PRÁVO
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přehnuté složky. Rozměry: 28 x 39 cm, stran 6.
Velmi dobrý stav. Ušpiněné.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 25 cm, stran 262, vyd. první.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu, Praha, 2002. Původní brož, 294 stran. Rozměr: 20,5 x 29 cm.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, stránkováno průběžně, rozměry: 21,5 x 30 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Olzog, München 2010.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wolters Kluwer (CZ) 2016. Pevná vazba, stran 736, rozměry: 15,5 x 21 cm
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, strany 42-239
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 283 stran.
Velmi dobrý stav .
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešity, stran celkem 244, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Hřbety jsou lehce otřepené
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 638.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé, uvnitř knihy jsou razítka knihovny.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Pevná vazba, rozměry: 12 x 17,5 cm, stran 508
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Přední desky se uvolňují od vazby. Signaturní razítko
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Nakl. Pragma, Praha 1990. Stran 61. Původní sešit. Rozměry: 15 x 21 cm.
Desky a hřbet lehce odřené (viz obr.). Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Svojtka a Co, Praha 2004. Stran 190 - včetně bohatého obr. materiálu, vydání první. Původní pevná vazba. Rozměry: 19 x 25 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, stran 116. Rozměry: 13,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Právnické knihkupectví a nakl. V. Linhart, 1947. Knihovna právní prakse, sv. 4. Poloplátěná vazba, stran 231, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, na přídeští je nalepeno ex libris. Signaturní razítko
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Státní tiskárna, Praha 1926.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Zákazníci sk



![StB + justice. Nástroje třídního boje v akci BABICE [vyd. Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu] StB + justice. Nástroje třídního boje v akci BABICE [vyd. Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/707878-stb-justice-nastroje-trid-17058650751-1024x1024.jpg)











