PRÁVO
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevná vazba, rozměry: 14 x 18 cm, stran 398
Velmi dobrý stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Poloplátěná vazba, 461 stran, rozměry: 18 x 25,5 cm.
Velmi dobrý stav.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, 360 stran.
Stav velmi dobrý
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 26- 44
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Francouzsky, Česky.
..
V dobrém stavu, desky jsou odřené, hřbet je mírně natržený.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Praha, Právnické knihkupectví a nakladatelství 1935, s. 1128.
Desky lehce odřené a zašpiněné, na hřbetu nálepka (viz foto). Dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo Ministerstvo vnitra, Praha. Poloplátěná slepá převazba (na hřbetu nalepen štítek), 748 stran...
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 174-196
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala: Jednota všeodb. sdružení čsl. soukr. úředníků, Praha, 1927
Velmi slušný stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Národní tiskárna a nakladatelství JUDr. Edvard Jan Baštýř 1911, s. 8.
Dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 126-140
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
ročník: I. - čísla: 1-12
ročník: II. - čísla: 1-12
Vydal: Kriminalistický klub, Praha 1946-194..
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Praha, Nákladem Československé akademie zemědělské 1929, s. 159.
Dobrý stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Převazba, rozměry: 19,5 x 27 cm. Stran 207
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Převazba, rozměry: 19,5 x 27 cm. Stran 207
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Vyřazený knihovní exemplář, na deskách i hřbetu jsou nálepky, uvnitř razítka.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo: Ministerstvo spravedlnosti, 1950, 275 stran
Stav: dobrý, brož. vydání, pomačkaná obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk












![Občanská nauka pro vyšší zemědělské školy (Učebnice pro zemědělské školy, sv. 10) [učebnice, škola, obecní samospráva, volby aj. - první republika] Občanská nauka pro vyšší zemědělské školy (Učebnice pro zemědělské školy, sv. 10) [učebnice, škola, obecní samospráva, volby aj. - první republika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_121754_1-1024x1024.jpg)
![Pracovní právo, ročník XIV./1935 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů] Pracovní právo, ročník XIV./1935 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/767690-pracovni-pravo-rocnik-xiv-17791713871-1024x1024.jpg)
![Pracovní právo, ročník XIV./1935 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů] Pracovní právo, ročník XIV./1935 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/734630-pracovni-pravo-rocnik-xiv-17376144601-1024x1024.jpg)
