SLOVNÍKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Göttingen: Vandenhoeck & Ruprecht 1958; 1962, váz., 640+731+2 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Bývalý knihovní exemplář, přebal opotřebovaný, mírně natržený a pomačkaný, se stopami lepidla, na hřbetě nalepen štítek se signaturou; ořízka zaprášená; signatury a razítko knihovny na dvou stranách k
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Vydalo Karolinum, Praha 1991. Vydání první, stran 203. Původní brož, měkká vazba.
Obálka odřená a ve hřbetě natržená. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Leipzig: F. A. Brockhaus 1879, 1880. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, ražbou na přední a zadní desce a barevnou ořízkou, 954+1019 stran psaných frakturou s částečně barevnými obr.,
hřbet odřený, listy lehce zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Ottův slovník naučný, základní řada 27 svazků zabírá všechna hesla od A do Ž.
(Chybějí..
Dobrý stav, opotřebeno, kůže na hřbetech trochu zašlá, několik hřbetníků je natrženo. ///////// (Umístění: nad trasou ke vstupu, směrem do haly, dolní regál ze dvou, přední řada.)
7 999Kč
Bez daně: 7 999Kč
Bez daně: 7 999Kč
Lyon: Jean-Marie Bruyset Pere & Fils 1786, váz., [2]+XLIV+[4]+615, [2]+783 s., 12° (11 x 17 cm)
Dobrý stav; kůže na deskách opotřebovaná, odřená, ořízky ztmavlé, chybí tři předsádky ze čtyř, na stránkách občas menší šmouhy či drobná zatržení perem, u druhého svazku jsou na cca 150 str. stopy po
3 700Kč
Bez daně: 3 700Kč
Bez daně: 3 700Kč
Masarykův slovník naučný - komplet 7 svazků.
Lidová encyklopedie všeobecných vědomostí...
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
London - New York: J. M. Dent & Sons Ltd. 1946 (1937), celoplátěná vazba se slepou ražbou na přední desce a titulem na hřbetu, zdobené předsádky, xxii+584+15 stran s reklamou, 8° (11,5 x 17,5 cm),
hřbet vyšisovaný, zevně trochu ohmataná, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
SPN, Praha 1974. 1. vyd.
Dobrý stav, přebal po okrajích odřený (viz náhled). Titulní strana je ohnutá.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Stran 447. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. BEZ KLÍČE.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Masarykův slovník naučný - komplet 7 svazků.
Lidová encyklopedie všeobecných vědomostí...
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Vydání druhé. Měkká vazba, rozměry: 10,5 x 15 cm. Stran 448.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, SPN 1969-1977.
V dobrém stavu, obálky jsou lehce odřené, druhý svazek je bez obálky.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Nákladem Československého kompasu, Praha 1926. Polokožená vazba, stran 1098, rozměry: 18,5 x 27,5 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Vyřazený knihovní exemplář - na přídeští je náleka, uvnitř knihy razítka a čísla. Prvích pár starn je z boku lehce poamčkáno. Uvnitř je stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Madrid: Real Academia Espanola 1987.
Okraje desek zahnědlé, horní roh nepatrně ohnutý, jinak zcela v pořádku, stránky dosud nerozřezány, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Boston, MA - Glasgow: Heinle Cengage Learning - Collins 2009, pův. laminovaná brož., lxxvii+1888 stran, 16 x 23,5 cm, jazyk: anglicky
zevně mírně ohmatané, uvnitř nečtené, celkově výborný stav
810Kč
Bez daně: 810Kč
Bez daně: 810Kč
Paris: Parigramme 2006.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk

![Technical Dictionary for the Basic Industries. Volume I. English-German; Volume II: German-English = Technisches Fachwörterbuch der Grundstoff-Industrien. Teil I: Englisch-Deutsch; Teil II: Deutsch-Englisch [2 sv.] Technical Dictionary for the Basic Industries. Volume I. English-German; Volume II: German-English = Technisches Fachwörterbuch der Grundstoff-Industrien. Teil I: Englisch-Deutsch; Teil II: Deutsch-Englisch [2 sv.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/560367-technical-dictionary-for--15686224111-1024x1024.jpg)

![Brockhaus´ kleines Conversations-Lexikon. Encyklopädisches Handwörterbuch. Erster + Zweiter Band [výkladový slovník, 1. a 2. díl] Brockhaus´ kleines Conversations-Lexikon. Encyklopädisches Handwörterbuch. Erster + Zweiter Band [výkladový slovník, 1. a 2. díl]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/758312-brockhaus-kleines-convers-17675317501-1024x1024.jpg)

![A Smaller Classical Dictionary [= Everyman's Library; No. 495] A Smaller Classical Dictionary [= Everyman's Library; No. 495]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/579752-a-smaller-classical-dicti-15982686941-1024x1024.jpg)




![Boletin de la Real Academia Espanola; Ano LXXII. – Tomo LXVII. - Mayo-Agosto de 1987 – Cauderno CCXLI [španělské dějiny literatury, jazykověda, literární věda, lingvistika, dějiny divadla, španělské slovníky] Boletin de la Real Academia Espanola; Ano LXXII. – Tomo LXVII. - Mayo-Agosto de 1987 – Cauderno CCXLI [španělské dějiny literatury, jazykověda, literární věda, lingvistika, dějiny divadla, španělské slovníky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/716846-boletin-de-la-real-academ-17159502701-1024x1024.jpg)

![Métiers oubliés de Paris. Dictionnaire littéraire et anecdotique [zapomenuté profese, povolání a živnosti Paříže; kulturní dějiny, humor] Métiers oubliés de Paris. Dictionnaire littéraire et anecdotique [zapomenuté profese, povolání a živnosti Paříže; kulturní dějiny, humor]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/722632-metiers-oublies-de-paris--17229312371-1024x1024.jpg)