HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakladatelství Svoboda, Praha 1949. Původní brož s přebalem, rozměr 15x21 cm, 327 stran, první vydání.
Přebal odřený a potrhaný, se skvrnami od polití, stránky nesou stopy po rozřezání. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Odeon, Praha 1970. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 378, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18 cm. Stran 164.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Knižní blok je uvolněný z vazby, některé složky uvolněné. Podpis původního majitele, jinak je uvitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Jiří Buchal - BB/art, Praha 2003. Brožovaná, stran 29, vydání první, rozměry: 10,5 x 15 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je nepatrně odřená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 79 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
IFP Publishing,2008.Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 19 cm, stran 156
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
ČSAV, Praha 1953. Původní brož, 8°, 138 stran.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Argo, Praha, 1995. Původní pevná vazba s přebalem, 149 stran, rozměr: 13 x 21 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Sešit, rozměry: 29 x 20 cm, 20 str. obrázků.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydala Premiéra Studio, Praha 1997. Fotografie Miloslav Mirvald. Vydání první, stran 160. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěné vazby, stran 138 a 182. Rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, desky I. dílu jsou lehce odřené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nákladem Ignáce Hofírka, Olomouc 1926. Vybrané humoresky Oldřicha S. Kosteleckého, sv. I. Poloplátěn..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Přehnuté složky, stran 12, rozměry: 23 x 31 cm.
Stav horší. Časopis je lehce otřepený se skvrnkami a s mírnou ztrátou, první strana je ve hřbetu přetržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Gustav Voleský 1935, Poloplátěná vazba, 248 str. s ilustracemi. Rozměry: 19 x 25 cm, druhé vydání.
Stav dobrý, desky jsou zašpiněné a odřené, hřbet v hrní i dolní části natržený.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, 282 stran, vyd. první, rozměry: 15 x 22,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, obálka mírně pomačkaná. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze některé složky jsou uvoněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakladatelství čsl. výtvarných umělců, Praha 1960. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 28 stran.
Přebal mírně odřený a zažloutlý. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 417 až 432 z 1512 (95 stránek)
Zákazníci sk





![Podivuhodná dobrodružství Váni Chmotanova - Satira sovětského samizdatu [exilové vydání - Konfrontace, exil] Podivuhodná dobrodružství Váni Chmotanova - Satira sovětského samizdatu [exilové vydání - Konfrontace, exil]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/518132-podivuhodna-dobrodruzstvi-15127212141-1024x1024.jpg)

![Sedm interludií [Kocmánek - divadlo, divadelní hry 17. stol. Edice Památky staré literatury české] Sedm interludií [Kocmánek - divadlo, divadelní hry 17. stol. Edice Památky staré literatury české]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_376272_1-1024x1024.jpg)








