JUDAIKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Der Alte Prager Judenfriedhof, Prague, Kunstverlag B. Koci, um 1903, OHFt., 47 S., kl. Folio mit gan..
2 340Kč
Bez daně: 2 340Kč
Bez daně: 2 340Kč
Karolinum, Praha 2003. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 153
Stav pěkný
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Soubor židovských povídek. Náhled i životní postoje i moudrost věků. Své zvyky si vystěhovalci odnáš..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Klub přátel Izraele, 2002. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 299
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Rada Židovských náboženských obcí, Praha, 1958-1959. Původní brož, 178 stran, 8°.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Paseka, Praha a Litomyšl 2002. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 116 stran, první vydání.
Velmi dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Rada židovských náboženských obcí, Praha, 1980-1981. Původní brož, 150 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Univerzita Karlova, Praha 2012.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Panorama, Praha 1991. Původní brože, 8°, 299 a 280 stran, první vydání. Pěkný stav (viz foto)..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Prostor, Praha 2005. Edice Obzor, sv. 65.
Pěkný stav.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Nakl. JK, Praha 1991. 1. vydání. Přebal a vazbu navrhl a graficky upravil Milan Albich. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 232 stran, rozměr: A5.
Přebal nepatrně natržený. Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 18 x 26 cm, stran 57, vydání první.
Stav dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 25 cm, 200 stran s čb. ilustracemi a fotografiemi.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Kalich, Praha 1990. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 575 stran, rozměr: 14 x 21 cm.
Přebal odřený, zažloutlý a po okrajích natržený. Stav dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Nakl. Argo, Praha, 2000. Edice Současná světová próza, sv. IX. Vydání první. Původní vazba s přebalem, 269 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 19 cm, stran 99.
Stav pěkný
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Zákazníci sk


![Arizace české kinematografie [jak Němci v letech 1938 - 1945 využili arizace k ovládnutí české kinematografie] Arizace české kinematografie [jak Němci v letech 1938 - 1945 využili arizace k ovládnutí české kinematografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/730065-arizace-ceske-kinematogra-17320024601-1024x1024.jpg)









![Ghetto našich dnů [Terezín, Židé, holocaust, druhá světová válka] Ghetto našich dnů [Terezín, Židé, holocaust, druhá světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/475618-ghetto-nasich-dnu-14732311771-1024x1024.jpg)

![Chasidská vyprávění [židovské příběhy; Židé, chasidé] Chasidská vyprávění [židovské příběhy; Židé, chasidé]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/745285-chasidska-vypraveni-17495845141-1024x1024.jpg)

