FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Godigital. Nechte ožít minulost ! (digitalizace, fotografie, hudební nahrávky, video, příručka)
Colin Barrett * Steve Luck * Keith Martin * A. Zuk
Jak zkonvertovat a uložit staré filmy a fotografie, filmy a videokazety na DVD, zvukové pásky a gram..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vysoké Tatry vo farebnej fotogarii (Slovensko, text slovensky)
Hugo Jelínek
Celoplátěná vazba s obálkou, druhé doplněné vyd.,, stran 128 (4 strany textu), rozměry: 23,5 x 28 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Paláce víry: fascinující sakrální stavby z celého (kostely, katedrály)
kolektiv autorů
Pevná vazba. Rozměry: 24 x 30 cm, stran 394 - množství vyobrazení.
Stav pěkný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Nadar [Umělecká fotografie, sv. 6; francouzský fotograf a vzduchoplavec; portrétní fotografie 19 stol.; Tournachon]
Rudolf Skopec
Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1960. Edice Umělecká fotografie.
Uvnitř dobrý stav, obálka odřená.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Brassai [Umělecká fotografie, sv. 14; francouzský a maďarský fotograf Halász Gyula, monografie, fotografické dílo; avantgarda]
Ludvík Souček
SNKLHU, Praha 1962.
Dobrý stav, obálka nepatrně odřená, celá brožura ohnutá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Cestovní kniha. Alpy
GeoCenter Praha, 1996.
Velmi dobrý stav (viz foto).
190Kč
Bez daně: 190Kč
Josef Ehm [Umělecká fotografie, sv. 8; český fotograf, monografie; fotografické dílo]
Jiří Mašín
Brožovaná, 16 stran textu + 63 fotografií, rozměry:16 x 18 cm.
Velmi dobrý stav, obálka mírně odřená, knižní blok se v přední části uvolňuje z obálky. Podpis pův. majitele
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ornitologie moderního umění ( Jiří Kolář)
Kolář, Jiří
Praha: Protis – Camina 1997, původní laminovaná kartonová vazba s pův. laminovanou obálkou, 118 stran s četnými vyobrazeními, dvojjazyčně česky a anglicky
Stav velmi dobrý.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Moudré vzpomínání s obrazy mystiky i reality (esoterika, okultismus, duchovní cesta, mandaly, harmonie)
Jarmila Beranová
Vydala vlastním nákladem Jarmila Beranová, Praha 2010. Cesta někam hodně hluboko pro všechny dospělé..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Fotografie (aukce)
Brožovaná, rozměry: 18 x 30 cm, stran 100.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Slovenský raj (Slovensko)
Sešit, stran vyobrazení 12 + 20 stran cizojazyčné resumé, rozměry: 21 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, rohy obálky jsou přehnuté.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha: atlas ortofotomap [letecká mapa, fotografie z výšky, letecký pohled, plán města]
Praha. Atlas ortofotomap, měřítko 1:6 000. Kartografie Praha a.s., 1998. Původní pevná vazba, cca 285 stran, rozměr: 23 x 35,5 cm.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021