé pozměněné vyd., rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 498
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. V textu je zhusta podtrháváno červenou pastelkou. Podpis pův. majitele
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk

![Pracovní právo, ročník XIII./1934 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů] Pracovní právo, ročník XIII./1934 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/734632-pracovni-pravo-rocnik-xii-17376146781-1024x1024.jpg)




![Odborové sdružení českoslovanské, ročník XLI., číslo 2/1937 [Časopis pro otázky odborového hnutí, národního hospodářství, sociální politiku a právo pracovní]] odbory Odborové sdružení českoslovanské, ročník XLI., číslo 2/1937 [Časopis pro otázky odborového hnutí, národního hospodářství, sociální politiku a právo pracovní]] odbory](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/746039-odborove-sdruzeni-ceskosl-17503348171-1024x1024.jpg)


![Nové směry v obchodní politice (hospodářský nacionalismus - clearing - kompensace) [politika, ekonomie, teorie] Nové směry v obchodní politice (hospodářský nacionalismus - clearing - kompensace) [politika, ekonomie, teorie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/121515-nove-smery-v-obchodni-pol-16098475501-1024x1024.jpg)


![Pracovní právo, ročník XVI., čísla 1-12/1937 [Příloha časopisu Odborové sdružení československé] Pracovní právo, ročník XVI., čísla 1-12/1937 [Příloha časopisu Odborové sdružení československé]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/756469-pracovni-pravo-rocnik-xvi-17635405821-1024x1024.jpg)

![Pracovní právo, ročník XVII., čísla 1-12/1938 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů] Pracovní právo, ročník XVII., čísla 1-12/1938 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/757601-pracovni-pravo-rocnik-xvi-17656233531-1024x1024.jpg)
