FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha: Odeon 1984, 1. vydání
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Původní pevné vazby, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, 264 a 270stran.
Velmi dobrý stav. V zadní části I. dílu jsou desky lehce naražené, desky II. dílu jsou mírně ušpiněné.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Měkká vazba, rozměry: 23,5 x 30,5 cm. Stran 191 - včetně reprodukcí.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
v obrazech Josefa Sudka. První vydání. Vyšlo jako 2. svazek edice Zlatá studně. Praha: Sfinx - Bohum..
1 260Kč
Bez daně: 1 260Kč
Bez daně: 1 260Kč
originální fotografie
stav: výborný
rozměry fotografie: 12,7 x 19 cm
..
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Sešit, rozměry: 17 x 24 cm, stran 16 - množství fotografií
Stav velmi dobrý
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha 1974. Čtvrtletník pro fotografickou tvorbu. Revue výtvarné fotografie. Stran 84. Stav pěkný( v..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15 x 21 cm, stran textu 12 + 21 pohlednic.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Jiří Kolář, 2016. Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, druhé vyd., stran 96 - včetně vyobrazení.
Stav výborný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Svaz československých klubů fotografů amatérů, Praha.
Velmi dobrý stav.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Vydalo Nakl. dopravy a spojů Praha 1983. Stran 303, velké množství vyobrazení. Původní brož, měkká vazba s přebalem. Rozměr 28x20 cm.
Přebal po okrajích nepatrně otřepený. Stav jinak pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
SNKLHU, Praha 1959.
Dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Měkká vazba. Stran 134 - množství vyobrazení, rozměry: 18,5 x 26 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, stran 1000 - množství vyobrazení, rozměry: 14 x19 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je v dolním rohu lehce pomačkaná, na vazbě jsou malé žluté skvrnky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Foibos - Národní památkový ústav - Muzeum města Brno, 2006. Původní vazba s přebalem, první vydání, rozměr: 17 x 24 cm, 177 stran, množství obr. materiálu.
Velmi pěkný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Praha: Kant 20151. vydání, pevná vazba s přebalem, 300 stran s 230 fotografiemi, s rozsáhlými vysvětlujícími poznámkami, 29 x 30 cm; úvodní text Jefim Fištejn
Kniha nová, zatavení.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Zákazníci sk



![Pražský hrad [foto Josef Sudek Praha] Výtvarné dílo staletí v obrazech Josefa Sudka Pražský hrad [foto Josef Sudek Praha] Výtvarné dílo staletí v obrazech Josefa Sudka](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_436686_1-1024x1024.jpg)

![Revue Fotografie 74. Ročník XVIII. Číslo 3. (časopis, mj. Fotografie v moderní společnosti, Fotografický zápisník Karla Čapka [Karel Čapek], Snímky M. Jodase; fotografie H. Cartier Bresson, Funke, Lammer, Lord Snowdon) Revue Fotografie 74. Ročník XVIII. Číslo 3. (časopis, mj. Fotografie v moderní společnosti, Fotografický zápisník Karla Čapka [Karel Čapek], Snímky M. Jodase; fotografie H. Cartier Bresson, Funke, Lammer, Lord Snowdon)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_214585_1-1024x1024.jpg)






