HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ostrouhali (edice: Ústřední knihovna, sv. 18) [divadelní hra, veselohra]
Kazimír Zalewski
Brožovaná, rozměry: 10,5 x 15 cm, 40 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je z boků lehce otřepená. Nerozřezáno.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Balada z hadrů [Osvobozené divadlo Voskovec, Werich - divadelní hra]
Jiří Voskovec, Jan Werich
Převazba - původní obálka je vevázána, rozměry: 12,5 x 19,5 cm, 91 stran.
Stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Jak spolehlivě rozčílit muže (kreslené vtipy)
Toni Goffe
Vyšehrad, Praha 2006. Stran 64, brožovaná, vydání první, rozměry: 20 x 13,5 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Svět za mřížemi (Osvobozené divadlo, Voskovec, Werich, hudební komedie, divadelní hra) (avantgardní obálka)
Voskovec, Werich, Hoffmeister
Nákladem Divadelního a hudeb. knihkupectví, nakl. antikvariátu J. Rosendorf v Praze, nedatováno. Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 112 stran.
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Klapzubova jedenáctka (první vydání)
Eduard Bass
Fr. Borový, Praha 1922. Obálka E. Milén. Stran 142. Brožovaná, rozměry: 13,5 x 19 cm..
Stav dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vosy (poezie, bibliofilie; podpis Fr. S. Procházka; graf. úprava J. Vlček)
Fr. S. Procházka - podpis!
Roj epigramů. Vyšlo 50 číslovaných výtisků, tento má číslo 35! Úprava J. Vlček. Vydala Čs. grafická ..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Dekameron - Boccaccio
Giovanni Boccaccio, přeložil Radovan Krátký
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1975. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 8°, 771 stran, vydání v Odeonu třetí.
Přebal mírně zašpiněný. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
10 HP (edice: Edice humoru a satiry, sv. 12) [satira, reportáž, Francie]
Ilja Erenburg
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 148, druhé vydání v ČS první.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Divadlo Járy Cimrmana (Cimrman - Hospoda na mýtince, Vražda v salonním coupé, Posel z Liptákova, Akt, Němý Bobeš; divadelní hry)
L. Smoljak, Z. Svěrák
Vydal Melantrich, Praha 1987. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 312 stran, první vydání.
Přebal na zadní straně nepatrně natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Spolčení hlupců (Klub čtenářů, svazek 535)
John Kennedy Toole
Nakl. Odeon, Praha 1985. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 374 stran, vydání první.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněný přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kostlivec pod kobercem
Ivan Klíma
Nakl. Academia, Praha 2005. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, 277 stran, rozměry: 14 x 21 cm. EAN: 9788020013750.
Pěkný stav (viz foto)
120Kč
Bez daně: 120Kč
Křížovka světa (obálka Adolf Hoffmeister)
Ma-Fa Marie Fantová, Adolf Hofmeister - ilustrace
Vydal Fr. Borový, Praha 1938. Brožovaná s původní obálkou, 188 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce odřené a mírně ušpiněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Písně a satiry  (Světová četba, sv. 52)
Georg Weerth
Brožovaná s přebalem, 176 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav horší, přebal je odřený, potrhaný a ze spodní části podlepovaný, očtená, na hřbetu číslo svazku napsané fixou.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Besídka, příloha Rovnosti 1914 / Dělnická besídka, nedělní zábavná příloha Rovnosti 1915 (časopis, noviny)
Převazba, rozměry: 18 x 24,5 cm
Velmi dobrý stav, na deskách jsou malé skvrnky, stránky zažloutlé
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jack Spurlock, marnotratný syn (obálka Josef Čapek)
George Horace Lorimer
Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1926. Brožovaná, v původní obálce. Stran 205, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části lehce otřepená, hřbet je mírně zkosený, některé složky jsou uvolněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021