FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prague: Artefactum, Institute of Art History of the Academy of Science 2017, 1. edition.
Kniha je nová. / Book is new.
890Kč
Bez daně: 890Kč
Bez daně: 890Kč
Vydal Národní památkový ústav, ústřední pracoviště 2011.Pevná vazba s obálkou, stran 349 - včetně vyobrazeníí, první vydání, rozměry: 24 x 28 cm.
Obálka po okrajích nepatrně pomačkaná. Stav jinak pěkný.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydala Správa Pražského hradu a nakl. KANT, Praha 2005, 143 stran - včetně obr. materiálu, rozměry: 24 x 22 cm. Pevná vazba.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, KANT 2016, 1. vydání
nová, zatavená v ochranné folii
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Praha, Orbis 1970, s. 124.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha 1973. Čtvrtletník. Odborná revue výtvarné fotografie. Stran 84. Stav velmi pěkný( viz obr.). R..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sešit, rozměry: 20,5 x 27 cm. Stran 12.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná, knižní blok je uvolněný z obálky. Hřbet je v horní čáti lehce natržený, v dolní části s mírnou ztrátou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Muzeum v Bruntále, 2012. Pevná vazba, rozměry: 26 x 18,5 cm, stran 206 - množství vyobrazení, vyd. první
Stav velmi dobrý, lehce naražené spodní rohy
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Martin, Osveta 1978, 1. vydání. Edice Fotograf a dielo, sv. 1.
Hřbet trochu vybledlý, na předsádce nalepen dopis (bez jména či adresy), jinak bez poškození, velmi pěkný stav.
2 290Kč
Bez daně: 2 290Kč
Bez daně: 2 290Kč
Původní pevná vazba, 123 stran se 114 černobílými fotografiemi Hany Jakrlové, rozměry: 26,5 x 24,5 cm
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Gallery, 2007. Pevná vazba s původní obálkou. 137 stran, příčný formát 30x25 cm, s celou řadou barevných fotografií z cest. ; text anglicky a česky.
Stav pěkný(viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo: Pressfoto, Praha 80. léta
Stav obalu: výborný, Stav obrázků: výborný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatelství Orbis Praha 1979. Odborná revue výtvarné fotografie. Stran 84. Stav velmi dobrý( viz ..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydala a pořádá Galerie výtvarného umění v Litoměřicích, červen - září 1993 ve spolupráci s nakladatelstvím OSWALD. Počet stran 104. Původní brož.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Jan Štenc, Praha 1932. Polokožená převazba, rozměry: 20.5 x 25 cm, stran 328 + 924 vyobrazení.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Baron, 2022. Pevná vazba, rozměry: 22,5 x 22,5 cm, stran 168.
Stav výborný - nová kniha.
349Kč
Bez daně: 349Kč
Bez daně: 349Kč
Zákazníci sk

![Památková ochrana a regenerace historických měst v České republice 1945–2010 [městská památková rezervace, zóna] Památková ochrana a regenerace historických měst v České republice 1945–2010 [městská památková rezervace, zóna]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/670672-pamatkova-ochrana-a-regen-16618760621-1024x1024.jpg)
![Pražský hrad ve fotografii 1856-1900 [nejstarší fotografie Groll, Eckert, Fridrich ad.] Prague Castle in photographs Pražský hrad ve fotografii 1856-1900 [nejstarší fotografie Groll, Eckert, Fridrich ad.] Prague Castle in photographs](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/753770-prazsky-hrad-ve-fotografi-17600395901-1024x1024.jpg)

![Šumavské proměny (edice: Naše vlast) [Šumava, příroda, fotografie] Šumavské proměny (edice: Naše vlast) [Šumava, příroda, fotografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-02-28-13-43-56-01-1024x1024.jpg)


![Zámek Bruntál [architektura, interiéry, historie zámku] Zámek Bruntál [architektura, interiéry, historie zámku]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/767593-zamek-bruntal-architektur-17790036191-1024x1024.jpg)



![Nová figurace [katalog výstavy - malba, sochařství, grafika - Adriena Šimotová, Olbram Zoubek, sestry Jitka a Květa Válovy - Válová, Libor Fára, Alena Kučerová, Jiří Balcar, Karel Nepraš, Oldřich Kulhánek, Jiří Anderle ad.] Nová figurace [katalog výstavy - malba, sochařství, grafika - Adriena Šimotová, Olbram Zoubek, sestry Jitka a Květa Válovy - Válová, Libor Fára, Alena Kučerová, Jiří Balcar, Karel Nepraš, Oldřich Kulhánek, Jiří Anderle ad.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_177602_1-1024x1024.jpg)

