JUDAIKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Román ze světové války. Vydala Kamilla Neumannová, Praha 1921 jako 181. svazek Knih dobrých autorů. ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Franze Kafky, 2013. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 12 x 20 cm, stran 158
Stav výborný
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Torst, Praha 2003. Zaujatá poetická reportáž o životě, problémech, a zejména o..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Rada Židovských náboženských obcí, Praha, 1977/1978. Původní brož, 143 stran, 8°.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Mezi publikacemi zabývajícími se židovsko-křesťanským dialogem zaujímá tato kniha výjimečné místo: n..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Rybka Publishers, Praha 2007. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, 358 stran, rozměry: 16 x 24 cm..
Dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Pražský rabinát Gutmanna Klemperera, který ve čtyřech pokračováních otiskl Paschelesův pražský Illus..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Židovstvo mezi fundamentalismem a osvícením. Vydal Themis, Praha 2000. Vydání první. Stran 146. Půvo..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Sefer, Praha 2008. Původní pevná vazba s přebalem, 198 stran, vydání první. Rozměry: 14 x 21 cm, EAN: 9788085924541.
Pěkný stav (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Herrmann a synové, Praha 1996. Druhé vydání. Stran 215. Původní brož s přebalem. Rozměr 11x15 cm.
Stav dobrý, přebal lehce odřený (viz obr.). Místy v textu podtrháváno tužkou a červenou pastelkou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Phoenix Press, London 2001.
Velmi dobrý stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Národní knihovna ČR - Slovanská knihovna, Praha 2011. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 217 stran.
Výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, 147 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, stran 80, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydal Knižní klub, Praha 1999. Původní pevná vazba, stran 240, rozměry: 22 x 29 cm.
zřejmě v důsledku navlhnutí jsou některé listy slepeny k sobě bez možnosti separace bez poškození, jinak stav dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Academia, Praha 2006. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, 305 stran. Vydání první.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk

![Ghetto v mešitě (edice: Knihy dobrých autorů, sv. 181) [román, první světová válka] Ghetto v mešitě (edice: Knihy dobrých autorů, sv. 181) [román, první světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_280584_1-1024x1024.jpg)

![Ruthie a barevnost světa [román, reportáž ze studijní cesty pražského učitele hebrejštiny do Izraele - Izrael, Palestina] Ruthie a barevnost světa [román, reportáž ze studijní cesty pražského učitele hebrejštiny do Izraele - Izrael, Palestina]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_354625_1-1024x1024.jpg)


![Svědkové z továrny na smrt [Obsah: Osvětim, holocaust, druhá světová válka, Židé] Svědkové z továrny na smrt [Obsah: Osvětim, holocaust, druhá světová válka, Židé]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_401209_1-1024x1024.jpg)
![Pražský rabinát [židovská historiografie od časů rabiho Löwa ben Becalel až do našich časů] Pražský rabinát [židovská historiografie od časů rabiho Löwa ben Becalel až do našich časů]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_426087_1-1024x1024.jpg)

![Pražský rabinát [židovská historiografie od časů rabiho Löwa ben Becalel až do našich časů] Pražský rabinát [židovská historiografie od časů rabiho Löwa ben Becalel až do našich časů]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742118-prazsky-rabinat-zidovska--17450033051-1024x1024.jpg)


![Slavistické reminiscence. Výbor z textů Jiřího Fraňka [Jiří Franěk, slavistika, rustistika, bohemistika] Slavistické reminiscence. Výbor z textů Jiřího Fraňka [Jiří Franěk, slavistika, rustistika, bohemistika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/744051-slavisticke-reminiscence--17476481141-1024x1024.jpg)



