FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Česká tisková kancelář, Plzeň 2015. Měkká vazba. Stran 199 - celá kniha tvořena fotografiemi, rozměry: 22 x 22 cm.
Stav pěkný..
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Oficielní orgán "Svazu čsl. klubů fotografů amatérů v Praze". Sešit, stránkováno průběžně 161-176.Rozměry: 19 x 27 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 21,5 x 21,5 cm, stran 95 - včetně vyobrazení
Stav pěkný, nesouvisející věnování a podpisy
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Rok vydání: 2013. Počet stran: 144. Vazba: brožovaná. Formát: 160 x 180 mm. Číslo publikace: 551. Grafická úprava: studio Najbrt. 38. svazek edice Fototorst
Kniha je nová.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Vydal: Odeon, Praha 1970
úvodní studie: Ludvík Souček
..
Stav: dobrý, desky zašpiněné, přebal zašpiněný, natržený na několika
místech
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Praha 1977. Čtvrtletník pro fotografickou tvorbu. Revue výtvarné fotografie. Stran 84. Stav pěkný( v..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Muzeum hl.m.Prahy 2012.
Velmi dobrý stav, lehce zašpiněné desky.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Vydal Modelpres, Praha 1993. Brož, 4°, 89 stran, množství fotografií.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
SNKLHU, Praha 1963.
Dobrý stav, obálka mírně odřená.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Nakl. Flétna, Ústí nad Orlicí 008.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s mnoha filmovými fotkami, cca 44 stran, rozměry: 21 x 14,5 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
30. svazek edice Fototorst. Nakl. Torst, Praha 2008. Původní brožovaná vazba, rozměr 16 x 18 cm, 120..
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Praha, SNKLU 1962.
V dobrém stavu, vazba částečné uvolněná
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 21x 21 cm, 35 stran - množství fotografií.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha 1978. Čtvrtletník Tiskové agentury Orbis. Revue výtvarné fotografie. Stran 84. Stav pěkný( viz..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Dresden 1961.
Uvnitř dobrý stav, přebal natržený, zašpiněný a odřený. Neautorské věnování.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Zákazníci sk








![Na troskách vyrastá život [Dokumentárny film o rekonštrukcii dopravných spojov na Slovensku] Na troskách vyrastá život [Dokumentárny film o rekonštrukcii dopravných spojov na Slovensku]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/750152-na-troskach-vyrasta-zivot-17567251111-1024x1024.jpg)



