SLOVNÍKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 21 x 30 cm, stran 375. Vydání první.
Stav velmi dobrý.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Praha 1957
Stav zachovalý viz foto.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Montserrat Publishing, 2007.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2005, V. díl /L - Mal/. Vydalo Výtvarné centr..
Původní celoplátěná vazba s přebalem, perfektní stav!
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nakl. Leda, Praha 2003. Původní pevné vazby, rozměry: 17 x 24 cm, 2918 stran.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněné desky. Prvních 36 stran I. dílu je z boku přeloženo.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo nakladatelství Beta-Dobrovský a Ševčík, Praha-Plzeň 1997. Vydání první. Stran 342-703. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměr 12x18 cm.
Stav pěkný (viz obr.)
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Academia, Praha 1998. 1. vyd. Rozměry: 13 x 21 cm, 164 stran, pevná vazba s obálkou.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Hippocrene Books, New York, 2002.
Dobrý stav, hřbet vyšisovaný, nepatrně uvolněná vazba.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
originální polokožená vazba, 873 str. Praha, Ministerstvo pošt a telegrafů, 1928. Chybí titulní list..
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Praha 1997
Stav velmi dobrý viz foto.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Intellect, England, 1993.
Stav dobrý, nepatrně zašpiněná obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Státní nakladatelství politické literatury, Praha 1957.
Dobrý stav, přebal po okrajích odřený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha 1909, 1916
Stav zachovalý viz foto.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Geographic Terminological Dictionary Czech-English. Česká grafická unie, Praha 1947. Původní brož, 8..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Orbis, Praha 1941, ročník XVI. Sešit, stran 36, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Měkká vazba, rozměry: 13,5 x 20 cm, 977 stran.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé stránky.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Zákazníci sk


![Etymologický slovník jazyka českého a slovenského [jazykověda, slavistika, etymologie, původ slov, slovní zásoba] Etymologický slovník jazyka českého a slovenského [jazykověda, slavistika, etymologie, původ slov, slovní zásoba]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/694371-etymologicky-slovnik-jazy-16887299651-1024x1024.jpg)










![Českoněmecký slovník [3 svazky, vazba kůže] Českoněmecký slovník [3 svazky, vazba kůže]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/698977-ceskonemecky-slovnik-3-sv-16958206911-1024x1024.jpg)


