NÁBOŽENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Poloplátěná vazba, každé číslo má cca 12 stran, rozměry: 19,5 x 27 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Vyřazený knihovní exemplář
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Poloplátěná vazba, každé číslo má cca 8 stran, rozměry: 19,5 x 27 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je natržený, vyřazený knihovní exemplář. Stránky jsou lehce ušpiněné.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 19 cm, stran 163.
Stav velmi dobrý, nesouvisející věnování
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 19,5 cm, stran 244
Stav velmi dobrý, na hřbetu je v dolní části nálepka
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 18,5 x 27 cm, stran 56
Stav velmi dobrý, obálka je z boku lehce otřepená, nerozřezáno
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Linka uzdravení 2020. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 197
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Linka uzdravení 2020. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 197
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Kalich, Praha 1974. První vyd. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 16 x 21 cm, 340 stran.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Kalich, Praha 1978. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 311 stran, vydání první. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a v horní i dolní části natržená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, stran 304, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, signaturní razítko
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Kalich, Praha 1969. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 313 + obr. příloha..
Stav velmi dobrý, přebal je odřený a otřepený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěné vazby, stran 271 a 173, rozměry: 17 x 25 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Poloplátěná vazba, každé číslo má cca 8 stran, rozměry: 19,5 x 27 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené, vyřazený knihovní exemplář. Kniha byla zřejmě ve vlhku - v horní části stránek jsou malé skvrnky - vše suché a čitelné
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná. Rozměry: 15 x 21 cm, stran 98
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Kalich, Praha, 1992. Brožovaná s obálkou, stran 226, vyd. první, rozměr: 14,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Mlýn v Jihlavě, 2008. Brožovaná, stran 234, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Zobrazeny položky 2449 až 2464 z 3517 (220 stránek)
Zákazníci sk
















