SLOVNÍKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo Schneider - vydavatelství, Brno 1991. Původní pevná vazba, 233 stran, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Grada, Praha 2018. Pevná vazba, stran 199 - včetně vyobrazení, rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Výborný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
FIN, Olomouc 1992.
Dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
ARGO / PASEKA 1998
Stav velmi dobrý viz foto.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Radovan Goj, Ostrava 1997. Původní brož, měkká vazba. Stran 77.
Pěkný stav (viz foto).
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
V pořadí veršovém. Nakl. Jan Svátek, Praha 1927. Poloplátěná vazba, desky odřeny , hřbet natržen .Ro..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
ARGO / PASEKA 1997
Stav velmi dobrý viz foto.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 18 x 25 cm, stránkováno průběžně 820- 1404 + obr. příloha.
Stav velmi dobrý, rohy desek jsou lehce odřené. Hřbet je vyšisovaný a v horní části lehce natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo Informační centrum České komory autorizovaných inženýrů techniků, Praha 2000. Původní brož, rozměr 24x15 cm, 236 stran.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
ARGO / PASEKA 1997
Stav velmi dobrý viz foto.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Díl I. Rok 1935-1937. 1252 stran, vydala Česká akademie věd a umění. Plátěná-kožená vazba(viz foto)...
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Ottův slovník naučný nové doby. Dodatky k velikému Ottovu slovníku naučnému. Dílu prvého svazek prvý
ARGO / PASEKA 1998
Stav velmi dobrý viz foto.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Veb Deutscher Verlag für Musik, 1982.
Dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Ekopress Praha 2007. Vydání I. Původní vazba, 20x13 cm, 326 stran.
Výborný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
ARGO / PASEKA 1998
Stav velmi dobrý viz foto.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakladatelství Novinář, Praha 1977. Knihovnička novináře, sv. 16. První vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 432 stran.
Přebal mírně odřený, otřepený a ve hřbetě zažloutlý. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 449 až 464 z 620 (39 stránek)
Zákazníci sk














![Anglicko-český frazeologický slovník [Ustálené fráze, expresní výrazy a idiomy v angličtině] Anglicko-český frazeologický slovník [Ustálené fráze, expresní výrazy a idiomy v angličtině]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_424539_1-1024x1024.jpg)

