PRÁVNICKÁ LITERATURA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nové směry veřejné správy a politicko-hospodářská soustava sovětského Ruska (5 v 1)
Jos. Hrdina
Převazba, rozměry: 13,5 x 21cm.
Dobrý stav. Desky a hřbet jsou lehce odřené. Stránky jsou mírně zažloutlé.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Základy práva kanonického II. Právo platné
Kamil Henner
Pevná vazba, druhé vyd., rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 463
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. V textu je zhusta podtrháváno pastelkami. Lehce zažloutlé stránky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Svatá stolice, katolická církev a světová politika
M. Pernot
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 19 cm, 199 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a v dolní části otřepená, spodní roh obálky je s mírnou ztrátou. Na obálce i hřbet jsou skvrnky od stáří, složky jsou uvolněné.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Právo a reklama v praxi
Filip Winter
Brožovaná, 335 stran, rozměry:14,5 x 20,5 cm
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ročenka československých prefesorů, školní rok 1928-29, VIII.
kolektiv autorů
Pevná vazba, stran 176. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ročenka československých prefesorů, školní rok 1933-34, XIII.
kolektiv autorů
Pevná vazba, stran 326. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav. Na titulním listu je signaturní razítko.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ročenka československých prefesorů, školní rok 1923-24
kolektiv autorů
Pevná vazba, stran 159. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav. Na hřbetu je nálepka, na titulním listu signaturní razítko.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ročenka československých prefesorů, školní rok 1925-26, V.
Jaroslav Havelka a kol. (uspořádali)
Pevná vazba, stran 231. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav. Na hřbetu je nálepka, desky lehc ušpiněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ročenka československých prefesorů, školní rok 1931-32, XI.
M. Šmok a kol. (uspořádali)
Pevná vazba, stran 235. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zygmunt Wojcechowski - (Studie z dějin státu a práva - Polsko - konvolut)
Zygmunt Wojcechowski
Konvolut odborných článků a studií Z. Wojcechowského. Celkem devět prací v jednom svazku, vše v..
 
900Kč
Bez daně: 900Kč
Konvolut studií z českých středověkých právních dějin - Bohemica A (právo, dějiny, stát)
František Čáda, Václav Vaněček, Adolf Turek, Macůrek aj.
Konvolut 17 odborných článků z vědeckých sborníků, v češtině, němčině a angličtině (vše se týká..
 
900Kč
Bez daně: 900Kč
Recepce římského práva (právo)
David Falada
Aleš Čeněk, Plzeň 2016. Brožovaná, stran 158, rozměry: 10,5 x 15 cm
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kniha všeobecných zákonů městských, díl I.-III./1812 (komplet + rejstřík)
Jan Petržilka; Rudolf Wunš
Převazba, rozměry: 13 x 20 cm, stran 88 + 324 + 48 + rejstřík, stran 163
Stav velmi dobrý, odřené desky a hřbet , hřbet je v dolní části se ztrátou.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Život a působení profesora Miroslava Boháčka
Dušan Straňák a kol.
Pevná vazba, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 112.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Stanovy České společnosti přátel drobné plastiky
Sešit, rozměry: 10,5 x 15 cm, stran 20.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
III. dodatky k příruční sbírce justičních zákonů
Karel Gerlich
Brožovaná, rozměry: 12 x 16,5 cm, stránkováno průběžně 1722-1808.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021