PRÁVO

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
O základních lidských právech
Osho
Nakl. Pragma, Praha 1990. Stran 61. Původní sešit. Rozměry: 15 x 21 cm.
Desky a hřbet lehce odřené (viz obr.). Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Historie trestu
Lewis Lyons
Vydalo nakladatelství Svojtka a Co, Praha 2004. Stran 190 - včetně bohatého obr. materiálu, vydání první. Původní pevná vazba. Rozměry: 19 x 25 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Problém nacistické právní filosofie
Viktor Knapp
Právnické knihkupectví a nakl. V. Linhart, 1947. Knihovna právní prakse, sv. 4. Poloplátěná vazba, stran 231, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, na přídeští je nalepeno ex libris. Signaturní razítko
399Kč
Bez daně: 399Kč
Sbírka zákonů a nařízení státu československého 1926
Státní tiskárna, Praha 1926.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Poměr mezi státem a církví (právo)
Antonín Hobza
Brožovaná, 156 stran. Rozměry: 17 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
O trestu smrti - anketa (právo)
Eduard Chalupný, O. Kypr
Brožovaná, rozměry: 15 x 22,5 cm, stran 197
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně otřepená obálka, na přídeští je nálepka. Některé složky jsou uvolněné
299Kč
Bez daně: 299Kč
Miscellanea historico-iuridica. Sborník prací o dějinách práva napsaných k oslavě šedesátin JUDra Jana Kaprasa
Václav Vaněček (uspořádal)
Původní celoplátěná vazba se zdobením na přední straně desek, rozměry: 20 x 28 cm, stran 334.
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Pozemková reforma, ročník XVIII., číslo 5-6/1937 (1. republika, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 66-96
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ekonomie a ekonomika (edice: Vzdělávání účetních v ČR, sv. 4) [učebnice, účetnictví]
Pavel Kolář, Monika Veselá
Praha, nakl. ASPI, a.s. 2006, s. 323.
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Resortní seznam vyhlášek, nařízení ... 1947
Vydalo Ministerstvo vnitra, Praha. Poloplátěná slepá převazba (na hřbetu nalepen štítek), 748 stran...
 
280Kč
Bez daně: 280Kč
Pozemková reforma, ročník XII., číslo 9/1931 (1. republika, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 174-196
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Daň důchodová (edice: Knihovna soukromého úředníka, sv. III.) (právo, účetnictví, první republika)
Frant. Kislinger
Vydala: Jednota všeodb. sdružení čsl. soukr. úředníků, Praha, 1927
Velmi slušný stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Žírová služba v našem peněžnictví (banka, bankovnictví, Rakousko-Uhersko)
Adolf Král
Praha, Národní tiskárna a nakladatelství JUDr. Edvard Jan Baštýř 1911, s. 8.
Dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pozemková reforma, ročník XIV., číslo 7/1933 (1. republika, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 126-140
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021