FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Renzo Vespignani (malířství, neorealismus, Itálie)
Edizioni D´arte fratelli Pozzo-Torino. Italsky. Původní celoplátěná vazba s přebalem (viz foto), v o..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Strakonice
Robert Malota (red.)
Pevná vazba, rozměry: 22,5 x 30,5 cm, stran 255 - včetně vyobrazené.
Pěkný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
České Budějovice
Jiří Kuthan, Věra Kuthanová
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 21,5 x 24 cm, stran 161 - množství fotografií.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je v horní části lehce odřená.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Pražské kostely - Soubor fotografií Jaromír Funke [hlubotisk; architektura barokní a gotická, Praha Malá Strana Staré Město N       HOL                             ové Město Hradčany Pražský hrad]
Jaromír Funke - Vojtěch Volavka
Miroslav Stejskal, Praha 1946.
Uvnitř dobrý stav, desky mírně odřené, rohy desek mírně naražené.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Josef Ehm [Umělecká fotografie, sv. 8; český fotograf, monografie; fotografické dílo]
Jiří Mašín
SNKLHU, Praha 1961.
Uvnitř dobrý stav, mírně uvolněná vazba, obálka odřená.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Co je fotografie - dějiny - Katalog k výstavě ke 150 výročí vynálezu fotografie [fotografové, osobnosti české a světové fotografie - Sudek, Tmej, Hák, Funke, Drtikol, Saudek a další]
1989
Vydala Čs. redakce VIDEOPRESS ve spolupráci s reklamní a nakladatelskou agenturou, Praha 1989. Původní brož, 391 stran, z nichž většina je tvořena obrazovým materiálem, 4°. Průvodní texty v češtině a
Hřbet desek dole nepatrně natržený. Stav jinak pěkný (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Institut tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě : Diplomové a klauzurní práce 1998-2003. / Institute of Creative Photography Silesian University in Opava : Diploma and Final Portfolios 1998-2003
Birgus, Vladimír (ed.)
Opava - Praha, Slezska univerzita - KANT (Karel Kerlicky), 2003. ISBN 10: 8072482106.
Velmi dobrý stav. / Very good condition.
270Kč
Bez daně: 270Kč
Nanga Parbat 8125 m. Pravá osemtisícovka (horolezectví)
Ivan Urbanovič
Složky jsou volně vložené do obálky, 30 listů - fotografie, rozměry: 19 x 21 cm.
velmi dobrý stav,.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Západní fronta ode Dne D až do zániku třetí říše [Druhá světová válka - nacistické Německo]
Julian Thompson
Computer Press, Brno 2005. Stran 63. Rozměr 30x26 cm. Původní pevná vazba, uložena v kartonovém pouzdru.
stav výborný
599Kč
Bez daně: 599Kč
Česká fotografická avantgarda 1918-1948 [moderní česká fotografie a fotomontáž - Funke, Drtkol, Sudek, Rossler, Wiškovský, Hák]
Birgus, Vladimír
Praha, KANT 1999. ISBN 10: 8086217116. Původní celoplátěná vazba s bílou ražbou, v původním přebalu, 23,5 x 28 cm (4°), česky. Texty napsali Vladimír Birgus, Pierre Bonhomme, Antonín Dufek, Iva Janáko
Horní rohy přebalu i desek jsou naražené a otlačené, uvnitř je kniha bez poškození, celkově velmi pěkný stav.
2 300Kč
Bez daně: 2 300Kč
Miroslav Hucek. Umělecká fotografie, svazek 42
Vladimír Remeš
Odeon, Praha 1987. Edice Umělecká fotografie.
Velmi dobrý stav.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Za tajomstvami fotografie [fotografování, černobílá fotografie]
Ján Šmok
Vydala Osveta, Martin 1975, edícia Fotografickej a filmovej literatúry. Původní celoplátěná vazba se stříbřením a přebalem, netradiční formát, menší 4°, 257 stran s množstvím vyobrazení v textu. Slove
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Svět gotické katedrály [katedrála, středověká architektura, kostel, gotika, dóm]
Ernst Ullmann
Vydalo nakladatelství Vyšehrad roku 1987. První vydání. 176 stran, rozměry: 18 x 24 cm. Původní celoplátěná vazba se zlacením a obálkou.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Olomouc (edice Památky - Městská památková rezervace UNESCO) (architektura, historie, sochařství, fotografie, mj. radnice, kostel sv. Mořice, dóm sv. Václava, Přemyslovský palác)
Ivo Hlobil, P.Michna, Milan Togner
Odeon, Praha 1984, fotografoval P.Paul. Pevná vazba, 422 stran + 230 čb.fotografií, přiložená mapa. ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kynžvart (leporelo)
Zdeněk Princ (red.)
Rozměry: 7,5 x 10,5 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021