HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mladá fronta, Praha 2017.
Velmi dobrý stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Přeložil Miroslav Jindra. Vydala Euromedia Group, Praha 2005. Edice Světová literatura Lidových novin, svazek 22. Původní pevná vazba s přebalem, rozměr: 13,5 x 20,5 cm, 512 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřený přebal
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
ČSAV, Praha 1953. Původní brož, 8°, 138 stran.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, rozměry: 29 x 20 cm, 20 str. obrázků.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Celoplátěná vazba, strany nečíslovány, rozměry: 19 x 25,5 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Svazek obsahuje nekompletní ročník 1931 (od ledna do prosince), chybí asi šest jednotlivých lis..
Nepříliš dobrý stav. Vazba svazku je povolená, hřbet je poničen - roztržen a přelepen chabou izolepou.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Pevná vazba, 502 stran, rozměry 13 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou mírně odřené, hřbet lehce zkosený. Signaturní razítko
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nákladem Ignáce Hofírka, Olomouc 1926. Vybrané humoresky Oldřicha S. Kosteleckého, sv. I. Poloplátěn..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Praha, Československý spisovatel 1961. Stran 268, vydání sedmé, v ČS druhé. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Gustav Voleský 1935, Poloplátěná vazba, 248 str. s ilustracemi. Rozměry: 19 x 25 cm, druhé vydání.
Stav dobrý, desky jsou zašpiněné a odřené, hřbet v hrní i dolní části natržený.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1988. Obálka, vazba a grafická úprava J. Rathouský. Třetí vydání, stran 274. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Baobab, 2008. Pevná vazba, stran 48. Rozměry: 21 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Ivo Železný, Praha 2003. Původní brož, měkká vazba, stran 116, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Fata Morgána - Ostrov Dynamit - Don Juan & comp. - Golem - Nebe na zemi. Československý spisovat..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, stran 12, rozměry: 23 x 31 cm.
Stav dobrý. Časopis je lehce otřepený, mírně ušpiněný a zažloutlý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 212 s ilustracemi. Druhé vydání.
Stav horší, obálka a hřbet jsou odřené a otřepené. Kniha je zkosená, složky uvolněné. Na titulním listu je podpis původního majitele.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 417 až 432 z 1517 (95 stránek)
Zákazníci sk



![Sedm interludií [Kocmánek - divadlo, divadelní hry 17. stol. Edice Památky staré literatury české] Sedm interludií [Kocmánek - divadlo, divadelní hry 17. stol. Edice Památky staré literatury české]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_376272_1-1024x1024.jpg)




![Podzemní město (edice: Dílo Karla Poláčka) [humoristický román, první světová válka, zákopy; obálka Václav Pátek] Podzemní město (edice: Dílo Karla Poláčka) [humoristický román, první světová válka, zákopy; obálka Václav Pátek]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/736810-podzemni-mesto-edice-dilo-17393909121-1024x1024.jpg)






![Menažerie (edice: Vilímkova humoristická knihovna) [povídka, humor, ilustrace František Ženíšek] Menažerie (edice: Vilímkova humoristická knihovna) [povídka, humor, ilustrace František Ženíšek]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/70155-menazerie-vilimkova-humori-16111572251-1024x1024.jpg)