SLOVNÍKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Edizioni Scolastiche Bruno Mondadori 1980, pův. laminovaná kartonová vazba, 221 stran, 4° (14,5 x 24 cm)
vyšisované okraje desek a stránek, jinak čistá, celkově velmmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Braunschweig: George Westermann 1903, polokožená vazba, [VIII]+1390 stran, velké 4° (20 x 28 cm)
desky silněji odřené, vazba prasklá, stránky průběžně zahnědlé, občas otisky prstů, trhliny opravené proužky papíru, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Geddes & Grosset 2007, s. 703.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
London: Longmans, Green and Co. 1968, 5th impression. With a Foreword by C. L. Wrenn.
Přebal na okrajích mírně odřený a nahoře na hřbetu lehce natržený, uvnitř zcela v pořádku, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Academia, Praha 2018. Pevné vazby, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran celkem 1160.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Ostrava : Výtvarné centrum Chagall 1993-1994
V dobrém stavu. Desky jsou zašpiněné a odřené. Vazby jsou lehce povolené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Thessaloniki: Ekodseis Petros Georgiou 2001, pův. laminovaná brož, 475 stran, 8° (15 x 20,5 cm)
přední deska zvlněná, podpis majitele za titulním listem, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Praha, Libri 2002, s. 240.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. I.L.Kober, Praha 1906.
Stav slušný, hřbet poškozený (viz obr.), desky odřené, vazba uvolněná, stránky zažloutlé.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Oxford University Press, 2000, s. 1293.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Ernst Klett Sprachen, 2005.
Dobrý stav, desky lehce odřené
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Meissen: bei Friedrich Wilhelm Goedsche 1826, polokožená vazba se štítky na hřbetu, mramorované desky, zdobené předsádky, VIII+774 stran, 8° (11 x 18,5 cm), jazyk: německy
zevně poněkud odřená, strana 775/776 a list zadní předsádky vytržené, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
625Kč
Bez daně: 625Kč
Bez daně: 625Kč
Berlin: Hermann Barsdorf Verlag 1908, váz., [8]+518 s., 4° (21 x 26,5 cm)
Desky mírně opotřebované; velmi dobrý stav.
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Vydal Filip Tomáš - Akropolis, Praha 2019. Vydání první, stran 240. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Mildenau: Im Selbstverlag 1913
Desky zašpiněné, převážně na hranách odřené, hřbet dole naprasklý, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, dolní roh stránek 160-226 lehce ohnutý - nezasahuje do větného zrcadla, str. 241/242 pomačkaná a v
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Masarykův slovník naučný - komplet 7 svazků.
Lidová encyklopedie všeobecných vědomostí...
Nepříliš dobrý stav, vazby jsou zašlé, opotřebené, některé hřbetníky jsou poškozeny.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Zákazníci sk

![Dizionario di psico-socio-pedagogica [= Metodologia e didattica] [slovník, psychologie, sociologie, pedagogika] Dizionario di psico-socio-pedagogica [= Metodologia e didattica] [slovník, psychologie, sociologie, pedagogika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/733713-dizionario-di-psico-socio-17368529751-1024x1024.jpg)
![Wörterbuch der französischen und deutschen Sprache. Vollständig umgearbeitet von Heinrich Wüllenweber. Hundertachtundzwanzigste Auflage = Dictionnaire francais-allemand et allemand-francais … [francouzsko-německy a německofrancouzský slovník] Wörterbuch der französischen und deutschen Sprache. Vollständig umgearbeitet von Heinrich Wüllenweber. Hundertachtundzwanzigste Auflage = Dictionnaire francais-allemand et allemand-francais … [francouzsko-německy a německofrancouzský slovník]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/739209-worterbuch-der-franzosisc-17419553721-1024x1024.jpg)




![Ellinogermaniko lexiko oikonomon oron = Griechisch-deutsches Wirtschaftswörterbuch [řecko-německý slovník ekonomické terminologie] Ellinogermaniko lexiko oikonomon oron = Griechisch-deutsches Wirtschaftswörterbuch [řecko-německý slovník ekonomické terminologie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/551916-ellinogermaniko-lexiko-oi-15547351761-1024x1024.jpg)



![Allgemeines deutsches Sach-Wörterbuch ... [vazba kůže, apart, slovník] Allgemeines deutsches Sach-Wörterbuch ... [vazba kůže, apart, slovník]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/672023-allgemeines-deutsches-sac-16626332471-1024x1024.jpg)
