LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Cholesterol a ateroskleróza
Richard Češka
Léčba hyperlipidémií. MAXDORF, Praha 1999. Druhé rozšířené vydání. Původní vazba, 8°, 226 stran. ..
stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Léčivé ruce. Samoléčba pomocí japonského umění džin šin džucu
Felicitas Waldecková
Ikar, 2010. Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 192, vyd. druhé
Stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Experimentální biomechanika pevné fáze....
M.Petrýl, A.Ondrouch, M.Milbauer
Academia, Praha 1985.
Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Z denníku lékařova (edice: Knihovna menš. týden. Pařík, sv. 15) (lékařství, úvahy; Třebenice)
Ferd. Karafiát
Nákladem menšinového týdenníku "Pařík", Praha, nedatováno. Původní brož, 8°, 88 stran. Volnější hřbe..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Lékařství dříve a nyní
Poloplátěná vazba, stran 28 - množství vyobrazení, rozměry: 19,5 x 27 cm
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Velká pětka - Pět jednoduchých opatření, která můžete začít plnit, abyste žili delší a zdravější život
S. Chopra, D. Fisher
Práh, Praha 2017. Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, 176 stran.
Stav uvnitř je velmi dobrý, pouze přebal je lehce odřený a potrhaný se ztrátou
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zdraví a duchovno
Lobodin Vladimír Tichonovič
Eko-konzult, 1999. Brožovaná, vyd. první, rozměry: 14 x 20,5 cm, 244 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Čtěte pohádky, čtěte mezi řádky
Kateřina Cajthamlová
Orbis, Praha 2012. Pevná vazba, stran 121, rozměry: 20,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Anatomie útrob a cév
Rudolf Linc, Jaroslav Fleischmann
SPN, Praha 1962.
Uvnitř dobrý stav, odřená a zašpiněná obálka, hřbet mírně natržený (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kyvadélko * Cesta intuitivního uzdravování
Fried Froemer
Vydalo nakladatelství Pragma, Praha 1998. Původní brož, rozměry: 14 x 20 cm, 169 stran.
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Naše rostliny v lékařství [léčivé rostliny; herbář]
Jaroslav Korbelář, Zdeněk Endris
Původní pevná vazba, 504 stran s ilustracemi. Rozměry: 17,5 x 24 cm, vyd. páté přepracované
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tea Tree Oil (olej)
Susan Druryová
Brožovaná, stran 70, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
ABC cévních onemocnění (Klinická medicína, patologie, mj. Epidemiologie aterosklerózy, Akutní ischémie dolní končetiny, Diabetická noha, Úrazy, Bércové vředy)
John H. N. Wolfe
Vydalo nakladatelství Scientia Medica, Praha 1994. Z anglického originálu. Stran 96 - včetně obr. ma..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Masáže dětí a kojenců
Jana Hašplová
Vydalo nakladatelství Portál, Praha 2006. Brožovaná, rozměry: 16 x 23 cm, 114 stran, vydání třetí.
Výborný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Víc než léčba - Homeopatie
Jiří Čehovský
Nakl. Alternativa, Praha, 1994. Brožovaná, 182 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Akutní medicína - Údaje pro klinickou praxi (zdraví, lékařství)
MUDr. Ivan Dvořáček, CSc. a spolupracovníci
Vydalo: Avicenum, zdravotnické nakl., Praha 1984
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021