SLOVNÍKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lidová praktická encyklopedie (Podpis autora!)
A. A. Hoch
Vydalo: nakl. Pokrok, Praha 1930
Velmi slušný stav. Zašlá.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Malý slovník českých slangů (slang, slangy, jazykověda)
Jaroslav Hubáček
Profil, Ostrava 1988.
Dobrý stav, odřený přebal (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
První anglický slovníček pro děti (Angličtina, anglický jazyk, slovník)
Tomáš Hroch
Vydal: Fragment, Praha 2008
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Příruční slovník jazyka českého, díl II. ( K-M )
Vydalo Státní nakladatelství Praha 1937-1938. Polokožená vazba, stran 1027. Rozměry: 19 x 25,5 cm.
Stav vemi dobrý, vyřazený knihovní exemplář - uvnitř kniha jsou razítka a čísla.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Anglicko-český a česko-anglický slovník
Josef Fronek
LEDA, Praha 1999.
Velmi dobrý stav, desky nepatrně zašpiněné (viz foto).
190Kč
Bez daně: 190Kč
Příruční slovník jazyka českého, díl II. ( K-M )
Vydalo Státní nakladatelství Praha 1937-1938. Polokožená vazba, stran 1027. Rozměry: 19 x 25,5 cm.
Stav vemi dobrý, desky, rohy desek i hřbet jsou odřené. Hřbet je po celé délce natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Latinsko český slovník
Sestavil kolektiv autorů...
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1991, stran 483, třetí vydání, rozměry: 15 x 21 cm. Původní pevná vazba.
Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Administrativní lexikon obcí Republiky...1955
Vydal Státní úřad statistický a min. vnitra, 1955.
Velmi slušný stav, desky odřené a zašpiněné, rohy naražené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Slovník jazyka staroslověnského, sešit 56.
Václav Konzal (red.)
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 24,5 x 30 cm, vydání první, stránkováno průběžně 201-264.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Písmo nelže (grafologie)
Rafael Schermann
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 23 cm, stran 150
Stav velmi dobrý, lehce odřená a v horní části natržená obálka
199Kč
Bez daně: 199Kč
Anglická přísloví / English Proverbs
Eva Lacinová
FRAGMENT, Havlíčkův Brod 1996. Brožovaná, 167 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Astronomický a astronautický slovník
Josip Kleczek, Zdeněk Švestka
Vydal Orbis, Praha 1963. Původní celoplátěná vazba s obálkou (viz obr.). 508 stran, první vydání. St..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Slovník českých a slovenských výtvarných umělců VIII. (Man-Miž)
Petr Pavliňák (red.)
Celoplátěná vazba s obálkou. 340 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 21,5 x 30,5 cm.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Tsjechisch (holandština)
Rebo Production, 1993.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021