LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Onkologie pro praktické lékaře (klinická medicína, patologie, praktický lékař, rakovina)
Bohuslav Konopásek
Galén, Praha 2004. Původní brož, 8°, 179 stran. Dobrý stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sisi - Rakouská císařovna (Sisi, Sissi)
Elisabeth Reynaudová
Brána 2011. Pevná vazba, první vydání, stran 200 + 8 stran přílohy, rozměry: 14,5 x 21 cm
Pěkný stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Nástin sexuologie
Pavla Zemková
Manus, 2001. Brožovaná, stran 111, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Homeopatie pro děti
G. Pinto, M. Feldman
Průvodce rodičů pro jemné řešení běžných dětských nemocí a problémů. Nakl. Alternativa, Praha 2004. ..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Lidový slovník zdravotní - Rádce o věcech lékařských ve zdraví i v nemoci (domácí lékař)
K. Bulíř (ed.)
Převazba, rozměry: 13,5 x 17,5 cm, stran 460.
Stav dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Hřbet je v zadní části po celé délce natržený. Mírně zažloutlé stránky.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Panoráma biologické a sociokulturní antropologie 15. Základy paleopatologie
L. Horáčková, E. Strouhal, L. Vargová, J. Malina
Brožovaná, rozměry: 21 x 27,5 cm, stran 263.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bio máma - zdravé dítě
Lynda Fassa
C Press, 2009. Brožovaná, stran 112 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 c 22,5 cm.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Rozmary erotismu
F. K. Bakule
II. vydání. Kvasnička a Hampl, Praha, nedatováno. Původní brož, 8°, 154 stran, obr. přílohy. ..
Dobrý stav, přebal odřený a potrhaný, knižní blok rozlomen na dvě části.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Elektrokardiografický atlas [EKG pro praktiky a internisty]
J. Šumbera, M. Štejfa
SPN, 1970. Brožovaná, stran 132, rozměry: 29,5 x 145 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé stránky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bystrý mozek, zdravé nervy
Tarsaco, Praha 2018. Brožovaná. Stran 135 - včetně vyobtazení, rozměry: 19,5 x 25 cm.
Stav velmi pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Životospráva ženy po 40. Jak úspěšně hubnout a zůstat štíhlá (zdraví, dieta, kuchařka, recepty)
Marlisa Szwillus
Vydal: Computer Press, Brno 2006
Velmi dobrý stav, mírně zašpiněná obálka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Human Ageing
Sheila M.Chown
Penguin Books, 1972.
Dobrý stav, obálka lehce odřená a zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Aesculap v bačkorách. 99 historek kolem mediciny (lékařství, humor; ilustrace Emil Kotrba)
Jan z Kocourkova
Původní brož, 8°, 172 stran.
Volný hřbet, obálka nepatrně potrhaná ve hřbetu. Velmi slušný stav (viz foto)!
40Kč
Bez daně: 40Kč
Procházkou pražským sanatoriem (Praha Podolí, Ústav pro matku a dítě)
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 22 x 31 cm, 8 stran - množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021