PRÁVO
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 10,5 x 14,5 cm, stran 89
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Svět křídel, Cheb, 2000.Původní vazba, 725 stran, fotografická příloha, rozměr: 16,5 x 24 cm. (podpis autora)
Dobrý stav, (viz obr.).
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Převazba - pův. obálka je vevázána, 51 stran, rozměry: 15,5 x 21,5 cm. První vydání.
Stav velmi slušný, desky a hřbet jsou odřené, hřbet v horní části natržený, v dolní se ztrátou. Kniha byla zřejmě politá - skvrny jsou téměř po celé knize, vše suché a čitelné, stránky neslepené. Vyřa
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Text německy! Recht und Gerechtigkeit in der Geschichte. Vydalo nakl. Verlag C. H. Beck München 1996..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Řada spisů právnických a hospodářských, sv. 3. Melantrich, Praha 1936. Původní celoplátěná vazba se ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Doplněk, Brno 2001. Původní brož, 8°, 263 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Zpráva Komise pro globální žízení. Vyd. Rada pro mezinárodní vztahy, 1995. Původní brož, 8°, 426 str..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Česká asociace orální historie, 2009. Původní brož, 8°, 351 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, stran 64, rozměry: 14 x 19 cm
Stav dobrý, obálka je lehce otřepená, mírně pomačkaná s podpisem pův. majitele. Lehce potrhaný hřbet
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vídeň 1872
Stav zachovalý viz foto.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Poloplátěná dobová převazba, 8°, 286 a 412 stran.
Dobrý stav (viz foto).
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Původní pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, 415 stran.
Stav výborný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Ministerstvo školství a národní osvěty, Praha 1929.
Uvnitř dobrý stav, obálka silněji zašpiněná, kraje obálky otřepené.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní brožovaná, rozměry: 20,5 x 29 cm, 430 stran. Vydání první.
Velmi pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Prag, Verlag des kön. böhm. Landesausschusses 1910, Herausgegeben vom Königlich böhmischen Landesarchive. Druck von Dr. Ed. Grégr und Sohn
2 180Kč
Bez daně: 2 180Kč
Bez daně: 2 180Kč
Brožovaná, průběžné stránkování, strany 133-163, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav dobrý, lehce ušpiněná obálka, časopis byl zřejmě politý - v dolní části jsou po celém časopise malé skvrnky - vše suché a čitelné
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk


![Nedaleko od Norimberku - Z dějin Mimořádného lidového soudu v Chebu v letech 1946-1948 [Obsah: mimořádný lidový soud s válečnými zločinci, nacisté, Cheb, Sudety, nacistické Německo, 2. světová válka] Nedaleko od Norimberku - Z dějin Mimořádného lidového soudu v Chebu v letech 1946-1948 [Obsah: mimořádný lidový soud s válečnými zločinci, nacisté, Cheb, Sudety, nacistické Německo, 2. světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_403673_1-1024x1024.jpg)







![Zákonník říšský pro království a země v radě říšské zastoupené. Rok 1872 [sbírka zákonů] Zákonník říšský pro království a země v radě říšské zastoupené. Rok 1872 [sbírka zákonů]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/700688-zakonnik-rissky-pro-kralo-16976333781-1024x1024.jpg)


![Přehled svazků a spisů vnitřního zpravodajství centrály Státní bezpečnosti v roce 1989 [STB, Vydal Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu] Přehled svazků a spisů vnitřního zpravodajství centrály Státní bezpečnosti v roce 1989 [STB, Vydal Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/485941-prehled-svazku-a-spisu-vn-14815589861-1024x1024.jpg)
