PRÁVO
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Triáda, Praha 1999 - edice Delfín, 21. svazek. Brožovaná, rozměry: 15 x 19 cm, 128 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, rozměry: 20,5 x 27,5 cm, stran 492.
Stav velmi dobrý, odřené desky a hřbet, na hřbetu je nálepka. Desky jsou z boku naražené. Vyřazený knihovní exemplář..
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Sešit, rozměry: 10 x 12 cm, stran 30.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Bursík a Kohout, Praha 1892. Převazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 661. Vydání druhé, místy opravené.
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Přehnuté složky. Rozměry: 28 x 39 cm, stran 6.
Velmi dobrý stav. Ušpiněné.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 25 cm, stran 262, vyd. první.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Vydal Jan Laichter, Praha 1940. Celoplátěná vazba se zlacením, 698 stran, 8°.
Desky zašpiněny, hřbet desek zašpiněný a vyšisovaný. Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Legal Publishing, 1990.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 239
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Random House, New York 1989.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, 491 str. s tabulkovými foto
Stav velmi dobrý, podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Sešity, stran celkem 235, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav dobrý. Hřbety jsou lehce otřepené a potrhané, přední části obálky prvního dvojčísla chybí, knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný na části.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Převazba, stran 200, vydání první, rozměry: 17 x 25 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je stopa po nálepce, titulní list je protržený, stránky zažloutlé.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Pozemková reforma, ročník XII., číslo 1-12/1931. Úřední věstník státního pozemkového úřadu (komplet)
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stran celkem 260
Stav velmi dobr.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Pevná vazba, rozměry: 13 x 18,5 cm, stran 163
Stav velmi dobrý, signaturní razítko
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Brožovaná, vydání první, 169 stran, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk

![Triadické výnosy irské [irské středověké triády - myšlenky] Triadické výnosy irské [irské středověké triády - myšlenky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/711977-triadicke-vynosy-irske-ir-17101611331-1024x1024.jpg)














