HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 19 cm, 64 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a otřepená.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Pražská scéna, Praha 2007. Původní brož, 214 stran, fotografický materiál, 15 x 21 cm.
Velmi pěkný stav,viz foto.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pamětní nápis. Satira na Bernarda Ignáce z Martinic, kterou jménem čtyř stavů království českého rok..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav dobrý. Lehce zažloutlý a mírně ušpiněný, ve hřbetu přetržený
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Franze Kafky, Praha 1998. Edice Člověk v zrcadle, č. 7. Brožovaná s obálkou, 204 stran. Rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Plamja 1931
V dobrém stavu, desky jsou zašpiněné, u tří svazků je povolená vazba.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, 110 stran, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav horší, obálka i hřbet jsou odřené a potrhané. Složky jsou uvolněné.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Slovart, Brno, 2015. Původní brož, 8°, 190 stran.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1956. Světová četba, svazek 120..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal: Československý spisovatel, Praha 1964
Velmi slušný stav, mírně zašlá
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 19 x 14 cm, strany nečíslovány, vydání první.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Mladá fronta, Praha 1995. 1. vyd.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Celoplátěná vazba, rozměr: 16 x 22 cm, stran 505
Stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Žertovná hra ve čtyřech odděleních. Třetí vydání. Jaroslav Pospíšil, Praha 1902. Divadelní hry, sv. ..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý. Časopis je lehce zažloutlý, u hřbetu jsou dírky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 369 až 384 z 1512 (95 stránek)
Zákazníci sk













![Palackého třída 27. Žertovná hra ve čtyřech odděleních (edice: Divadelní hry, sv. 7) [divadelní hra, komedie] Palackého třída 27. Žertovná hra ve čtyřech odděleních (edice: Divadelní hry, sv. 7) [divadelní hra, komedie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_295596_1-1024x1024.jpg)
