NÁBOŽENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevná vazba. Stran 171 + obr. příloha, rozměry: 16 x 22 cm. Text česky a latinsky.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Fortuna Print, Brno 1995. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, čtvrté doplněné vydání, 1279 stran.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Benediktinské arciopatství sv. Vojtěcha a sv. Markéty, Praha 2007. Pevná vazba, stran 207, rozměry: 15,5 x 19,5 cm.
Výborný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Pevná vazba s obálkou, stran 304, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je odřená a otřepená se ztrátou
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vyšehrad, Praha 2012. Pevná vazba s obálkou, stran 189. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 21 cm, 97 stran - včetně vyobrazení
Výborný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo Ústřední dělnické knihkupectví a nakl., Praha 1920. Pevná vazba, 311 stran. Rozměry: 13,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, stránky zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, stran 62, rozměry: 13 x 18 cm
Dobrý stav, obálka i hřbet jsou lehce odřené
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Polokožená převazba, rozměry: 12 x 18 cm, stran 168 a 221.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, Signaturní razítko, na titulním listu je skvrnka, místy jsou skvrnky od stáří
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Převazba, rozměry: 20,5 x 26 cm, každé číslo cca 8 stran
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1958 v edici Živá díla minulosti (svazek 19).
Dobrý stav, přebal odřený a zašpiněný (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, rozměry: 17 x 25.5 cm, 80 a 240 stran
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1970. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 432 stran, druhé vydání, rozměry: 15 x 21 cm.
Odřený a po okrajích otřepený přebal. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Sefer, Praha 2008. Původní pevná vazba s přebalem, 198 stran, vydání první. Rozměry: 14 x 21 cm, EAN: 9788085924541.
Pěkný stav (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Albis International Ústí nad Labem, 2004. Brožovaná, 240 stran, rozměry: 16 x 23 cm
Velmi dobrý stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Kalich, 2021. Brožovaná, rozměr 13 x 20 cm, 197 stran, první vydání.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 2433 až 2448 z 3517 (220 stránek)
Zákazníci sk

![Memorabilia opavských dominikánů [Opava, řeholní řád dominikáni; edice pamětních spisů z období baroka - z 1. poloviny 18. století] Memorabilia opavských dominikánů [Opava, řeholní řád dominikáni; edice pamětních spisů z období baroka - z 1. poloviny 18. století]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740866-memorabilia-opavskych-dom-17437045511-1024x1024.jpg)
![Kronika lidstva [kulturní a politické dějiny světa, historie] (dějiny, historie, archeologie, architektura, umění, politika) Kronika lidstva [kulturní a politické dějiny světa, historie] (dějiny, historie, archeologie, architektura, umění, politika)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740877-kronika-lidstva-kulturni--17437141251-1024x1024.jpg)










![Bohové a hrdinové antických bájí [antická mytologie řecká a římská, řecké a římské báje, mýty starověku, antické, antika, řecký a římský starověk] Bohové a hrdinové antických bájí [antická mytologie řecká a římská, řecké a římské báje, mýty starověku, antické, antika, řecký a římský starověk]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742008-bohove-a-hrdinove-anticky-17448333241-1024x1024.jpg)
![Pražský rabinát [židovská historiografie od časů rabiho Löwa ben Becalel až do našich časů] Pražský rabinát [židovská historiografie od časů rabiho Löwa ben Becalel až do našich časů]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742118-prazsky-rabinat-zidovska--17450033051-1024x1024.jpg)

