PRÁVNICKÁ LITERATURA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lidový sekretář. Praktická rádce pro každého, číslo 14-15/1927 (právo)
Jaroslav Čecháček
Převazba, strany 289-327, rozměry: 12.5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tyranizovaná spravedlnost
Jiří Přibáň, Karel Hvížďala
Vydalo nakladatelství Portál, Praha 2013. Brožovaná, stran 280, vydání první. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pracovní právo, ročník XIV./1935 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů]
Jaromír Hlaváček
Převazba, rozměry: 19,5 x 27 cm. Stran 207
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Vyřazený knihovní exemplář, na deskách i hřbetu jsou nálepky, uvnitř razítka.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Domácí tajemník. Část I. Písemnosti / Část II. Právní a úřadní spisy (právo) - 2 v 1
P. J. Šulc
Převazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 213 a 201
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Mírně zažloutlé stránky
399Kč
Bez daně: 399Kč
Sbírka příkladů knihovních žádostí a usnesení (právo)
V. Bohuslav, A. Hartmann
Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 632
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Razítka advokátní kanceláře
499Kč
Bez daně: 499Kč
Stavební řád pro Čechy
Fidelis Schlée
Pevná vazba, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 639.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na titulním listu je jméno pův. majitele
599Kč
Bez daně: 599Kč
I. konference právníků – komunistů
kolektiv autorů
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 15x 21 cm, stran 121
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Odborové sdružení českoslovanské, ročník XL., číslo 1/1936 [Časopis pro otázky odborového hnutí, národního hospodářství, sociální politiku a právo pracovní]] odbory
Rudolf Tayerle (red.)
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 48, rozměry: 20 x 28 cm
Dobrý stav, obálka je pomačkaná, ušpiněná se skvrnkami a potrhaní se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý, nerozřezáno
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pražská samospráva. Obraz jak vypadati nemá
Josef Sládeček
Brožovaná, stran 64, rozměry: 14 x 19 cm
Stav dobrý, obálka je lehce otřepená, mírně pomačkaná s podpisem pův. majitele. Lehce potrhaný hřbet
180Kč
Bez daně: 180Kč
Obecné mezinárodní právo v dokumentech
M. Potočný, J. Ondřej
C. H. Beck 2016. Brožovaná, stran 331, rozměry: 15,5 x 22,5 cm.
Stav výborný
180Kč
Bez daně: 180Kč
Komentář k Ústavě a Listině
Karel Klíma a kol.
Aleš Čeněk, Plzeň 2009. Pevní vazby - vloženy do kartonového pouzdra, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 1441
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Pokyny pro zřizování, zrušování a provádění změn služebních telefonních stanic v úředních místnostech poštovní správy a v bytech jejích zaměstnanců (telefon, pošta)
Sešit, stran 15, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Spodní roh obálky nese stopu po přehnutí. Lehce vyšisované okraje obálky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Iustiniani Institutiones. Justiniánské instituce (právo)
kolektiv autorů
Karolinum, Praha 2010. Původní celoplátěná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, vydání první, 411 stran.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
OTTŮV SLOVNÍK NAUČNÝ - DODATKY 12 SVAZKŮ
OTTŮV SLOVNÍK NAUČNÝ - DODATKY: komplet 12 svazků - NOVÉ VYDÁNÍ. Reedice původního vydání dodatků..
 
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Praktikum z trestního práva
J.Jelínek a kol.J
Nakl. Leges, 2011. Vydání 4., podle nové právní úpravy účinné od 1.1.2010.
Dobrý stav (viz foto). Lehce opotřebovaná obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pracovní právo, ročník XI., čísla 1-12/1932 a ročník XII., čísla 1-12/1933 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů]
Jaromír Hlaváček
Převazba, rozměry: 19,5 x 27 cm. Stran 147 a 163
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka uvnitř razítka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021