FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Družstevní práce, Praha 1931-32. 11 časopisů (12 čísel) svázaných bez obálek. Dobová celoplátěná vazba, formát 8°, 25 cm, 380 stran.
Stav velmi dobrý, mírně zašlé, vazba je na hřbetě prodřená.
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Praha: Kant 2004, 1. vydání
Kniha je nová, zatavená v ochranné folii.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Nové Město nad Metují, agentura FOX, s. 189.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Katalog k výstavě. České muzeum výtvarných umění v Praze, Křížová chodba Karolina, únor - březen 199..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Jota, Brno 2019. Pevná vazba s obálkou, 432 stran, rozměry: 19,5 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, na obálce je stopa po nálepce, recenzní výtisk - na první straně a přídeští jsou poznámky psané tužkou.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Slovart, Praha 1995.
Stav velmi dobrý.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Pevná vazba, rozměry: 21 x 20,5 cm, stran 74 - tvořeno převážně fotografiemi
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydává Národní památkový ústav v Praze.
Stav uvnitř velmi dobrý, na obálce stopa po přehnutí, nepatrně zašpiněná zadní obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Dresden: Ernst Beutelspacher & Co. 1905. Původní pevná vazba se zlacením, v přebalu, podélná 2°(35 x 27 cm).
Přebal zohýbaný, natržený a zaprášený, rohy a okraje desek trochu odřené, titulní strana nepatrně zašpiněná, fotografie uvnitř velmi pěkně dochované, celkově vzhledem ke stáří v dobrém stavu.
560Kč
Bez daně: 560Kč
Bez daně: 560Kč
Vydalo: Vydavatelství ČSTK-pressfoto, Praha 1992
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sto roků stověžatého města. Výpravná publikace prostřednictvím množství fotografií, reprodukcí vývar..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Aero, 2007. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 21,5 x 28 cm, stran 220.
Výborný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydává Památkový ústav Střed. Čech v Praze, 2002. Původní brožovaná. 154 stran. Rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prague: KANT 2016, 1. vydání. Pevná vazba, 240 stran, 21 x 23 cm, texty souběžně česky a anglicky / Hardcover, 240 pp with photos by Vojtěch Vlk, 21 x 23 cm, texts simultanouesly in Czech and English.
Kniha je nová, zatavená v ochranném obalu.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Vydalo: Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha 1987
Velmi slušný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vyd. Kant, Praha 2004. Dárková krabička je součástí objednávky.
Perfektní stav. Nová kniha, dosud zatavená ve folii.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Zákazníci sk












![Smutná krajina [Josef Sudek ,obrazová publikace ,Mostecko,] + na míru vyrobená kartonová krabička , dárkové balení Smutná krajina [Josef Sudek ,obrazová publikace ,Mostecko,] + na míru vyrobená kartonová krabička , dárkové balení](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_328849_1-1024x1024.jpg)