LÉKAŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní celoplátěná vazba - přebal chybí, 231 stran, rozměry: 15,5 x 21 cm
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala: Fortuna Print, Praha 2001. Brožovaná, rozměry: 10,5 x 14,5 cm, 192 stran
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pragotisk, Praha 1930. Původní pevná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 13 x 18 cm, 309 stran.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydalo nakladatelství Erika, Praha 1997. Vydání první, stran 198. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 10 x 16 cm, stran 350 + část na adresy (ta vyplněna tužkou).
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Hřbet je mírně vyšisovaný. Místy je v textu zatrženo tužkou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo nakl. Portál Praha 2000. Původní brož, stran 150, vydání první, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Togga 2015, 1. vydání. Brožovaná vazba, 192 stran s mnoha barevnými fotografiemi, 14,5 x 21 cm (8°).
Kniha je nová.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Druhé přepracované a doplněné vydání. L. Souček, Praha 1937. Původní brož, 78 stran, 8°. Velmi dobrý..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Press 2020. Brožovaná, stran 331. Rozměry: 14,5 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Ikar, Praha 2007. Kroužková vazba, 96 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 27,5 cm.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, vydání první, 179 stran.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
XIV. ročník časopisu Česká dermatologie (1933). Svázáno, celoplátěná převazba se zlacením na hřbetu,..
Pěkný stav (viz foto), na přídeští ex libris předchozího majitele.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 98 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet, hřbet je v horní i dolní části mírně natržený
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm. Stran 79
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Ikar, Praha 2000. vydání první, stran 72. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, na přídeští a titulním listu jsou nalepeny výstřižky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, 263 stran, rozměry: 16 x 22,5 cm. Vydání první.
Stav velmi dobrý, v textu místy podtrháváno zvýrazňovacími fixami.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Zákazníci sk















