FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Průzkumy památek, roč. XIV. I/2007  (Časopis Národního památkového ústavu - památky, architektura, stavby)
kolektiv autorů
Vydává Národní památkový ústav, Praha. Brožovaná, 166 stran. Rozměry: 21 x 29 cm.
Stav pěkný, nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kultura lidstva (Ottova encyklopedie)
Antony Mason, Fiona MacDonald
J. Otto - Ottovo nakladatelství 2009. Pevná vazba, 256 stran - bihatě ilustrováno, rozměry: 16,5 x 22,5 cm
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Der Alte Prager Judenfriedhof [Starý Židovský hřbitov pražský, 1903; Praha; Židé; fotografie; secesní vazba]
Lubomír Jeřábek
Prag: Kunstverlag B. Kočí [1903], váz., 47+[3] s., 23 tabulí, 4° (25,5 x 33 cm)
Vynikající stav; desky jen nepatrně opotřebované, na rubu frontispisu jsou malé, nevýrazné otisky, na části stran a tabulí je pár nevýrazných žlutých skvrnek od stáří, na zadní předsádce je malé razít
7 000Kč
Bez daně: 7 000Kč
New York (soubor 12 fotografií)
Oldřich Věrčák
Soubor 12 pohlednic doprovázený čtyřstránkovým textem, v originální obálce, rozměry: 10,5 x 15 cm.
Velmi dobrý stav. Obálka je v horní části lehce pomačkaná.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Historické zahrady v Čechách a na Moravě
Z. Dokoupil, P. Naumann, D. Riedl, I. Veselý
Česká architektura. Velká řada – svazek 1. Vydalo nakladatelství Československých výtvarných umělců ..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Atlas alpínek
Pilát, Albert
Vydala Academia, nakl. Československé akademie věd, Praha 1973, s bohatou přílohou barevných a černobílých fotografií, 506 stran, celopl. vazba s přebalem.
Ten potrhaný a odřený (viz obr.). Dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Moderní francouzská fotografie (avantgarda, mj. Man Ray, Henri Cartier-Bresson, Robert Doisneau)
J. A. Keim
Nakl. čsl. výtvarných umělců, Praha 1966. Edice Etapy, sv. 2.
Uvnitř dobrý stav, přebal potrhaný, odřený a lehce zašpiněný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Časopis Fotografie, ročník VII., číslo 3/1963. Odborná revue výtvarné a užité fotografie
Václav Jírů (red.)
Měkká vazba, rozměry: 24,5 x 30,5 cm, stran 84 - včetně množství fotografií.
Stav velmi dobrý, lehce odřený hřbet.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Heroes Pinkava Ivan
Pinkava, Ivan
Praha, Nakladatelství Kant 2004, ISBN 10: 98086217728
nOVÁ
790Kč
Bez daně: 790Kč
Brno a okolí (historie, fotografie)
František Přeučil
Praha, Olympia 1975
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Cesty dorozumění - evropská města kultury 2000 (fotografie, mj. Avignon, Bergen, Bologna, Brusel, Helsinki, Krakov, Praha, Reykjavík)
Hana Jakrlová - Kirkpatrick
brožura čtvercového formátu A4, asi 30 stran, převažují fotografie. Vyšlo 2000 ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bukurešť (soubor 12 fotografií)
Zdeněk Hrůša
Soubor 12 pohlednic doprovázený třístránkovým textem, v originální obálce, rozměry: 10,5 x 15 cm.
Pěkný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Jan Saudek Divadlo života = Theatre of Life = Theater des Lebens = Théâtre de la vie = Teatro di vita [= Fotografie]
Daniela Mrázková
Původní celoplátěná vazba s obálkou, 160 stran včetně 125 kolorovaných i černobílých fotografií. Rozměry: 25 x 34 cm. Vydání 1.
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Sidonie. Obrazy Zdeny Strobachové = Paintings by Zdena Strobachova = Bilder von Zdena Strobachova
Zdena Strobachová
Nakladatel: Michal Motyčka, Formát: 240 stran, 24x35cm, česky, anglicky a německy, vázaná vazba. Rok vydání: 2006 (1. vydání).
na krajích odřená, okraje stránek poněkud ohmatané, vazba trochu uvolněná, celkově ale ještě dobrý stav
640Kč
Bez daně: 640Kč
Monet [Mistři moderního umění]
Yvon Taillandier
Fortuna Print, Bratislava 1992. ​Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 21,5 x 28 cm, stran 96 - včetně velkého množství reprodukcí.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021