FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Fotografie vidí povrch
Sutnar - Funke
Fotoreprint jedinečné fotografické publikace nakladatelství Družstevní práce z roku 1935 přináší vše..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Leoš Nebor - fotografie
Neborova, Anna - Šoltys, Otakar - Prokop, Jaroslav - Scheufl
Praha, Ivo Železný 1996, 1. vydání, ISBN 10: 8023728423.
Výborný stav / perfect condition.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Holzschnitte. Die Kunst liegt in der Natur. Wer sie herausreissen, kann der hat sie.
Gertsch, Franz
Baden: Lars Müller 1994, ISBN 10: 3906628043
Horní roh desek lehce ohnutý, jinak zcela bez poškození, uvnitř pěkná, celkově velmi dobrý stav.
550Kč
Bez daně: 550Kč
Praha ve fotografii Zdeňka Voženílka (fotografie, katalog, podpis Zdeněk Voženílek)
Karel Dvořák
Vydala: Malá galerie, Praha 1981
Velmi slušný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Galerie c. k. fotografů [dějiny fotografie v českých zemích z doby Rakouska-Uherska; čeští fotografové]
Pavel Scheufer
Grada, Praha 2001. Pevná vazba, stran 248 - množství fotografií, rozměry: 18 x 23 cm.
Pěkný stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Pražské zahrady [Praha, zahradní architektura historických částí Prahy; mj. Vrtbovská zahrada, Valdštejnská zahrada, Letohrádek Hvězda, Stromovka, Bertramka, Kampa, Karlovo náměstí]
Olga Bašeová, L. Neubert
Panorama, Praha 1991. Edice Pragensia. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 247 stran s množstv..
 
79Kč
Bez daně: 79Kč
Dušan Šimánek ( Fototorst č. 22)
A. Fárová
ISBN: 80-7215-274-2, rok vydání: 2006, počet stran: 144, vazba: brožované, formát: 160 x 180 mm, čís..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
FOTOGRAFIE 3/1961. Odborná revue umělecké fotografie (ročník 1961)
Václav Jírů (red.)
Měkká vazba, rozměry: 24,5 x 30,5 cm, stran 84 - množství fotografií.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka i hřbet.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Průzkumy památek II/2001/VIII
Časopis Průzkumy památek
Vydává Státní památkový ústav stř. Čech v Praze.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Josef Sudek - kalendář DP - družstevní práce 1933 (27 fotoreprodukcí) (HOL)
Josef Sudek
Vydala Družstevní práce, Praha, 1933, rozměry 21x14cm
Velmi dobrý stav.
19 000Kč
Bez daně: 19 000Kč
Povodeň - Jižní Čechy, srpen 2002
Antonín Pelíšek
Pevná vazba, stran 71 - množství fotografií, rozměry: 20,5 x 21,5 cm
Stav pěkný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Československá fotografie II 1932 (časopis, mj. Fr. Drtikol, Jaromír Funke, Karel Hájek, Václav Jírů, P. Koblic, Josef Sudek, Eugen Wiškovský)
Škarda, Augustin
Československa fotografie II 1932, Praha, Fotografický obzor, OLWd., 64 S., 4° mit zahlreichen sw. B..
 
2 340Kč
Bez daně: 2 340Kč
Hlubiny paměti (fotografie, synagoga, 1968)
Pavel Dias
Město Plzeň, 2002.
Dobrý stav, obálka mírně natržená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Fotografie - Časopis pro odbornou práci ve fotografii - ročník III. (1947) - komplet
Vydav. Práce, Praha.
Uvnitř dobrý stav, nepatrně zašpiněné a odřené desky.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Cestovní kniha. Alpy  [průvodce po Alpách ] HOL
Vydalo GeoCenter Praha, 1996. Původní pevná vazba, 29x21 cm, 430 stran, bohatý obrazový materiál.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021