PRÁVO
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, stran 197, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Spolek posluchačů Vysoké školy inženýrského stavitelství směru vodohospodářského a kulturního ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Některé pokyny pro administrativní správu středních škol. Státní nakladatelství, Praha 1926. Původní..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
.. Rozpuštění Lidových milicí * Laušman v Bělehradě * X. správa SNB. Vydal Úřad dokumentace a vyšetř..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, 208 stran, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Signaturní razítko. Mírně zažloutlé stránky.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Univerzita Karlova - Karolinum, Praha 1998. Původní brož, 8°, 188 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, rozměry: 27 x 38 cm, stran cca 20 a 8, 4 a 10
Horší stav, obálka čísla 20 je ušpiněná a potrhaná se ztrátou. Ostatní čísla je stav velmi dobrý, pouze lehce otřepené
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Ministerstvo vnitra, 2008. Původní brož, rozměr 20 x14 cm, 47 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba, rozměry:11 x 16,5 cm, stran 51
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Mírně zažloutlé stránky, v textu je zhusta podtrháváno a vpisky tužkou
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vídeň, Zemský svaz odborových organizací 1923, s. 60.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1946. První vydání. Obálka F. Muzika. Stran 220. Rozměry: 15 x 22 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav dobrý, přebal ušpiněný, otřepený a zažloutlý (viz foto). Polepka ex libris, zažloutlá přídeští.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Reichenberg: Verlag von Gebrüder Stiepel Gesellscjaft 1932
550Kč
Bez daně: 550Kč
Bez daně: 550Kč
Poloplátěná vazba se zlacením na hřbetu, tištěno na ručním papíře Losínském v počtu 333 výtisků. Číslovaný výtisk č. 9. Stran 43 + předmluva.
Stav velmi dobrý, nesouvisející věnování.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Rybka Publishers, Praha 2007. Pevná vazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 543, vydání třetí rozšířené
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba se zlacením na hřbetu. Stran 752. Rozměry: 15 x 23 cm.
Stav velmi dobrý. Desky lehce odřené.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná, průběžné stránkování, strany 165-200, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav dobrý, lehce ušpiněná a mírně otřepená obálka s lehkou ztárou
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk















