FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Průzkumy památek I/2002/IX
Časopis Průzkumy památek
Vydává Státní památkový ústav stř. Čech v Praze.
Stav uvnitř velmi dobrý, nepatrně zašpiněná zadní obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Historické radnice Čech, Moravy a Slezska, 1. díl
Kibic, Fišera
Vydalo nakladatelství Libri, Praha 2009. První vydání, stran 382, rozměry: 27 x 21 cm. Pevná vazba.
Výborný stav, nová kniha.
630Kč
Bez daně: 630Kč
Československá fotografie v exilu (1939-1989)
Anna Fárová
Československá fotografie v exilu (1939-1989) : [výstavní síň Mánes 25. února - 29. března 1992 / ko..
Dobrý stav, hrany odřené a mírně ušpiněné.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Karlovy Vary Mezinárodní filmový festival, 2013
M.Grofová (ed.)
Karlovy Vary, 2013.
Výborný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Toulky nad Havlíčkobrodskem (Havlíčkův Brod, letecké snímky, kraj Vysočina)
Zdeněk Vošický
Aero, 2007. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 21,5 x 28 cm, stran 220.
Výborný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Průzkumy památek, roč. IX. II/2002
Časopis Průzkumy památek
Vydává Památkový ústav Střed. Čech v Praze, 2002. Původní brožovaná. 184 stran. Rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Erich Slomon. Portrait of an Age [portrét jednoho věku]
Han de Vries; Peter Hunter-Salomon (ed.)
Collier 1975
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Igor Malijevský: Znameni Lvova / Znaky Lvova / The Signs of Lvov
Malijevský, Igor
Prague: KANT 2016, 1. vydání. Pevná vazba, 96 stran, 21 x 23 cm; texty souběžně česky, ukrajinsky a anglicky. * Hardcover, 96 pp with black-and-white photos by Igor Malijevský, 21 x 23 cm; texts simul
Kniha je nová, zatavená v ochranné folii
360Kč
Bez daně: 360Kč
Miele 110 let Miele – kvalita po všech stránkách (firemní historie, spotřebiče, reklama, mj. pračky, myčky na nádobí, vysavače)
kolektiv autorů
Miele 110 let Miele – kvalita po všech stránkách, Gütersloh, Miele, [2009], OKart., 319 S., lex.-4° ..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Eva Davidová (Fototorst č.17)
A. Fárová
Torst, rok vydání: 2004, počet stran: 112, vazba: brožované, formát: 160 x 180 mm, číslo publikace: 334, grafická úprava: Pavel Lev, Studio Najbrt.
Nová kniha.
260Kč
Bez daně: 260Kč
FOTOGRAFIE 4/1960. Odborná revue umělecké fotografie (ročník 1960)
Václav Jírů (red.)
Brožovaná, rozměry: 24,5 x 30,5 cm, stran 84 - množství fotografií.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka i hřbet, hřbet je v dolní části mírně natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Konec chleba, počátek kamení ... fotografie Dagmar Hochové
Hochová, Dagmar (podpis!)
Vydala Dagmar Hochová ve spolupráci s nakladatelstvím TORST, Praha 2001. ISBN 10: 8072151657.
Podpis autorky na titulní listu! Pěkný stav, pouze vazba mezi stranami 120/121 trochu naprasklá.
3 100Kč
Bez daně: 3 100Kč
Okno mého ateliéru (Josef Sudek)  česká verze
Josef Sudek
Praha, Torst 2007, 1. vydání; jazyk čeština, Pevná vazba s přebalem, 88 stran, 22 × 30 cm.
Kniha je nová, zatavená v ochranné folii.
999Kč
Bez daně: 999Kč
 
Valentinská © 2021