SLOVNÍKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Academia, nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1974. Původní brož, měkká vazba, s přebalem; 8°; 149 stran.
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Fr. Borový, Praha 1941. Původní brož, 8°, 254 stran.
Dobrý stav, obálka nepatrně zašpiněná
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1961. Vydání první, stran 585. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Cestujete do Portugalska či do Brazílie? V tom případě si do zavazadla nezapomeňte přibalit česko-po..
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Academia, Praha 2008. ISBN: 978-80-200-1572-3, EAN: 9788020015723.
Výborný stav, nové knihy, zatavené ve folii.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Německá výkladová slovníková encyklopedie, 5. vydání.
Nekompletní, chybí svazek č. 10.
Obsahuj..
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Vydalo Aventinum, Praha 1991. Vydání první, stran 506. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
E. W. A. Edition, Praha 1995. Původní vazba, 8°, 419 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Libri, Praha 1998. První vydání. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 509 stran.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo SPN, Praha 1962. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 15 x 11 cm; 302 stran, druhé vydání.
Přebal odřený, zašpiněný a po okrajích otřepený (viz foto). Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
[díl] 8: Q-Ř. 198 1. 626 s., 32 s. obr. příl.
Vydal Ústav vědeckotechnických informací MZLH ve stát..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
ARGO / PASEKA 1996
Stav velmi dobrý viz foto.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nakl. Fraus, Plzeň 1998. Vydání první, stran 75. Původní brož, měkká vazba. 19 x 24 cm. Fotografie v textu.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
RO-TO-M, Bučovice, nedatováno [1996?]. 2. vyd.
Dobrý stav, zkosený hřbet.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
ARGO / PASEKA 1998
Stav velmi dobrý viz foto.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Fr.A.Urbánek a synové, Praha 1922. Třetí vydání. S notovými příklady. Stran 266. Původní brož,..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk

![Průvodce našimi jmény [naše křestní jména] Průvodce našimi jmény [naše křestní jména]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/699146-pruvodce-nasimi-jmeny-nas-16962745791-1024x1024.jpg)


![Česko-portugalský slovník [portugalština, slovník portugalštiny - Portugalsko, Brazílie] Česko-portugalský slovník [portugalština, slovník portugalštiny - Portugalsko, Brazílie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_398485_1-1024x1024.jpg)
![Lexikon české literatury 4/I., II. (S-Ž)[slovník českých spisovatelů do r.1945, encyklopedie, osobnosti, soupis díla, bibliografie, básníci, próza, divadlo, literární kritika, historie, instituce, nakladatelství, starší česká literatura, národní obrození] Lexikon české literatury 4/I., II. (S-Ž)[slovník českých spisovatelů do r.1945, encyklopedie, osobnosti, soupis díla, bibliografie, básníci, próza, divadlo, literární kritika, historie, instituce, nakladatelství, starší česká literatura, národní obrození]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/360442-lexikon-ceske-literatury--15710646511-1024x1024.jpg)


![Kdo byl kdo - Naši cestovatelé a geografové [300 našich cestovatelů, zeměpisců, kartografů, autorů map, plánů a cestopisných svědectví, dále misionářů, orientalistů, botaniků či entomologů, dobrodruhů a cestovatelů] Kdo byl kdo - Naši cestovatelé a geografové [300 našich cestovatelů, zeměpisců, kartografů, autorů map, plánů a cestopisných svědectví, dále misionářů, orientalistů, botaniků či entomologů, dobrodruhů a cestovatelů]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/704302-kdo-byl-kdo-nasi-cestovat-17019558201-1024x1024.jpg)






