FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydává Národní památkový ústav, Praha. Brožovaná, 208 stran. Rozměry: 21 x 29 cm.
Stav výborný, kniha je nová.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Muzeum umění Olomouc, 2002. 2. vyd.
Výborný stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
20. léta 20. století
rozměry: 25,5x41 cm
Stav: dobrý, pevná tlačená vazba
..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
barevná fotografická kniha, aranžované fotografie významných osobností amerického umění a kultury. P..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Soubor 12 pohlednic doprovázený čtyřstránkovým textem, v originální obálce, rozměry: 10,5 x 15 cm.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožované. 38 stran + obr. příloha a 49 + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Odeon, Praha 1975.
Uvnitř dobrý stav, přebal natržený a lehce zašpiněný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 24 x 27.5 cm. 38 stran textu a 48 barvených reprodukcí, vyd. první.
Velmi dobrý stav, přebal mírně odřený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Muzeum umění Olomouc 2002, 1. vydání, ISBN 10: 8085227509.
Výborný stav. / Perfect condition.
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
CBS (Creative Business Studio) 2019. Pevná vazba, stran 143, vyd. první, rozměry: 26 x 17,5 cm
Stav pěkný, nesouvisející věnování
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, KANT 2008, 1. vydání
Kniha je nová / Book is new.
899Kč
Bez daně: 899Kč
Bez daně: 899Kč
Praha, Albatros 1980, s. 164.
Velmi dobrý stav
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Sešit, 24 stran, rozměry: 18,5 x 15 cm.
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celopl. vazba s původní obálkou. Praha, Odeon, 1989, 459 S., A4. Velmi dobrý stav.
..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Soubor 12 pohlednic doprovázený třístránkovým textem, v originální obálce, rozměry: 10,5 x 15 cm.
Pěkný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
ISBN: 978-80-7215-358-9. Rok vydání: 2009. Počet stran: 134. Cena: 333 Kč. Vazba: brožované. Formát:..
Nová kniha
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Zákazníci sk










![Fotografické album Čech 1839-1914 [dějiny české fotografie, počátky, fotografové, proměna měst a krajiny, ateliéry apod.] - [HOL] Fotografické album Čech 1839-1914 [dějiny české fotografie, počátky, fotografové, proměna měst a krajiny, ateliéry apod.] - [HOL]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_371995_1-1024x1024.jpg)

