SLOVNÍKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 22 x 31 cm, stran 379.
Stav velmi dobrý.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Nakl. B.Kočí, Praha 1925.
Dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Academia, Praha 1978.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
První vydání. Brožovaná, 215 stran. Rozměry: 17 x 23,5 cm.
Velmi dobrý stav
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Nakl. Listopad, Praha 1990.
Uvnitř dobrý stav, zašpiněná obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Victoria Publishing, Praha 1992. 1. vyd.
Velmi dobrý stav; na přední předsádce vlepen exlibiris.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo SPN, Praha 1972. Druhé vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, 204 stran.
Stav dobrý. Přebal je odřený, ušpiněný a potrhaný se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze na několika stránkách je v horní části hnědá skvrnka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Fischer Bücherei, 1961.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce odřená a zašpiněná, stránky mírně zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Grada Publishing, Praha 1994. 1. vyd.
Dobrý stav, vepředu obsáhlé osobní věnování propiskou.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo NLN, Praha 1994. Původní pevná vazba, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 439 stran.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná. Vydání druhé, stran 52, rozměry: 20,5 x 29 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Inverze, Praha 1993.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin 1856
Stav zachovalý viz foto.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Původní pevná vazba, vydní v Scientia třetí, rozměry: 14,5 x 21 cm, 394 stran.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
E. W. A. Edition, Praha 1995. Původní vazba, 8°, 419 stran. Velmi dobrý stav (viz foto).
..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 597, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části lehce pomačkaná.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zákazníci sk












![Sachs - Villatte Enzyklopädisches Wörterbuch der Französischen und Deutschen Sprache [slovník, vazba kůže, 2 svazky] Sachs - Villatte Enzyklopädisches Wörterbuch der Französischen und Deutschen Sprache [slovník, vazba kůže, 2 svazky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/698976-sachs-villatte-enzyklopad-16958204171-1024x1024.jpg)


![Životopisný slovník Pražské univerzity. Filozofická a Teologická fakulta 1654 - 1773 [Univerzita Karlova - biografie, osobnosti období baroka] Životopisný slovník Pražské univerzity. Filozofická a Teologická fakulta 1654 - 1773 [Univerzita Karlova - biografie, osobnosti období baroka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/700585-zivotopisny-slovnik-prazs-16975530591-1024x1024.jpg)