HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 279 stran.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 166
Velmi dobrý stav, lehce zažloutlá a mírně natržená obálka
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Tristní humoresky. OREGO, 2000. Původní brož, 8°, 132 stran. Pěkný stav (viz foto)! S věnováním a po..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba, 502 stran. Rozměry: 13,5 x 17 cm
Stav velmi dobrý, lehce zkosený hřbet
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní poloplátěná vazba s přebalem, 287 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený a v horní části natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Československý spisovatel, Praha, 1970. Vydání deváté v ČS páté. Ilustrace S. Duda, typo. O. Hlavsa. Celoplátěná vazba, 233 stran, rozměry: 15 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Čs. spisovatel, Praha 1963. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, vydání třetí, 95 stran s obr. přílohami.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba se zlacením, stran 263, rozměry: 7,5 x 7,5 cm (kolibřík).
Stav pěkný. kniha je vložena do kartonového pouzdra - to je odřené a natržené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brožovaná v průhledném obalu, rozměry: 14 x 20 cm, 188 stran.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Polokožená převazba - pův. obálka je vevázána, 191 stran, rozměr: 13 x 17 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Fragment, Praha 2009. Vydání první, stran 165. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
... špačků, o jejich strastech, radostech i nadějích. Ilustroval Josef Lada. Brož., 262 str. s ilust..
Dobrý stav, uvnitř velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Albatros, Praha 1988, celoplátěná vazba s obálkou. 72 stran, druhé rozšířené vyd., rozměry: 14 x 25 cm.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Družstevní práce, Praha 1937. Slunovrat, sv. XXII. Úprava Ladislav Sutnar! Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 69 stran.
Přebal nepatrně odřený. Stav dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Pevná vazba se zlacením na hřbetu, přebalem a průhledným obalem, rozměry: 13 x 18 cm, 306 stran.
Pěkný stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Celokožená vazba, rozměry: 13,5 x 18 cm, 230 stran.
Stav výborný, podpis autora
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Zobrazeny položky 417 až 432 z 1512 (95 stránek)
Zákazníci sk





![Život bez líčidla (edice: KNihy českého čtenáře, sv. 26) [humor, povídky] Život bez líčidla (edice: KNihy českého čtenáře, sv. 26) [humor, povídky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/70462-zivot-bez-licidla-16112378021-1024x1024.jpg)



![Venuše a kadeřník [zajímavá avantgardní obálka fotomontáž] Venuše a kadeřník [zajímavá avantgardní obálka fotomontáž]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/524720-venuse-a-kadernik-obalka--15199728161-1024x1024.jpg)






