SLOVNÍKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Polokožené převazba, celkem 872 stran. Rozměry: 17,5 x 26 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, uvnitř je stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Motorbuch Verlag Stuttgart, 1987. Původní pevná vazba, 23x15 cm. 298 stran.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Karolinum, Praha 2007. První vydání. Původní pevná vazba, rozměry: 21 x 29,5 cm, 510 stran.
Stav velmi dobrý. Razítka knihovny, na hřbetu je nálepka s číslem.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Polokožená vazba, rozměry: 13 x 18,5cm, stran 778.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou odřené, mírně zažloutlé stránky. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Academia, Praha 1998. Editor P.Landa.
Velmi dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Bombay 1980.
Velmi slušný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Hudební matice Umělecké besedy v Praze, 1946.
Velmi slušný stav, vazba uvolněná, přebal zašpiněný a natržený ve hřbetu.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Knižní klub, Praha 2007. Původní pevná vazba, 381 stran. Rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář, na hřbetu je nálepka, uvnitř knihy razítka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala: Nava, 2001
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pův. celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 16,5 x 24 cm, 360 stran. První vydání.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal: Bursík & Kohout, Praha 1887
&nbs..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Veb Otto Harrassowitz, Leipzig 1957.
Uvnitř dobrý stav, desky lehce odřené, na stránkách v dolním okraji hnědá skvrna, nezasahuje do textu.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal: ,,Československý kompas", tisk. a vyd. akc. spol., Praha 1935
Velmi slušný stav, zašlá, první tři stránky lepené
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Vyd. Academia, Praha 2009, formát B5, 220 stran, brožovaná.
Výborný stav, nová kniha.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal: Fragment, Praha 2008. Pevná vazba, stran 142, rozměry: 23 x 28 cm
Výborný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, Družstevní práce 1942, s. 505.
V dobrém stavu, bez obálky
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk











![Místopisný slovník Československé republiky [lexikon obcí ČSR místní jména, místopis topografie Slovensko a Podkarpatská Rus, Čechy, Morava] Místopisný slovník Československé republiky [lexikon obcí ČSR místní jména, místopis topografie Slovensko a Podkarpatská Rus, Čechy, Morava]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/628886-mistopisny-slovnik-ceskos-17425669661-1024x1024.jpg)


