HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, vydání druhé, rozměry: 15 x 19,5 cm, 231 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená, hřbet je lehce odřená a v horní části mírně natržený. Některé složky jsou uvolněné a lehce zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha, 1991. Původní brož, 287 stran, rozměr A5.
Přední roh desek mírně odřený. Dobrý stav (viz obr.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nákladem Divadelního a hudeb. knihkupectví, nakl. antikvariátu J. Rosendorf v Praze, nedatováno. Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 112 stran.
Stav velmi dobrý, hřbet je v dolní části natržený.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
(a snad se ani nepřezouvejte). Humorná kniha o svérázném městečku a jeho obyvatelích bohatě ilustrov..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 29 cm, každé číslo cca 16 stran.
Stav velmi dobrý. Obálka 1. a 5. čísla je utržená od hřbetu. Lehce ušpiněné a mírně otřepené
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 159 stran.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Olympia, Praha 1987. Původní brožovaná vazba, rozměry: 12 x 18 cm, vydání druhé, 197 stran.
Stav dobrý
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba se zlacením, stran 364 a 348, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbety jsou lehce odřené. Stránky jsou mírně zažloutlé, první strana I. dílu je v horní části natržená. Na přídeští je nalepeno ex libris.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Mladá fronta, 2007.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Mladá fronta, Praha 1967. Obálku a vazbu navrhl Václav Sivko. Graficky upravil Jan Wild. První vydání, stran 212. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, ten lehce otrhaný a mírně odřený. Ro
Stav dobrý, razítko knihovny.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Třebechovice pod Orebem, Ant. Dědourek 1944, s. 68.
Stav pěkný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešity, rozměry cca : 18.5 x 26.,5 cm, stran každý cca 16
Stav velmi dobrý, obálka1 čísla je na hřbetu natržená.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 81, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka j lehce ušpiněná a z boků otřepená. Hřbet je v horní i dolní části natržený se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý, podpis autora.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Ivo Železný, Praha 1993. Brožovaná, stran 172, třetí vydání, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Měkká vazba s původní obálkou, 160 stran. Rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou ušpiněné, hřbet je lepený průhlednou lepící páskou. obálka je mírně otřepená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky, stran 14, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně pomačkaná
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zobrazeny položky 417 až 432 z 1513 (95 stránek)
Zákazníci sk
















