FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Paris: Léo Scheer 2000
ISBN 10: 2914172095 / ISBN 13: 9782914172097
pův. šedivá celoplátěná vazba..
2 970Kč
Bez daně: 2 970Kč
Bez daně: 2 970Kč
Praha, Svojtka a Vašut 1997, s. 264.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně nažloutlá.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Jak zkonvertovat a uložit staré filmy a fotografie, filmy a videokazety na DVD, zvukové pásky a gram..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 20,5 x 20,5 cm; 83 stran s množstvím reprodukcí.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, druhé doplněné vyd.,, stran 128 (4 strany textu), rozměry: 23,5 x 28 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Svaz československých klubů fotografů amatérů, Praha.
Dobrý stav, nepatrně ušpiněné desky.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Pevná vazba. Rozměry: 24 x 30 cm, stran 394 - množství vyobrazení.
Stav pěkný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
SNKLU, Praha 1963.
Dobrý stav, obálka mírně odřená.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
SNKLHU, Praha 1962.
Dobrý stav, obálka nepatrně odřená, celá brožura ohnutá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Svaz československých klubů fotografů amatérů 1938.
Desky trochu zašpiněné a zaprášené, vazba mezi fotografiemi č. 32-33 naprasklá, skvrna na ořízce a stranách s fotografiemi 46/47 a 57, jinak uvnitř pěkná, celkově dobrý stav. / Deckel leicht befleckt
770Kč
Bez daně: 770Kč
Bez daně: 770Kč
BBC 2004
Velmi dobrý stav. Obal v jednom místě mírně proražen (v přední části u vazby).
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožovaná, 16 stran textu + 63 fotografií, rozměry:16 x 18 cm.
Velmi dobrý stav, obálka mírně odřená, knižní blok se v přední části uvolňuje z obálky. Podpis pův. majitele
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
= The World through the Camera of Milan Rastislav Štefánik
[Praha:] Art Benický 2005
ISBN 10: 8090..
540Kč
Bez daně: 540Kč
Bez daně: 540Kč
Bratislava, Šport 1986, s. 115.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakladatelství Orbis, Praha 1960. Čtvrtletník . Odborná revue umělecké fotografie. Stran 83. Hřbet l..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Kestner Gesellschaft Hannover, 1979.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálka nepatrně odřená a zašpiněná.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Zákazníci sk




 Edvard Munch [norský malíř, malby, obrazy, expresionismus](edice Malá galerie, sv. 34)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/602978-edvard-munch-mala-galerie-16262719151-1024x1024.jpg)


![Josef Ehm [Umělecká fotografie, sv. 8; český fotograf, monografie; fotografické dílo] Josef Ehm [Umělecká fotografie, sv. 8; český fotograf, monografie; fotografické dílo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/752038-josef-ehm-umelecka-fotogr-17585237901-1024x1024.jpg)

![Chodníkmi Slovenského raja (edice: Obrázkový turistický sprievodca) [Slovenský ráj, fotografie Dionýz Dugas, příroda] Chodníkmi Slovenského raja (edice: Obrázkový turistický sprievodca) [Slovenský ráj, fotografie Dionýz Dugas, příroda]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2018-04-26-09-10-43-01-1024x1024.jpg)

