FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jizerské hory, oblast ticha a klidu
Jan Šmíd
Listy jsou volně vložené do obálky. 33 listů - fotografie, rozměry: 22 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pražské kostely [hlubotiskové fotografie; architektura barokní a gotická, Praha Malá Strana Staré Město Nové Město Hradčany Pražský hrad]
Oldřich Stefan, fotografie Miroslav Chalupníček
Fotografie M. Chalupníček. Vydal Žikeš, Praha 1936. Formát 4°, 218 stran textu + bohatá obrazová pří..
 
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Smutná krajina [Josef Sudek - Sad landscape - fotografická kniha krajiny Mostecka - Most] s dárkovou krabičkou
Josef Sudek Sad landscape / Most
Smutná krajina Výpravná publikace panoramatických fotografií Josefa Sudka ze severozápadních Čech (p..
Nová.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Brassai [Umělecká fotografie, sv. 14; francouzský a maďarský fotograf Halász Gyula, monografie, fotografické dílo; avantgarda]
Ludvík Souček
Brožovaná, 29 stran textu + 61 fotografií, rozměry: 16 x 18 cm.
Dobrý stav, obálka i hřbet jsou nepatrně odřené, obálka je z boku natržená. Knižní blok je uvolněný z obálky, jinak je zvnitř stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Adolf Schneeberger. Umělecká fotografie, svazek 39
Antonín Dufek
Odeon, Praha 1983. Edice Umělecká fotografie.
Velmi dobrý stav, obálka nepatrně zašpiněná. Neautorské věnování.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Vilém Heckel. Profily z prací mistrů československé fotografie (18 fotografií, fotograf, horolezectví)
Vilém Heckel
Vydala Panorama, Praha 1981. Sešit 25 stran + 18 volně ložených fotografií, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je mírně ušpiněná, v horní části a z boku natržená.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Hubblův dalekohled. Všechno o astronomii na základě fotografií unikátního přístroje (astronomie, vesmír, sluneční soustava, hvězdy)
Stuart Clark
Cesty, Praha 1997 , Ottovo nakl., 1. vydání. Původní pevná vazba, 128 stran, křídový papír, bohatý o..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Brno - staré pohlednice V. Zelný trh, Dominikánské náměstí, Špilberk. Alte Postkarten / Old Postcards
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 18 x 27,5 cm, stran 112 - množství fotografií, křídový papír. Vydání první
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
T.G. Masaryk. K jeho názorům na umění, hlavně slovesné (názory, literární věda, Tomáš G. Masaryk; ilustrace Karel Svolinský, fotografie Josef Sudek)
Albert Pražák
Třetí vydání. S třemi kresbami Karla Svolinského a pěti reprodukcemi fotografií J. Sudka. Vydala Dru..
Přebal lehce natržený (viz foto), dobrý stav!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Henry Moore (sochy, moderní sochařství)
Dušan Šindelář
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1961. Vydání první, stran 35 + obrazová příloha. Původní brož, měkká vazba.
Desky odřeny, hřbet mírně natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hrady, zámky, paláce: 1001 fotografií
Françoise Bayle
Rebo Productions 2010. Stran 463 - včetně obr., rozměry: 15,5 x 15,5 cm. Vydání první.
Pěkný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
D.J.Růžička. Umělecká fotografie, svazek 3
Jiří Jeníček
SNKLHU, Praha 1959.
Dobrý stav, obálka nepatrně odřená.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Obrazová správa o stave krajiny (edice: Slovensko v pohybe) (dokumentární fotografie, kulturní život)
Jozef Ondzik
Slovensko 002. Inštitút pre verejné otázky, Bratislava 2002. Úvodní text slovensky. Původní pevná va..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zvíkov (Vlastivědný sborník)
Josef Bělohlav
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 22,5 cm, 20 stran, se čtyřbarevnou mapou a 27 obrazy.
Stav velmi dobrý, obálka je nepatrně ušpiněná a v horní části u hřbetu s lehkou ztrátou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Brno - staré pohlednice IX. Petrov, Zábrdovice, Juliánov, Kamenný Mlýn, Ostrovačice, Ošechov u Brna. Alte Postkarten / Old Postcards
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 18 x 27,5 cm, stran 96 - množství fotografií, křídový papír. Vydání první
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021