NÁBOŽENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Mladá fronta, Praha 1970. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 432 stran, druhé vydání, rozměry: 15 x 21 cm.
Odřený a po okrajích otřepený přebal. Dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vyšehrad. Praha 2005. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 20 cm, 312 stran, vydání první.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo NLN - Nakladatelství Lidové noviny, Praha 1998. Stran 263. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Victoria Publishing, Praha 1994. Původní vazba, 640 stran, 8°. Pěkný stav (viz foto).
..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 10,5 x 14,5 cm, 167 stran.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Vyšehrad, Praha 1998. Původní pebná vazba s přebalem, 328 stran, vydání druhé, rozšířené, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vyšehrad, Praha 2008, stran 344, vydání první. Rozměry: 17 x 25 cm. Pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Eman, Heršpice 1997. Brožovaná, stran 170, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1982. Edice Máj, sv. 394. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 480 stran textu a 16 stran přílohy, rozměry: 15 x 21 cm.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Portál 1997, pevná vazba s obálkou, stran 287. Rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Refugium Velehrad-Roma, 1996. Brožovaná, 142 stran, rozměry: 13 x 19 cm. Vydání první.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Oikoymenh, Praha 1995. Edice Oikúmené.Vydání první. Stran 159. Původní brož, rozměr 13x20 cm.
stav velmi pěkný
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal A. Vašíček - Mystery Film, Ostrava 2007. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 20,5 cm, 163 stran + obr. příloha.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 23 x 29 cm, 288 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Kalich, 2011. Brožovaná, rozměry: 14 x 205 cm, 147 stran
Stav pěkný
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Ústřední rada církve československé husitské, Praha 2000. Pevná vazba. Stran 137 - včetně vyobrazení. Rozměry: 16 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zobrazeny položky 2497 až 2512 z 3526 (221 stránek)
Zákazníci sk

![Bohové a hrdinové antických bájí [antická mytologie řecká a římská, řecké a římské báje, mýty starověku, antické, antika, řecký a římský starověk] Bohové a hrdinové antických bájí [antická mytologie řecká a římská, řecké a římské báje, mýty starověku, antické, antika, řecký a římský starověk]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/744266-bohove-a-hrdinove-anticky-17478547881-1024x1024.jpg)







![Bohové a hrdinové antických bájí [antická mytologie řecká a římská, řecké a římské báje, mýty starověku, antické, antika, řecký a římský starověk] Bohové a hrdinové antických bájí [antická mytologie řecká a římská, řecké a římské báje, mýty starověku, antické, antika, řecký a římský starověk]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/745098-bohove-a-hrdinove-anticky-17489776201-1024x1024.jpg)



![Záhady Číny a Tibetu [Čína a Tibet, nové objevy odhalují skrytá tajemství] Záhady Číny a Tibetu [Čína a Tibet, nové objevy odhalují skrytá tajemství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/729161-zahady-ciny-a-tibetu-cina-17309870501-1024x1024.jpg)
![Ilustrovaný průvodce k Bibli [Obsahuje reálie z Bible, Starý a Nový zákon] Ilustrovaný průvodce k Bibli [Obsahuje reálie z Bible, Starý a Nový zákon]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/745353-ilustrovany-pruvodce-k-bi-17496575931-1024x1024.jpg)

