HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Orbis, Praha, 1950. Knižnice Památky staré literatury české, řada A, sv. 7. Celoplátěná převazba, 14..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
XVII. svazek knihovny Obrození, Praha 1922. Původní brož, 140 stran. Obálka odtržena od knižního blo..
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1988. Obálka, vazba a grafická úprava J. Rathouský. Třetí vydání, stran 274. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Ladislav Horáček - Paseka v Praze a Litomyšli 2005. Přebal a ilustrace Jindřich Kovařík. Vydání první, stran 288. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Kruh v Hradci Králové 1969, fotografie Jitka Bylinská, typografie Jaroslav Che..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Přehnuté složky, stran 12, rozměry: 23 x 31 cm.
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pevná vazba - část původní obálky je na ní nalepena, 159 stran s ilustracemi, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Lehce naražené rohy desek. Na přídeští je nalepeno ex libris. Na titulním listu napsaná adresa.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nákladem autora, Praha 1934.
Stav dobrý, desky lehce odřené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, 240 stran, rozměry: 10,5 x 17,5 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně přehnutá obálka, sign. razítko pův. majitele.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Tristní humoresky. OREGO, 2000. Původní brož, 8°, 132 stran. Pěkný stav (viz foto)! S věnováním a po..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, stran 24 rozměry: 23 x 31 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Původní poloplátěná vazba s přebalem, 287 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený a v horní části natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1983. Edice Slunovrat. Komplet dvou svazků, původní celoplátěné vazby s přebaly, 507 a 364 stran.
Přebaly ve hřbetech vyšisovány, přebal prvního svazku mírně natržený. Dobrý stav (viz foto).
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
XYZ, Praha 2016. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18 cm. Vydání první. Stran 238.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Původní brožovaná v průhledném obalu, rozměry: 14 x 20 cm, 188 stran.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Převazba - pův. obálka je vevázána, 203 stran, rozměr: 13 x 17 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 417 až 432 z 1513 (95 stránek)
Zákazníci sk












![Život bez líčidla (edice: KNihy českého čtenáře, sv. 26) [humor, povídky] Život bez líčidla (edice: KNihy českého čtenáře, sv. 26) [humor, povídky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/70462-zivot-bez-licidla-16112378021-1024x1024.jpg)


![Venuše a kadeřník [zajímavá avantgardní obálka fotomontáž] Venuše a kadeřník [zajímavá avantgardní obálka fotomontáž]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/524719-venuse-a-kadernik-obalka--15199727691-1024x1024.jpg)
