FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Odeon, Praha 1990. Edice Fotografie.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1960. Edice Umělecká fotografie. Původní brož, měkká vazba, 37 stran textu, 16 obrazů a 64 fotografií v příloze, 16 x 18 cm.
Stav dobrý. Obálka mírně odřená. Knižní blok odlepený od hřbetu.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Volně vloženo do obálky, 8 str. textu a 12 fotografií, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
València: Campgrafic 2006.
Lettering and Photography in the Czech Avant-garde - in Spanish. Publi..
Nová kniha.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Slovart, Praha 2002.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
CBS (Creative Business Studio) 2019. Pevná vazba, stran 143, rozměry: 26 x 17,5 cm
Stav výborný
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Nakladatelství Orbis Praha 1976. Odborná revue výtvarné fotografie. Stran 84. Stav pěkný( viz obr.)...
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pevná vazba, stran 131 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24,5 cm.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Folklórní studio Buchlovice, 2015.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřené desky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha 1942
Stav zachovalý viz foto. Plátěná vazba mírně ušpiněna.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Odeon, Praha 1987. Současné české umění.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálka lehce odřená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. V Ráji, Praha 1997., vydání 1., 184 stran, bohatý obrazový materiál, formát 26x20 cm, celoplátěná vazba s přebalem.
Pěkný stav, samolepka původního majitele.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
SNKLHU, Praha 1963.
Dobrý stav, obálka odřená.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Knihovna Jana Drdy, Příbram 2003, 1. vydání, ISBN 10: 8086240711. Předmluvu napsal Jiří Stivín, úvodní text Josef Moucha.
Přebal trochu zašpiněný a na horním okraji otlačený, desky na okrajích nepatrně odřené, uvnitř pěkná, celkově velmi dobrý stav. / Dust jacket slightly soiled and upper margin slightly bruised, margins
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Nakl. Barrister & Principal, Praha 2004. Vydání II. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 236 stran, bohatý obrazový materiál. Rozměr 35x27 cm.
Stav perfektní.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
1. vydání, Praha 2009,
Nová, nečtená, ještě zatavená v průhledné ochranné folii.
1 199Kč
Bez daně: 1 199Kč
Bez daně: 1 199Kč
Zákazníci sk

![Nadar [Umělecká fotografie, sv. 6; francouzský fotograf a vzduchoplavec; portrétní fotografie 19 stol.; Tournachon] Nadar [Umělecká fotografie, sv. 6; francouzský fotograf a vzduchoplavec; portrétní fotografie 19 stol.; Tournachon]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/620829-nadar-umelecka-fotografie-16447850091-1024x1024.jpg)
![Petrkov Bohuslava Reynka. Cyklus fotomontáží [Bohuslav Reynek] Petrkov Bohuslava Reynka. Cyklus fotomontáží [Bohuslav Reynek]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/705248-petrkov-bohuslava-reynka--17026464421-1024x1024.jpg)





![Eugene Atget [Umělecká fotografie, sv. 17; francouzský fotograf, Paříž, pouliční scény] Eugene Atget [Umělecká fotografie, sv. 17; francouzský fotograf, Paříž, pouliční scény]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/747920-eugene-atget-umelecka-fot-17527810881-1024x1024.jpg)
