SLOVNÍKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Obzor, Bratislava 1967, 1968, 1969.
Uvnitř dobrý stav, přebaly natržené, odřené a lehce zašpiněné, vazba uvolněná u 2. svazku.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Skutečnost se neustále vyvíjí, mění a podle toho dochází ke změnám i v lidském myšlení. Aby mohl být..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydala Leda, Voznice 2005. 1.vydání; 1240 stran, 21x15 cm, pevná vazba.
Desky mírně poškrábány. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakl. Český spisovatel, Praha 1993. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 13 x 20 cm, 320 stran.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakladatelství J.Otto, Praha 1933. Průběžné stránkování, strana 795 - 1519. Rozměr 24x17 cm. Zlatá varianta. Polokožená vazba.
Velmi dobrý stav, desky nepatrně odřené (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Polokožená vazba, stran 735, rozměry: 18,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky i hřbet,
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Leda, Praha 2003. První vydání. Původní pevná vazba, formát cca 22,5 x 11,5, 1356 stran. Pěkný stav ..
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Nakladatelství J.Otto, Praha 1934. Průběžné stránkování, strana 1 - 709. Rozměr 24x17 cm. Stříbrná varianta. Polokožená vazba.
Velmi dobrý stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní celoplátěná vazba, 1595 stran + doplňky 218 stran, se 14 mapami a na 3200 vyobrazení v textu, rozměry: 11,5 x 16,5 cm.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně zašpiněné. Titulní list je lehce natržený, přední desky se mírně uvolňují od vazby.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Catellnou Edicions, Barcelona. Původní brož, rozměr 10x22 cm, 55 stran.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálka nepatrně zašpiněná(viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vyd. Nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1947 - 1960.
Dobrý stav, vazby zvenku zašlé, trochu opotřebeno. Na titulních listech jsou razítka předchozího majitele zakryta bělobou (vyfoceno).
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Pevná vazba se zlacením, 127 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na tiulním listu je signaturní raítko. Stránky jsou lehce zažloutlé.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. Academia, Praha 2007. Původní pevná vazba, 8790 stran, vydání první-dotisk, rozměry: 26 x 21 cm.
Pěkný stav, nepatrně zašpiněná ořízka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 8,5 x 12,5 cm, stran 382.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Novina, Praha 1936.
Slušný stav, několik stránek uvolněných z vazby, otřepené okraje.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Polyglot, Praha 2002. Původní brož. Rozměr 30x20 cm, 297 stran + příloha přehled gramatiky a slovník.
Dobrý stav (viz foto). Folie na obálce lehce zvlněná.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zákazníci sk




![Příruční slovník biblický [Starý Zákon, Nový Zákon] Příruční slovník biblický [Starý Zákon, Nový Zákon]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/711277-prirucni-slovnik-biblicky-17093907841-1024x1024.jpg)




