FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Čs. spisovatel, Praha, 1981.Slunovrat - edice české klasické prózy a poezie. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 92 stran textu a 32 stranobrazových příloh.
Pěkný stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
SNKLHU, Praha 1960.
Uvnitř dobrý stav, knižní blok uvolněný z vazby, obálka mírně odřená.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Fotografický obzor, Praha.
Dobrý stav, desky zašpiněné
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, cca 27 listů - fotografie, rozměry: 19 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Státní nakladatelství krásné literatury a umění 1965.Původní brožovaná vazba, 29 stran textu a 61 fotografií, rozměry 15 x 17,5 cm;.
Dobrý stav, obálka odřená, knižní blok odlepen od hřbetu.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 22 x 23 cm. Stran 136 - tvořeno převážně vyobrazeními.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Původní polokožená vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 24 x 30 cm. 218 stran textu + bohatá obrazová příloha (127 fotografií).
Stav velmi dobrý, lehce odřený hřbet. Podpis pův. majitele
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Nakladatelství Orbis Praha 1981. Odborná revue výtvarné fotografie. Stran 84. Stav pěkný( viz obr.)...
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakladatel: KANT, Moravská galerie
Velmi dobrý stav, nepatrně odřená obálka.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Jos. R. Vilímek, Praha 1948.
Uvnitř dobrý stav, lehce odřený, natržený a zašpiněný přebal (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo: vyd. En Face, Moravská Ostrava 2006. Pevná vazba, stran 120 - množství fotografií, rozměry: 24,5 x 22 cm.
Stav pěkný.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
SNKLHU, Praha 1960.
Dobrý stav, obálka nepatrně odřená.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1960. Edice Umělecká fotografie. Původní brož, měkká vazba, 37 stran textu, 16 obrazů a 64 fotografií v příloze, 16 x 18 cm.
Obálka mírně odřená. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Graficky upravil Slavoboj Tusar. Vydal Orbis, Praha, nedatováno. Fotografie J. Plicka a Josef Sudek!..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Jiří Všetečka 2015.
Velmi dobrý stav, lehce zašpiněný přebal.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Nakladatelství Orbis Praha 1986. Čtvrtletník. Odborná revue výtvarné fotografie. Stran 84. Stav velm..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk



![Emila Medková [Umělecká fotografie, sv. 24] Emila Medková [Umělecká fotografie, sv. 24]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_419371_1-1024x1024.jpg)

![Pražské kostely [hlubotiskové fotografie; architektura barokní a gotická, Praha Malá Strana Staré Město Nové Město Hradčany Pražský hrad] Pražské kostely [hlubotiskové fotografie; architektura barokní a gotická, Praha Malá Strana Staré Město Nové Město Hradčany Pražský hrad]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/728568-prazske-kostely-hlubotisk-17304451181-1024x1024.jpg)


![Náš hrad [Praha - Pražský hrad, 48 x foto Josef Sudek - kniha fotografií] Náš hrad [Praha - Pražský hrad, 48 x foto Josef Sudek - kniha fotografií]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/564381-nas-hrad-15746969411-1024x1024.jpg)

![Nadar [Umělecká fotografie, sv. 6; francouzský fotograf a vzduchoplavec; portrétní fotografie 19 stol.; Tournachon] Nadar [Umělecká fotografie, sv. 6; francouzský fotograf a vzduchoplavec; portrétní fotografie 19 stol.; Tournachon]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/620829-nadar-umelecka-fotografie-16447850091-1024x1024.jpg)

