JUDAIKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Návrat Abrahamův (Kabbalisticky laděný esej o životě praotce Abrahama pojatý v širokých souvislostech Starého zákona.)
Karol Sidon
Vyd. nakl. Půdorys, Praha 1995. Brožovaná s přebalem, 8°, 86 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný, natržený přebal
99Kč
Bez daně: 99Kč
Die Kaufleute von Venedig (Historie židů v Benátkách)
Riccardo Calimani
Düsseldorf, 1988.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Opuštěný palác a jiné židovské pohádky
Vida Neuwirthová
Sefer, 1995. Brožovaná, rozměry: 14 x 19 cm, stran 165
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pražský žid / Mravenci / Dejte mi čamaru!
J. J. Kolár
Převazba, rozměry: 12 x 16 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, vyšisované a ušpiněné. Uvnitř je stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
K osudom židovskej komunity v Trnave v rokoch 1938-1945 (Trnava, Židé, text slovensky)
Veronika Sineková
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 338
Stav pěkný
600Kč
Bez daně: 600Kč
Zmizelé pražské ghetto (Židovské město pražské - Praha)
Hana Volavková
Vydalo Sportovní a turistické nakladatelství, Praha 1961. Původní brož, měkká vazba, 61 stran s množstvím černobílých fotografií.
Desky mírně odřené. Stav dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Churchill a Židé
Martin Gilbert
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2008. Vydání první. Stran 381. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15 x 21 cm. EAN: 9788073813277.
Stav pěkný (viz obr.).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Stella
Takis Würger
Nakl. Host, 2020. Pevná vazba, stran 202. Rozměr: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Pinkasova škola. Památník minulosti a našich dnů - synagoga (Židé, pražské ghetto, židovské město, Praha)
kolektiv autorů
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 219 s čb. obr. materiálem v textu. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a potrhaná se ztrátouý. Na přídeští je nalepeno ex libris. Uvnitř je stav velmi dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Ulice ztracených (Index, exil)
Arnošt Lustig
Brožovaná, 371 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, lehce vyšisovaný hřbet.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kniha v plamenech. Montáž naší doby
Fritz Walter Nielsen
Měkká vazba, rozměry: 16,5 x 21,5 cm, stran 60.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, vyšisovaná a mírně otřepená.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Výroky otců / Pirkej Avot
Bedřich Nosek
Vydal Sefer, nakladatelství Federace židovských obcí, Praha 1994. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm. Stran 184 + hebrejský text s českým překladem(stran 55). Vydání první.
Stav pěkný, na přídeští je nalepeno exlibris.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Kniha o Alfredu Fuchsovi (Alfred Fuchs)
Ctibor Mařan
Měkká vazba s obálkou, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 138.
Sta velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021