SLOVNÍKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, SPN 1969-1977.
V dobrém stavu. Obálky jsou zašpiněné a po okrajích lehce odřené. Druhý svazek nemá obálku.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha, Šolc a Šimáček 1925-1926, s. 847+764+816.
Velmi dobrý stav. Desky jsou po okrajích lehce odřené.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
London, Teach yourself books 1970, s. 296.
Velmi dobrý stav. Některé složky jsou uvolněné.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Leipzig: Verlag von Philipp Reclam jun. [cca 1850], pův. kartonová vazba s barevným štítkem na hřbetu, 936 stran, 8° (14,5 x 21 cm)
okraje desek odřené, hřbet natržený, stará razítka na titulu, některé stránky s hnědými skvrnami, některé se starou vodní skvrnou nahoře, celkově ještě dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Beirut: Librairie du Liban 1978. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, pův. obálkou a podpisem, 1242 stran, 4° (15 x 22 cm)
obálka lehce natržená a zašpiněná, ořízka trochu zašpiněná, jinak uvnitř bez známek opotřebení, ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství RO-TO-M, Bučovice 1997. První vydání, stran 480. Původní pevná vazba. Rozměry: 11 x 15 cm.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Thessaloniki: Ekodseis Petros Georgiou 2001, pův. laminovaná kartonová vazba, 495 stran, 8° (15 x 20,5 cm)
přední deska mírně ohmataná, jinak jako nová, výborný stav
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Vydalo SPN - pedagogické nakladatelství, Praha 2001. Dotisk prvního vydání, stran 248. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 2004. Vydání první, stran 248. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Lipsiae [Leipzig]: Sumtibus et typis Caroli Tauchnitii [Karl Tauchnitz] 1832, váz., [4]+372 s., 16° (9,5 x 13,5 cm)
Uspokojivý stav; pokryv desek opotřebovaný, rohy desek naražené a odřené, některé stránky silněji zažloutlé (až zahnědlé), spoje mezi knižním blokem a deskami prasklé (ale desky nejsou zcela odděleny)
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Vydalo nakladatelství Fraus, Plzeň 2008. Vydání první, stran 147. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Prag: Auf Kosten der Neureuntterischen Buchhandlung 1814, polokožená dobová vazba s titulem na hřbetu, [XVIII]+626 stran s frontispisem, 8° (13 x 20,5 cm)
desky silněji odřené, u hřbetu natržená, stránky poněkud zahnědlé a občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově ale velmi dobrý stav
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Vydalo nakladatelství Karolinum, Praha 2003. Druhé doplněné vydání, stran 160. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stuttgart: Deutsche Verlags-Anstalt 1911. Mit Anhang: Künstler-Lexikon der Miniaturmalerei mit den biographischen Daten von mehr als 6000 Miniaturisten.
Velmi dobrý stav. Desky lehce zašpiněné a na okrajích a hřbetu vybledlé, dolní ořízka knihy lehce zašpiněná, uvnitř je kniha zcela v pořádku - velmi pěkně zachovalá.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Neudamm: Verlag von J. Neumann 1941, pův. poloplátěná vazba, 112 stran s četnými ilustracemi na tabulích a přiloženou skládanou tabulkou, 4° (18,5 x 25,5 cm)
razítko majitele na titulním listu a jedné tabuli, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Geddes a Grosset, Skotland 2005. Stran 528. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk




![Vollständiges französisch-deutsches und deutsch-französisches Handwörterbuch. ... [slovník, francouzština, němčina] Vollständiges französisch-deutsches und deutsch-französisches Handwörterbuch. ... [slovník, francouzština, němčina]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/741891-vollstandiges-franzosisch-17447256851-1024x1024.jpg)
![A Learner´s Arabic - English Dictionary [slovník] A Learner´s Arabic - English Dictionary [slovník]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/744587-a-learner-s-arabic-englis-17483396631-1024x1024.jpg)





![Neues ausführliches und vollständiges deutsch-böhmisches synonymisch-phraseologisches Nationallexion oder Wörterbuch … [německo-český slovník, vazba kůže, apart] Neues ausführliches und vollständiges deutsch-böhmisches synonymisch-phraseologisches Nationallexion oder Wörterbuch … [německo-český slovník, vazba kůže, apart]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763460-neues-ausfuhrliches-und-v-17742770981-1024x1024.jpg)
![Jazyk, norma, spisovnost [vývoj stylové a komunikační normy v českém jazyce] Jazyk, norma, spisovnost [vývoj stylové a komunikační normy v českém jazyce]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/572007-jazyk-norma-spisovnost-15860324861-1024x1024.jpg)
![Mikrophotographischer Atlas der mitteleuropäischen Hölzer mit englischer Übersetzung [slovník, dřeviny, botanika] Mikrophotographischer Atlas der mitteleuropäischen Hölzer mit englischer Übersetzung [slovník, dřeviny, botanika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/687872-mikrophotographischer-atl-16817359381-1024x1024.jpg)
