PRÁVO

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ferdinand Lassalle
Hans Feigl
Wien 1920.
Uvnitř dobrý stav, natržená a odřená obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Řád živnostenský, díl II. (Komentované zákony Československé republiky) - právo
B. Štědrý, R. Buchtela (eds.)
Československý kompas, Praha 1933. Pevná vazba se zlacením, rozměry: 12 x 17,5 cm, stran 1320.
Velmi dobrý stav. Signaturní razítko.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Obecný knihovní zákon (Komentované zákony Československé republiky) - právo
Antonín Hartmann
Československý kompas, Praha 1934. Pevná vazba, rozměry: 12 x 17,5 cm, stran 1172.
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Mezinárodní právo veřejné - zvláštní část
M. Potočný, J. Ondřej
Pevná vazba, rozměry: 14 x 22 cm, stran 533
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Řád živnostenský, díl III. (Komentované zákony Československé republiky) - právo
B. Štědrý, R. Buchtela (eds.)
Československý kompas, Praha 1933. Pevná vazba se zlacením, rozměry: 12 x 17,5 cm, stran 372.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky i hřbet. Signaturní razítko.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Oppositions - und Freiheitsbewegungen im früheren Ostblock
M.Agethen, G.Buchstab
Verlag Herder, 2003.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Černé knihy práva loveckého na hradě Buchlově (Buchlov)
Antonín Verbík
Graficky upravili, přebal a vazbu navrhli Ludmila Chytilková a Ivan Soukup. Vydalo nakladatelství Blok v Brně 1976. První vydání, 308 stran textu a 20 stran obrazových příloh. Původní celoplátěná vazb
Přebal odřený, zašpiněný a potrhaný. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pisma wybrane (Právo)
K.Tymieniecki
Warszawa 1956.
Stav uvnitř dobrý, desky vyšisované a lehce zašpiněné. Místy podtrháno.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Výklad zákona o myslivosti
Karel Šnopl
Sešit, stran 63, rozměry: 12 x 16,5 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a lehce ušpiněná, spodní roh nese stopu po přehnutí. Na obálce i uvnitř jsou signaturní razítka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Introduction au français juridique / Úvod do právnické francouzštiny 1. a 2. díl (2 svazky) - právo
Jana Tomaščínová
Brožované, 440 a 446 stran, rozměry: 15 x 21 cm
Velmi dobrý stav, v I. díle je místy v textu zatrženo zvýrazňovací fixou
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pracovní právo, ročník XVI., čísla 1-12/1937 [Příloha časopisu Odborové sdružení československé]
Jaromír Hlaváček
Převazba, rozměry: 19,5 x 27 cm. Stran 187
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka uvnitř razítka.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Sociální politika
Martin Potůček
Vydalo Sociologické nakladatelství (SLON), Praha, 1995. Původní brož, 142 stran, rozměr: 16 x 23,5 cm, vydání první.
Dobrý stav, desky lehce odřené (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Pracovní právo, ročník XVII., čísla 1-12/1938 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů]
Rudolf Tayerle (red.)
Převazba, rozměry: 19,5 x 27 cm. Stran 175
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka uvnitř razítka.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Nové manželské právo. Zvláštní vydání "Týdenní kronika" (staré noviny, 1. republika)
Přehnuté složky. Rozměry: 28 x 39 cm, stran 6.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Základy práva kanonického II. Právo platné
Kamil Henner
Pevná vazba, druhé vyd., rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 463
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. V textu je zhusta podtrháváno pastelkami. Lehce zažloutlé stránky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bezvěrci dle práva rakouského
Fr. Soukup
II. vydání. Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 19,5 cm, stran 60
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, vyřazený knihovní exemplář.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021